Je mi smutno

Od: Datum: 05.03.16 08:03 odpovědí: 7 změna: 23.07.16 17:21
Ahoj poslední dobou je mi smutno a chce se mi brečet.já už nevím co mám dělat. Vždycky když je mi smutno tak mě uklidní maminka nebo tatínek ale teď nemám na nikoho náladu a pořád se mi chce brečet. Nevím proč je mi smutno prostě mě to nutí brečet.
(Je mi 11)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.03.16 08:14

Dobrý den, a proč? Kdy to začalo? Je to po vybrečení lepší a zase je nálada? Zdravím!

doplněno 05.03.16 08:35:

No, tak příčinu již známe. Bude to těžké, ale myslete na něco jiného a hezkého.

Co třeba nějaká knížka, film, hudba, sport nebo kamarádi? Bydlíte s maminkou nebo tatínkem?

Od: pxxxx
Datum: 05.03.16 08:24
Já ani nevím proč jsem hrozně citlivá rozbreci mě snad všechno.
Možná vím proč ale prostě mám někdy takový nálady. Už je to asi 4 roky co se moji rodiče rozešli a to mě vždycky hrozně mrzí když na to myslím. protože táta si našel přítelkyni která mě i na sestru nemá ráda a ona mi vždycky tu dobrou náladu co mám zkazí.
Když se vybrečím tak je to lepší ale pak už mi všeci nadávají že brečím)
Od: pxxxx
Datum: 05.03.16 09:26
No máme střídavou péči takže týden u tatínka a týden u maminky.
Knížky čtu často na filmy se taky dívám ale už jsem viděla snad všechno a nevim na co se mám ještě podívat. Dělám gymnastiku ale máme ji jen 2 týdně a jenom vždycky 1 hodinu.
Hudbu moc neposlouchám moc mě to nebaví a kamarádi ode mě bydlí daleko
Jestli máte nějaký tip na jaký film bych se mohla podívat klidně napište.
V týdnu se tak smutně necítím protože chodím do školy než udělám úkoly je večer. Ale spíž i víkendu nevím co mám dělat sice jezdíme třeba na výlety a všude ale stejně v tom týdnu je to lepší.
Někdy si říkám že kdyby nebyla škola tak bych se unudila k smrti a děkuji za odpovědi
Datum: 05.03.16 09:52

Že jsi ve svém věku přecitlivělá, je normální. Jinak nechápu postoj, nudím se a vy ostatní mě bavte než se unudím.

Má Tvoje maminka čas se nudit? A třeba pojem nuda nezná. Co všechno děláš doma, aby si maminka mohla dovolit ten luxus se nudit? Filmy Ti poradit nemůžeme, když ani patrně nemáš zádné zájmy a tak by Tě stejně nudily. Upřímně řečeno, když přijdeš do kuchyně, chytneš uěrku, pomáháš a navíc se od maminky učíš vařit, to Tě také nudí? Myslím že pokud Tě všechno nudí, že si to zavinuješ sama svým nezájmem o druhé, hlavně o své blízké. A může to být i důvod proč Tě nesnáší otcova přítelkyně. Takové věčně unuděné líné děcko musí být tedy velká nuda ...

Změnit se musíš Ty. Běž pomoci mamce, v domácnosti je pořád spousta práce, pak si vezmi do ruky knížku a čti. Nuda Tě přejde. Protože budeš vyvíjet činnost a nečekat až Tě budou bavit jiní. A není k tomu ten důvod, že se rodiče rozešli, to by se muselo unudit a proplakat životem strašná spousta dětí z rozpadlých manželsví.

Datum: 05.03.16 11:45

Podepisuji to, co Ti napsala Wasube a přidávám, přečti si starou knížku Robinsonka (nj, jestli ji ještě v knihovně budou mít?) tam najdeš příběh dívky, která na tom byla hůře než Ty, ale dokázala se s tím vším poprat, pěkný den .

Datum: 05.03.16 12:28

http://www.uloz.to/xLanwDP6/robinsonka-74-dvbt-cz-romin-avi

Ano, rádkyně Tiffany má naprostou pravdu. Knížku v elektronické podobě jsem nenašla, ale tento film podle té knížky si stáhni a určitě Tě nudit nebude.
Vypráví o dívce co na nudu neměla čas ani myšlenky a už vůbec ji neutěšovala maminka, ona ji totiž ztratila. Zcela určitě by ráda vzala utěrku a šla jí pomáhat, ale už neměla tu možnost, jakou máš Ty.

Dívej se a napiš nám sem...

p.s. Tvoji rodiče se sice rozešli, ale zůstali Ti...nemusíš na ně jen vzpomínat.

doplněno 05.03.16 13:06:

Robinzonka 1974

Od: hanka*
Datum: 23.07.16 17:21
Ahoj.Vím jak ti je,i když jsem o hodně starší než ty.Někdy to tak je.Bezdůvodně máš radost a tu radost prožíváš celým svým srdíčkem.A protože ti je v té radosti dobře,nehledáš její příčinu. Smutnění je také přirozený vjem,ale v něm nám dobře není.Je dobře,že máš takové rodiče,kterým se můžeš svěřit.Oni tě dlouho smutnou nenechají.Milující rodiče jsou tu od toho,aby nám slzičky osušili.Tvoje smutnění prostě pramení z toho,že máš dobrou duši,dokážeš vnímat,a to je hlavní.Navíc takovéto smutnění souvisí i s tvým věkem.Věř,že jednou na své současné stýskání budeš s láskou vzpomìnat.Měj se krásně a buď tak srdečná i nadále. Hana ☺

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.