Řídil mne Aláh

Od: Datum: 02.03.16 19:16 odpovědí: 42 změna: 04.03.16 11:00
avatar

Zdravím. Tak co na to říkáte? Určitě všichni víte o co jde. Mladá ženská, matka tří dětí, která byla zaměstnána v jedné rodině jako chůva čtyřleté holčičky jí uřízla hlavu a běhala s tou hlavičkou po městě a vykřikovala něco o mocném a spravedlivém Aláhovi. Ve vazbě se sebevědomě usmívá a říká, že jí to nařídil Aláh.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: benŽ
Datum: 02.03.16 19:19
avatar

Dobrý den, no, je to tragédie, kterou způsobil nemocný člověk. Bohužel, toto se stává všude (i u nás). Zdravím!

doplněno 02.03.16 19:25:

daniel - proč do toho pletete islám? Vraždil magor - to je celé.

doplněno 02.03.16 19:43:

suzymon - co dál? Těžko radit - snad číst zprávy pozitivnější, i když nejsou tak atraktivní, jako ty negativní. Já jsem např. zděšen tím úletem ptactva z pražské ZOO, ale doufám, že je všechny najdou. V ZOO jim bude lépe a já budu moci opět z domu .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:38
avatar

Dobře, vraždí magoři, znásilňují magoři, ale co dál? Pokračovalo to taxikářem, který znásilnil z ničehož nic svou klientku. Přiznal se a pravil, že měl zkrat. Tak a je to. Není co dál dodat. Jeden má zkrat a druhý je magor...


doplněno 02.03.16 19:55:

No já to určitě nevyhledávala. Prostě jsem si pustila televizi. Já zrovna nepatřím mezi lovce špatných zpráv. Nebaví mne to, ale vyskočilo to na mne. To už abych to dělala obráceně a zapovala pouze na reklamy. Tedy tak, že jakmile by byly zprávy, přepnula bych to na program, kde zrovna běží nějaká přiblblá reklama, abych neviděla a neslyšela co se kolem mne děje.

Datum: 03.03.16 18:13

Doporučuji, dělejte to jako já. Na TV se nedívejte, a místo zpráv sledujte nějaký internetový zpravodajský server. Mě stačí idnes.cz . Tam stačí jen bleskurychle pročíst ty hlavičky co se stalo, ani není třeba to číst dál pokud vás to zaujme. Má to tu výhodu, že přeskočíte zprávy které vás nezajímají a naopak se dozvíte víc než z TV u zpráv které vás zajímají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 20:02
avatar

bene -

- no myslím, že by téma migrantů bylo pro Hitchcocka stejně atraktivní, nebo ještě atraktivnější - ten by si "pošmák" !


doplněno 02.03.16 20:21:

bene

- oni na mne ale migranti působí stejně fatálně, nemilosrdně a krutě jako ti Hitchcockovi krkavci. Nemůžu si pomoct - za odlišné cítění se Vám můžu jedině tak omluvit, ale nic víc. Ale krkavce mám ráda, protože jsou inteligentní

Ohodnoceno: 0x
 
Od: benŽ
Datum: 02.03.16 20:10
avatar

Dobrý den, já jsem původně nerozpoznal, že je to dotaz na migraci a islám. Nyní už to vím. Máte pravdu - je to stále téma "výživné", časté a atraktivní. Myslím, že i Berlinale letos vyhrál italský film na téma uprchlíci. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:19
avatar

Přestože TV lže denně, dnes z ní vypadlo, že má schizofrenii. Je-li to tak, patří do blázince.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:29
avatar

No já nevím jestli by si dovolili zrovna takovohle lež. Také jsem to viděla, ale ona svou diagnosu přece sama určit nemůže. A už vůbec ne v tomto případě. Co z ní vypadlo bylo právě to, že na otázku proč to udělala pravila, že ji řídil Aláh. To, že je psychicky nemocná je evidentní z jejího výrazu nyní, ale asi se tvářila úplně jinak než k tomu došlo. Přece by ji rodiče nesvěřili své dítě do opatrování.


doplněno 04.03.16 13:58:

Klera, ne to mi fakt nestačí k tomu, abych tu osobu začala omlouvat, nebo chápat její strašný čin. A na tom záznamu jak se tváří do kamery? To bych Vám také sehrála takový výraz ve tváři a ještě lepší. A navíc je tzo hodně špatná herečka, protože já v něm vidím jenom aroganci a v jejích očích čtu jak se cítí naprosto v převaze nad námi ostatními. Ona ví, že jí za to hlavu neuseknou. Dokonce počítá s tím, že jí ani neodsoudí, ale pošlou na léčení kde se o ni budou starat, odkud se jako "vyléčená" může docela rychle dostat ven.

