Bude zima, bude mráz - jaro 2013

Od: Datum: 22.05.13 11:16 odpovědí: 4 změna: 22.05.13 19:57

Co budete dělat, když je tak hrozná předpověď počasí? Chystáte nějaké zahradní manévry? Balení do fólií? Co je nejvíc ohroženo?

Loni mi mráz spálil třešeň těsně po odkvětu a jediné dvě třešničky, co uzrály, sezobli kosi. Letos jsem poplašená.

Ptám se hlavně vás, co žijete v nadmořské výšce cca 615 m.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kopretina25*
Datum: 22.05.13 18:20

Ahoj,

dělat nemůžu nic s přepovědí a na zahradní manévry se nechystám. Snad jen odnesu sazenic paprik do verandy. Když to zmrzne tak to zmrzne, s tím nic nenadělám. Nejvíce jsou ohroženy rostliny u země do dvou metrů nad zemí. Žiji v nadmořské výšce 550 m tak snad to nebude vadit. HLAVNĚ KLID! Předpověď také nemusí vyjít!

Datum: 22.05.13 19:14

Snad nebude tak zle a moje přísady nezmrznou, pranostika praví "studený máj ve stodole ráj".

Datum: 22.05.13 19:37

Studený máj ano, ale také se říká "všeho moc škodí".

Datum: 22.05.13 19:57

Tak jsem si na stránkách s podrobnou předpovědí pro jednotlivé obce našla, že to u nás spadne "jen" na 2 nad nulou. Truhlíky s begoniemi ale půjdou v každém případě pod střechu.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.