Ve kterém městě se natáčí serial Ohnivé kuře?

Od: Datum: 06.03.16 17:56 odpovědí: 14 změna: 10.10.16 10:46

Ve kterém městě se natáčí serial Ohnivé kuře? Dík za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.16 18:07

Benátky N/J

Datum: 06.03.16 18:08

Představení nového seriálu se odehrálo v ateliérech v pražských Holešovicích, kde Prima na jednom místě postavila hlavní prostory, ve kterých se seriál odehrává a kde probíhá natáčení nového seriálu – hotel, cukrárna, hospoda, prodejna aj. S prodejnou se podle našich informací formou product placementu spojila společnost Makro.

http://www.mediaguru.cz/2016/…zahaji-7-brezna/#.VtxkIUDF6wZ

Datum: 06.03.16 20:07

Správná odpověď je od alikory - Benátky n.J., také jsem dnes hledala

Datum: 06.03.16 21:46

Dík za snahu. Totiž to náměsti mi připomínalo nějaké město ve kterém jsem kdysi byl.Ale bohužel v Benátkách n.J. jsem nikdy nebyl.Tak, že podobnost čistě náhodná.

Od: ccc
Datum: 06.03.16 21:51

Točily se tam i Svatby v Benátkách, tak třeba z tohoto seriálu

Datum: 07.03.16 10:43

děkuji hned jsem to poznala bydlela jsem tam ;)

Od: gl
Datum: 22.03.16 05:52

Nevíte náhodou také, na kterém nádraží se odehrává ten prodej baget?

Od: brouk64
Datum: 26.03.16 12:46

bagety prodávali v Žatci na dolním nádraží (viz cedule Postoloprty a Praha). Tam taky natáčeli s Jaroslavem Duškem film "Ještě žiju s věšákem a čepicí"... atd. Nechápu, že se vyjma jedné poloilegální informace dozvím, že interiéry jsou z Hostivaře a exteriéry z Benátek nad Jizerou a to ještě ne všechny... Asi se stanu novinářem v této republice, jinak plnohodnotnou info nedostanu... Fakt PR jak vyšité... na propuštění a tak si tady v té České kotlině pěkně žijme, nadáváme, to je tak asi vše :-D

Datum: 26.03.16 15:28

Máte pravdu, že tyhle informace moc na internetu nejsou(nebo je neumím najít). Nedávno opakovali film Trhák. A ta závěrečná scéna z letního kina, mi přišla, že je natočená tady v Jablonci, ale nebyl jsem si jistý, Tak jsem hledal nějaké info, ale nic jsem nikde nenašel.

doplněno 27.03.16 19:50:

slon: Dík. Tak to tu nebylo. Na té fotce je to jasný.

Od: slon
Datum: 26.03.16 22:22
Od: jirka60
Datum: 28.03.16 20:50

Závěrečná scéna Trháku byla natočená v letním kině v Písku

Od: hostivicak
Datum: 09.10.16 19:53

kdepak Žatec. Natáčelo se na nádraží v Hostivici. Byl jsem u toho. Stanice Hostivice.JPG

Od: kure
Datum: 13.04.16 17:40

V Benátkách nad Jizerou... :)

Od: elinkaa
Datum: 10.10.16 10:46

Nemůžu pochopit proč se seriál jmenuje ohnivý a ne správně ohnivé. Nebo jsem něco ve škole zaspala?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.