Manuální práce z domova

Od: Datum: 06.03.16 14:54 odpovědí: 6 změna: 06.03.16 20:13
Všechny zdravím, chci se zeptat jestli měl někdo štěstí a našel opravdovou práci na doma? Jsem na mateřské takže se mi peníze navic hodi! Už jsem něco zkoušela ale marně :(
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.16 15:12

Zkus použít modré vyhledávací pole vpravo nahoře a napsat tam práce domů, na doma, domácí práce a pod. Pak zjistíš, že tato naivní otázka je tu omílána furt a pořád a imrvére a vždycky z ní vyplyne jediné: Pokud umíš něco lépe než ostatní, tak to nabídni, třeba formou podnikání nebo smlouvou o provedení práce. Nic takového jako montování něčeho doma neexistuje a vstupní poplatek je signálem k tomu otočit se a prchat.

Datum: 06.03.16 17:47
Když neumite odpovědět na otázku tak to ratsi nedelejte. Samozřejmě že jsem hledala přes modré okénko! Ale lepší by bylo to sehnat přes někoho kdo to opravdu dělá!
Od: mot
Datum: 06.03.16 18:03
nikdo to nedela,prace z domova neexistuje!
Datum: 06.03.16 18:34

Ve většině případů jsou nabídky podvodné a když už,tak si nevyděláte ani na slanou vodu, já už třídila knohflíky, lepila hračky, tenkrát pomáhala celá rodina a fakt to nestálo za to.

Datum: 06.03.16 18:37
Tomu věřím že to není asi žádný zázrak ale i přes to poradit u které firmy jste to dělala děkuji
Datum: 06.03.16 20:13

Zdravím.Práci nadoma spíš seženou tělesně postižení,kteří nemohou docházet do zaměstnání.Takže extra práci doma jim nabízejí jisté družstva aj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.