Musim se vystehovat?

Od: Datum: 03.03.16 14:00 odpovědí: 7 změna: 04.03.16 14:37
Dobry den,mam dotaz. Prisel mi navrh na exekucni vyklizeni bytu. Ihned jdem poslala navrh na odlozeni a kopie zaplacene casti dluzneho najmu. Muze me a mych 5deti exekutor vyhodit na ulici nez prijde nejake rozhodnuti od soudu? Nyni je muj dluhna najmu 13000 coz je vyse jednoho najmu. Nevim kam bych s detmi sla a nahradni bydleni mi jako dluznikovi nedaji. Dekuji za vase nazory a rady.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 03.03.16 14:15

Pokud nemáte kam jít s dětmi, proč nehradíte nájem? Jistě se s svámi chtěl promajímatel domluvit. Co vám přišlo za návrh - od exekutora nebo od soudu? Komu jste to posílala? Pokud to již prošlo soudem a exekuce je nařízena, pak není co řešit a stěhujete se. Pokud nemáte kam jít, tak děti k otci nebo po ústavu a vy pod most. Je to kruté, ale je to tak. Zřejmě ani nejde o těch 13 tis., ale dostat vás z nájemnho bytu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 16:33
avatar

Kde to bydlíte? Nájem 13 tisíc? To je komplet všechno i s energiemi, odvozem odpadu a nebo jen nájem?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 18:48
avatar

Pokud jste nedodrýela smlouvu oi nájmu, kde neplacení nájmu je důvodem k vystěhování tak proč ne je to vaše chyba a ne nikoho okolo.Alespoň si uvědomíte, že smlouvy se musí plnit řádně a včas.Pravděpodobně dosttáváte příspěvek jak ny bydlení tak na energie a ten je určen na toto plnění smlouvy. Pokud je tak nepoužíváte tak bych vám sebral i tyto dávky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 03.03.16 19:02
avatar

Dobrý den, používáte výraz návrh - a to není ještě pravomocné rozhodnutí nebo rozsudek. Zdá se, že je to zatím jen varování (nebo předžalobní výzva). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 22:53
avatar

Máte to bydlení asi luxusní, že je tak drahé. Být Vámi, tak si včas obstarám takové, na jaké mám a přestěhuji se. Dnes najít nájem není složité i když nevím kde bydlíte a na malém městě Vás může provázet pověst dlužníka nájemného. Mimochodem - máte 5 dětí, co jejich tatínek? Proč nepomáhá?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 04.03.16 14:37

Takových tatínků, co udělá 5 dětí a nepomáhá, je... V dnešní době, kdy je dostupná antikoncepce, si nechat udělat tolik dětí, je nerozum. Ale něco pravdy je na větě "Jaký si to uděláš, takový to máš". Vím, jací jsou někteří chlapi, proto děti raději žádné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 09:30
avatar

kucik, dáváte nepřesní info, nemůžete dostat správnou radu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.