Datum: 02.03.16 21:35
avatar

Jedna věc je mi divná. Schizofrenik má určité nápadné projevy chování, zvláště v ataku. Nemohlo to být tak, že byla normální a zničehonic zabila dítě. Tito lidé to mají trochu jinak. Proto nechápu jak rodiče, když ty změny viděli, mohli s ní nechat samotné dítě. V co doufali? Že na jejich dítě bude hodná? Někdo jí to mohl poručit, schizofrenici to tak mají že slyší hlasy, kteří jim říkají co mají udělat. Neříkejte mi nikdo že to tak není, z chování schizofreniků a vůbec magorů bych mohla slozit doktorát. Nestalo se to zničehonic ! Nesmysl. Umřelo děcko, protože lidem změny chování vražedkyně nepřišly nenormální.


doplněno 03.03.16 07:59:

klera® Datum: včera 23:08

Každý člověk, který má brát léky a nebere je a tím je vysoká pravděpodobnost že ublíží druhým je zrůda a nic ho neomlouvá. Pak patří za plot, protože společnost se musí nějak chránit. Je to stejné jako když o své nemoci ví HIV pozitivní a přesto kašle na druhé. Prostě zrůdná bezohlednost. Jen lidé, kteří se s tím nesetkali, s agresivitou neléčeného schizofrenika Vám řeknou že zažili zrůdu a měli by pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 18:16

A je to opravdu tak? To že slyší boží hlas ještě nemusí znamenat že je schizofrenik. Johanka z Arku přece taky slyšela boží hlas a v té době ji označili za kacířku, lidí by ji dnes nazvali bláznem, lékaři schizofrenikem ale pro křesany je svatá. Proběhlo nějaké pozorování na psychiatrii aby stanovili jestli je příčetná nebo ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:21
avatar
Co na to říci. Psychicky nemocní lidé jsou mezi nevěřícími i věřícími... Mona
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:25

Ovšem opravdová víra v duchy, trpaslíky a bohy je tak trochu poruchový stav, že ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 21:37
avatar

To ano, mezi lidmi je spousta magorů, ale tak nenechávám s nimi malé děcko proboha.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:23
avatar

Na co stěžujete .. dnes jsem v rádiu slyšel, že lidé jsou pro Islám a vše co k tomu patří, že jim máme dát klid .. lid má to co si zvolil ...

Na to snad nejde ani nic říct, takový lidé nemají vůbec v civizilovaném světě co dělat, jejich kultura je o tisiletí pozadu a pak to takto dopadá. Nedivím se, že nerespektují naše zákony, u nich by je za trest zabily na ulici - my je v tom nejhorším případu zavřeme na pár let do tepla, dáme jím jidlo, pití, sociální vyžití. Ale jsme si všichni rovni - asi je chyba v nás, že se v tom nedokážem ztotožnit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:33
avatar

Suzy-

- cožpak o to - on by to nějakej pomatenej křesan ve jménu nějakého bláznivého Boha, či normální schizofrenik jakéhokoliv vyznání udělal taky ! To ale nic nemění na tom, že islám tady nechceme.

