Raiffeinsen bank běžný účet - ano nebo ne?

Od: Datum: 01.05.16 22:57 odpovědí: 7 změna: 03.05.16 10:14

Chci se zeptat, z těch větších BANK jako je KB, ČS, Raiffeinsen bank apod... která je ta nejlepší?

Zajímá mě hlavně raiffka, co se běžného účtu týče...?

Nechci doporučení na fio a podobné díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.16 06:28
Nějaký důvod být jedině u "velké" banky?
Od: khjjhj
Datum: 02.05.16 07:50

Např. airbank - minimum bankomatů, jsem tam zde, ale když nemám bankomat po ruce, tak je to na prd, a vybírat z jiných kvůli poplatku nechci

Datum: 02.05.16 06:45
Já mám účet u Raifky již léta a nikdy sem nezaznamenal jedinej problém .sem spokojen odcházet jinam nehodlam
Datum: 02.05.16 11:36
Raifka je celkem v pohodě ale bohužel k účtu zdarma, automaticky nutí balíček rozšířených služeb za 139,- a pojištění karty takže ve výsledku vám jde každý měsíc do háje víc jak 150 korun. Je to jen hezky přejmenovaný poplatek za vedení účtu. Tím pro mě raifka přestala být zajímavá. Teď to ještě dorazili když zavedli příplatek za platbu kartou v cizině ve ve výši X promile z placené částky.
Datum: 02.05.16 12:01
Dobrý den, a proč trvate na větších bankách? Pokud jde o výběr co nabízíte, volím kB. Je z těch strasnych nejlepší.
Datum: 02.05.16 12:17
Pokud je jediný důvod, proč nechcete menší banku, nedostatek bankomatu, zkuste se kouknout na Equa bank. Tam vybíráte zdarma z jakéhokoliv bankomatu a za účet nic neplatíte.
Jinak s Rajfkou zkušenosti nemám, pouze s Českou spořitelnou, ale jako zaměstnanec, kdy jsem pravě jejich účet nabízel a musím říct, že pokud nemáte problém s ovládáním internetového bankovnictví nebo nepotřebujete pravidelně vkládat hotovost na účet, je lepši se velkým bankám vyhnout.
Datum: 03.05.16 10:14

přesně jak píše gismo, taky bych se vyhnul velkým bankám... ty nové mají výběry ze všech bankomatů zadarmo, pokud u nových bank používáš účet jako hlavní a máš příjem a činnost, je tuším zadarmo u všech, třeba Equa nemá omezení žádná a vše zadara...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.