Co nas ceka

Od: Datum: 28.02.16 11:58 odpovědí: 9 změna: 01.03.16 09:39
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.16 12:25
avatar

Nikdy tu nebyl a nikdy tu nebude. To spíš věřím, že příjde osvícený diktátor z jiné dimenze a nastolí pořádek na světě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drap1
Datum: 28.02.16 17:48

Prozatím s tím nepočítej, je to v nedohlednu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 28.02.16 18:12

Pokud nás nezničí nápor muslimů, tak něco jako komunismus nastane, až se automatizace a robotizace příblíží ke 100% nasazení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 28.02.16 18:49

Jestli to bude následovat komunismus nikdo neví. Ale jednou přijde taková celosvětová hospodářská krize, že se ztoho bude společnost vzpamatovávat léta a léta. Milióny nezaměstnaných na dlažbě, krachy živnostníků a firem. Nedej Bože z toho válka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cicko*
Datum: 28.02.16 18:48

V úterý po obědě!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 28.02.16 23:33

Kdy přijde komunismus?

Až se z lidí stanou nesobecké altruistické pacifistické dokonalé "úplné a dokončené" bytosti, zkrátka "svatí" :)

Nicméně socialismus možný je a jsem přesvědčen o tom, že navzdory historicky prvním neúspěšným pokusům, v budoucnu jednou lidstvo k nějaké formě socialismu nakonec stejně dospěje neboť jednou bude dokonce asi i "nutností" budou-li lidé chtít nějakým rozumným způsobem na této planetě přežít. Kapitalismus je totiž stále více a více doplňován jistými "sociálními prvky" bez kterých by v podstatě již dnes nebyl schopen plnit ani základní požadavky současných lidí na společenské zřízení. S neustále klesající potřebou lidské práce a to na všech úrovních vzhledem k technickému vývoji bude kapitalistický model stále větším a větším problémem, který nebude schopen v budoucnu srovnat vzrůstající disproporce mezi pracujícími a nezaměstnanými aniž by sáhl k dalším a dalším "prvkům" ze socialismu a aniž by nakonec neskončil v jedné velké a vleklé hospodářské krizi. Bude ale ještě nějaký čas trvat než lidé plně pochopí nedostatky dosluhujícího systému a než mentálně dospějí k něčemu lepšímu. Podobně jako zanikl feudalismus zanikne i kapitalismus předpokládám ale že spíše postupnou transformací kdy do sebe bude vsávat /z nutnosti a již se tak děje/ stále více a více cizorodých prvků až nakonec sám přestane být tím čím nyní je...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 01.03.16 09:39

Jen bych doplnil:

Prvky socialismu se budou šířit z tzv. západních vyspělých zemí. Již dnes se tam uplatňují (viz příspěvek p."janm"). "Poté bude vše o.k., jelikož se bude jednat o šíření západní demokracie, demokracie vyspělých zemí. Již nebude vadit, že se jedná o uplatňování levicových principů fungování lidské společnosti, objevené, vědecky doložené a popsané klasiky 19 stol.

-miro

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.02.16 10:50

Až se objeví nový Marx, neb Lenin. Karl H. Marx narozen v Londýně, vynikající německý filosof. Vladimír Uljanov / Lenin / byl německým agentem. Prof. Sorensen dánský odborník na historii našel v dokumentech dohodu mezi Leninem a tajnou službou, Němci dodávali bolševikům zbraně pro ruskou revoluci. Churchill nejlepší politik za druhé sv. války tvrdil a byl přesvědčen, že za nástup komunismu v Rusku může Německo. Převezli Lenina ze Švýcarska v nákladním autě do Ruska jako virus.

Profesor Sorensen trvá na svém, bolševismus vznikl v Německu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.02.16 21:50

V nebi!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.