Já se jenom divím rodičům, že dítě takové chůvě svěřili, aniž si ji řádně prověřili. Pokud to ovšem lze.


doplněno 04.03.16 15:02:

Suzy -

pokud bych tady měla říct svůj skutečný názor - byla bych za "hitlera"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 19:43
avatar

Culdo, a o tom to právě je. Proto jsem tu otázku položila. Samozřejmě, že to mohla udělat i "normální" ženská, ale já jsem ještě o takovém případě neslyšela. Teda ne že by pak pachatelka běhala s uříznutou hlavou po ulici a vykřikovala, že jí to nařídil nějaký Bůh. Že jí ruplo v hlavě tomu věřím, ale z čeho jí ruplo? To by mne zajímalo.


doplněno 02.03.16 20:04:

Ale je třeba dodat, že kdyby tady nebyly ty problémy s uprchlíky a Islámem, tak bych tu samou zprávu vyslechla, přeběhl by mi mráz po zádech, ale víc bych nad tím nepřemýšlela, protože co se stalo stalo se a mé rozhořčení na faktu stejně nic nezmění. Ale už jsem asi vysloveně alergická na tyhle lidi...

Tak se omlouvám a končím diskuzi.

Od: buss
Datum: 02.03.16 19:49

Ježííši, takových lidí je, co je řídí agenti, bůh, ufoni, stařeček ect ect. Psychiatr vysvětlí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevec*
Datum: 02.03.16 20:06

Kdybych ti napsal, co si o Islámistech opravdu myslím, byl bych do týdne v base tak na pět let... :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 20:19
avatar

Já se divím, že ta zrůda je stále ještě na živu. Nedovedu si představit být v roli rodičů toho dítěte...Tu megeru s Aláhem v palici bych pomalu naporcoval jako potravu prasatům. Když jsem četl ten článek, vařili se ve mě chcanky...Pardón, za ty sprosárny, ale na muslimské, vymaštěné, duté, hlavy mám extrémní názory.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 21:23
avatar

Prý zrůda...člověk se schizofrenií za svoje chování nemůže. Pro její rodiče pochopení nemáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 21:40
avatar

Člověk, který odkrouhne dítě a ještě takovýmhle způsobem je zrůda zrůd a může mít schizofrenii třeba stokrát. Ta měla být zavřená na věky věků někde v ústavu. Doufám, že se usmaží v pekle. Jejich rodičů mi je líto též. Žít s pocitem, že vychovaly bestii. Ale na druhou stranu její rodiče museli moc dobře vědět o tom, že je křáplá a co s tím udělali? Asi nic moc když ta zrůdička chodila mezi lidmi. Můžete si říkat, co chcete, svůj názor nikdy nezměním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stand
Datum: 02.03.16 22:50

Zajímalo by mě, co byste udělal s vlatním dítětem, kdyby jste zjistil, že má schizofrenii a třeba i slyší hlasy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 23:03
avatar

není schizofrenik, jako schizofrenik - mnoho z nich ublíží sami sobě.

Moje sestřenice touto nemocí trpěla, léčila se ambulantně a často s námi o svých hlasech hovořila - dokázala si uvědomit, že jsou to bludy, ale přesto se v 35-letech oběsila, protože jí to hlasy přikazovaly (jak nám říkala). Je to blbá nemoc, tím blbější, že hlasy můžou přikázat cokoliv a nemusíte na člověku ani nic zvláštního při běžném styku pozorovat.

- přesně jak říká "bruno2".


doplněno 02.03.16 23:13:

- ono je to těžký - "zrůdou" se může stát každý člověk, když mu "cvakne" v hlavě - co s tím? Zrůdně se zachovat může i obyčejnej alkoholik.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 23:16
avatar

To máte pravdu...dělat se s tím asi nic nedá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 06:29
avatar

pro Stand - Asi pravděpodobně bych ho okamžitě nechal léčit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 23:08
avatar

To není žádná zrůda proboha...je to jednoduchý, chybí jí potřebné chemikálie, aby mohla fungovat v béžné společnosti. Na to existují léky. Tak si nezměňte svůj omezený pohled...jenom prosím nepracujte ve veřejném sektoru jako třeba lékař, policista nebo soudce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 21:47
avatar

