Jak zutulnit kancelar?

Od: Datum: 11.03.16 13:15 odpovědí: 6 změna: 12.03.16 00:40
Dobry den mate nejake napady jak zutulnit kancelar? Je to spolecna kancelar a prijde mi to tam vsechno stejne. Kazdy ma na stole pc skanner a telefon vsechno je nudne... Napadla me mala kytka ale kolegyne rekla aby z toho nelitali musky. Napada Vas neco? co mate na stole vy? Je to tam vse hole a neosobni a tim se mi tam nelibi ale zaroven jsem jedina komu to vadi. Kdybych tomu vdechla trochu osobitosti hned bych se tam vic tesila ale nevim co se hodi a co radsi ne. Doma to mam hezke ale v praci travim casu vic...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.16 13:51

...co tak barevnou podložku na stůl?

Od: jajkaj
Datum: 11.03.16 13:58
Ta je dobra nebo takovou podlozku pod mys- tu taky nemam
Od: wamp®
Datum: 11.03.16 14:20

Vaše kolegyně asi nemá doma květiny?

Vám z nich snad lítají mušky? *sok*

Mně ne.Ani doma,ani v kanceláři.

Nejlepší jsou samozřejmě sukulent a kaktusy,kvůli malé zálivce.

Jejdááá a kancelář bude okamžitě útulná ;)

Datum: 11.03.16 15:36
Zadejte na googlu ,,strom z drátku " a mrkněte na obrázky. To má v ordinaci naše dětská doktorka, mně to přijde pěkné.
Datum: 11.03.16 16:40

Já bych tohle prozatím neřešila nahlas. Zútulnila bych si svůj stůl. Časem zeď za mnou, časem květináč na okno. Ono se to poddá. ;)

Od: nickk44
Datum: 12.03.16 00:40

Já mám v kanceláři pohovku, tv, pc stůl,židli, počítač, vymalováno barevně a obrázky. Pripadám si jak doma, ale každý tuto možnost nemá zařídit si kancl dle svého,,,,, začal bych kytkou a hezkým obrazkem

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.