Nemám pochopení pro rodiče dítěte. Je mi toho děcka líto. Chůva byla levná, tak se ani neptali po zdravotním vysvědčení, ačkoliv to mohlo dítěti zachránit život. Cvoci jsou strašně nebezpeční agresoři. Většina domácích násilníků, šikanistů a podobně jsou z řad schizofreniků, magoři doslova. Nemůžete je nechávat s malými dětmi. Malé dítě je bezprostřední, řekne třeba chůvě že páchne a ta mu uřízne hlavu, mají jiné reakce. A nemusí to být arabka. U nás pořád není řádná evidence těchto nebezpečných lidí. A pořádná léčba. Když přijde někdo na policii že blázen soused vykřikuje že ho zabije, policie s tím nic nedělá i když zjistí že má papíry na hlavu. Vždycky se musí něco stát aby se pohnuly ledy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 23:15
avatar

To máte pravdu...já bych nikdy nesvěřila dítě někomu koho neznám...natož levně placený chůvě. Zase bych neřekla, že "většina domácích násilníků..." jsou z řad schizofreniků (leda byste měla k dispozici nějakou statistiku). Schizofrenici nejsou jenom agresivní vůči okolí...většinou spíš sami vůči sobě. A evidence těchto lidí? Spoustě schizofrenikům se daří zase zařadit do společnosti...takhle byste je úplně izolovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 07:49
avatar

klera® Datum: 02.03.16 - 23:15

Nemohu s Vámi souhlasit. Patrně jste žádného neviděla při záchvatu a nežila od malička v jeho blízkosti či ho měla za souseda nebo spolupracovníka. Proto jste přehnaně humánní.

A evidence schizofreniků, jejich sledování psychiatrem zda berou léky a pokud je neberou, tak je ihned izolovat v léčebnách by zachránilo zdraví a životy hodně lidí, to mi věřte.
A vůbec to nepovažuju za nějakou diskriminaci, protože se tím chrání zdraví a životy ostatních, když je ještě nedokážeme vyléčit, jen léky potlačit příznaky nemoci. Proto nejsou za své činy zodpovědní. A právě schizofrenici nejsou ochotni brát dobrovolně léky. Okolí trpí a ne málo a to Vy považujete za humánní? Já ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 18:24

Zrovna teď se vzpomínalo na tu hospodu, co jeden takový vystřílel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 00:42
avatar

Ehm...můj bratr má schizofrenii, proto mám takovej přístup, jakej mám. Pokud máte zkušenost se sousedem se schizofrenií, tak chápu, že humánní nebudete. Neznáte ho a akorát se ho začnete bát, protože ho nepochopíte. Schizofrenici, když se zezačátku dotlačí k braní léků, tak je brát ochotní jsou.

Jsou rozhodně schopní zařadit se do normální společnosti! Pokud je chcete izolovat, vracíte se zpátky o pěknejch pár let.


doplněno 04.03.16 01:06:

Mimochodem...v ČR trpí schizofrenií zhruba 100000 lidí (jedno procento populace) a to jsou prosím jenom ti evidovaní. Takže jich bude rozhodně víc. Kdyby byli tak nebezpeční, jak jste přesvědčená, tak by nás zřejmě brzo vyhladili. Zkuste si najít statistiky o počtech vražd v ČR způsobených schizofreniky. Zjistíte, že je to minimální procento. Chápu, že získáte jiný dojem ze zpráv, protože to je zajímavé téma a pořád dokola se rozebírá...co se už rozebírá míň jsou jejich sebevraždy a to už je o dost rozdílnější číslo. Něco ke studiu- http://www.cspsychiatr.cz/detail.php?stat=958

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 09:02
avatar

Pro Klera. Ne nemám. Protože jako rodič jsem se svým dítětem ve styku a tudíž vidím jak se mé dítě chová a podle toho se zařídím. Ale od Vás to není nic divného, že se budete zastávat té muslimské vražedkyně, která vztáhla ruku strašným způsobem na nevinné dítě. A jestli mám s někým soucit, tak s rodiči toho dítěte a s tím dítětem samotným. Uřízla mu hlavu jako když podřezávají jehňata. Oni jsou na to zvyklí, pro ně to nic neznamená. Tady řeznickou práci vykonávají lidé, kteří to dokáží dělat. Nic proti nim nemám, někdo to dělat musí, ale i tak to nemůže vykonávat každý. Kdežto u nich to KAŽDÝ dělá, pro ně podřezat zvíře je naprosto přirozené a od toho už jenom krůček k tomu, aby klidně podřezali člověka. Je to národ nebezpečný a a se podřezávají mezi sebou, proti tomu vůbec nic nemám. A kdyby se chtěli mezi sebou vyvraždit, tak by to bylo pro zbytek lidstva to nejlepší.


doplněno 03.03.16 11:38:

Pro Evylis. Jenomže v Rusku to není jako u nás. Tam jsou na muslimy zvyklí, nebo jich tam žije obrovské množství. Muslimové tvoří asi 14 % Ruské populace, takže oni je nevnímají jako my. A ta co vraždila určitě nebyla "uprchlík" z nynější doby, ale narozená tam.

A o to je to horší. Podle mne není žádný schizofrenik, ale hnusná zlá ženská, která možná té rodině záviděla její postavení. Tak to vyřídila po svém a teď jenom využívá možnosti se prohlásit za schizofreničku. Podle mne její ruku vedla obyčejná závist a nenávist a teď se bude schovávat za všechno možné.


doplněno 04.03.16 08:23:

Klera, ukázalo se, že moje úvaha byla hodně blízko pravdy, nebo to o té její závisti a nenávisti jsem napsala o jeden den dříve, než to bylo uvedeno v médiích. Ano, ona vraždila z pouhé nenávisti a silné zvrácené závisti, protože ona se nemá dobře a tak se pomstila krutě symbolickým způsobem všem těm co se mají lépe než ona. Nakonec byla tak vychytralá, že využila dnešních celosvětových problémů s muslimy a uvedla, že to udělala z pomsty za to, že Putin někam hází bomby a zabíjí děti. Tak ona to šla "řešit" po svém a klidně uřízla hlavu nevinného dítěte. Tak proč nešla uříznout hlavu Putinovi? Je to zlá zrůda, a to, že to zabíjení mají tito lidé v genech. Její čin a způsob, jakým to udělala to jenom potvrzuje. Ta ženská není schizofrenik, bohužel, je to jenom zlá a závistí zaslepená zrůda a to se vyléčit nedá. A v jejím případě lituji, že už není možný trest smrti. Doufám že ji zavřou na doživotí a že ji v tom vězení potká stejný osud a že ji tam někdo podřeže. A je mi úplně jedno co si o mně myslíte Vy. Stejně jsem od Vás nic jiného neočekávala. Já si o Vás ale to samé nemyslím, jsem přesvědčena, že máte své soukromé důvody k tomu, abyste tyto lidi obhajovala a proto mi nepřipadá, že jsou Vaše názory bez logiky. Logika v nich určitě je, to je pro mne nesporné. Ale s tím se musíte vyrovnat sama.


doplněno 04.03.16 12:49:

Děkuji za radu, ale asi byste se divila co vím o příznacích schizofrenie. Povrchní znalosti nestačí, ale Vy je znát budete, protože jste psala, že máte schizofrenika v rodině. To Vám nezávidím. To je těžká nemoc a pacient se chová nevypočitatelně. Ale tahle ženská schizofrenik není. Tu neznáte a určitě víte, že se nechovají podle šablony, nebo na tuto nemoc žádná neexistuje, jako na žádné psychické postižení. A je spousta schizofreniků, kteří jsou nebezpeční jenom vůči sobě a na okolí nikdy nezaútočí.

Datum: 04.03.16 00:50
avatar
Jste naprosto zaslepená..."Oni jsou na to zvyklí, pro ně to nic neznamená."Jestli jsem to pochopila správně, myslíte si, že společným rysem muslimů jsou sociálně patologické jevy, jako třeba řezání hlav bez soucitu ostatním lidem. :D Doteď jsem si myslela, že v těch vašich názorech je aspoň trochu logiky. Teď už si to nemyslím.
doplněno 04.03.16 13:19:

Asi vám nestačí informace ze zpráv, ani to, jak očividně není psychicky v pořádku na záznamu v kameře, ani to, že mesiášský komplex je typický pro schizofreniky (taky pro lidi s bipolární poruchou). Ale prostě víte, že to tak není. Tak dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 08:44
avatar
Zjistěte si něco o příznacích schizofrenie.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbxŽ
Datum: 04.03.16 11:00

klera:

Není to nic patologického, jsou jen hodně pozadu. Evropané ve stredověku se taky chovali asi "malinko" jinak. To by si vy a ostatní sluníčkáři, multikulturisti, rádoby humanisti a další a další naivkové měli uvědomit dokud není pozdě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: ja*
Datum: 03.03.16 10:48

Klera, a už se prokázalo, že byla ta ženská schizofrenik?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 00:56
avatar

Podle všeho jo...viz http://zahranicni.eurozpravy.…podle-policie-nejednala-sama/

"Gulchekhra Bobokulová (38), která uškrtila svou svěřenkyni a následně ji oddělila hlavu od těla, byla registrována na psychiatrické klinice v Uzbekistánu a její stav se prý poslední měsíce rapidně zhoršoval, uvedly ruské policejní složky.

Chvíli, během která žena kráčela ulicemi Moskvy s hlavou čtyřleté Nastěnky oddělenou od těla, předcházely drsné události, které poznamenali její osobní život, informuje britský Daily Mail.

Bobokulová věděla, jaké je to být matkou. Sama měla tři děti. V úterý navíc vyšlo najevo, že vražedkyně byla vdaná 12 let a velmi nedávno se rozvedla. Bývalý manžel ji vyhodil na ulici a její tři děti byly rozděleny mezi příbuzné v Uzbekistánu, odkud sama pocházela."

Nemoc většinou zhorší (vyvolají) stresující životní události...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 22:00
avatar

Jednání schizofreniků je nepředvídatelné. Ze svého okolí znám případ, kdy mladá maminka dvou dětí s VŠ vzděláním od určité doby začala trpět halucinacemi, slyšela hlasy, které jí říkaly, co má dělat. Léčila se, nebezpečná svému okolí nebyla, nebyl důvod ji hospitalizovat. Později slyšela hlasy, které jí našeptávaly, že se musí zabít. Jednoho dne se oběsila. Hrozná tragedie, koho však z ní vinit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 00:36
avatar

Pokud byla řádně léčená, nemuseli to rodiče zjistit. Třeba přestala brát léky. Poznala jsem v životě 4 schizofreniky, jeden skočil pod auto a těm zbylým se to s přibývajícím věkem hrozně zhoršovalo, že nebyli schopni pracovat. Jeden byl pomalu počítačový génius a taky skončil jako totální troska.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 01:23
avatar

Podle me jak uz vyse bylo psano, tak magori jsou vsude a je jedno jake jsou kuze a vyznani, ale prvni co me napadlo jak jsem videla tu silenou zenskou v televizi jak lita s hlavou chudinky holcicky, tak jsem si pomyslela, kde nechala hlavu matka, ze da sve dite hlidat muslimce.. Jasne, ze magori jsou vsude, ale tady byla sance na omezenost mnohem vetsi uz kvuli vyznani viry a toho jejich Alaha, nebo co to maji.. Ja jsem na tom tak spatne, ze neverim nikomu na svete natolik, abych mu dala sve dite a jedine sve mame a opravdu nejblizsim a nikdy bych dite nedala cizim lidem a NATOZ muslimce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 06:34
avatar

Přesně tak, vinu na tom nesou i rodiče toho dítěte, Já bych si chůvu k dětem asi nikdy nevzal, natož muslimskou, ta by mi nepřekročila práh domu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 07:53
avatar

Já Vás doplním že často lidé dělají dobře když nesvěří své dítě i svým nejbližším mužským příbuzným. Zneužívaní dětí se nejvíce děje v rodinách napsal jednou jeden známý psycholog. Takže dobře děláte. Věřím jen školkám protože tam je víc kontroly druhými osobami.


doplněno 03.03.16 10:58:

samuraji, pak patrně zase zapracovala média a o schizofreničku se nejednalo. Nevím. Myslela jsem si to také, jak se na videu nepříčetně smála.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 10:52
avatar

Jinak dneska psali, že ta zrůda se mstila kvůli padlým džihádistům v Sýrii. To mluví za vše.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.