Co koupit ženě ke 4O.narozeninám?

Od: Datum: 16.02.13 13:30 odpovědí: 4 změna: 17.02.13 16:07

Naše příbuzná bude slavit na jaře 4O.narozeniny. Nevíme, co bychom jí měli koupit, máme na to nejvýše 5OO,Kč. Chceme pořídit něco, co by jí to připomínalo, tzn. něco, co jí zůstane, proto jsme zavrhli různé parfémy atd. Poradíte nám? Díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.13 13:49

Nezkusili jste zajít např. do nějaké galerie výtvarného umění a tam něco koupit? Např. grafika se dá pořídit za pětistovku a je to originál a hezký dárek. Neznám vkus oslaveňkyně, takže to je těžko radit.

Datum: 16.02.13 13:56

Já bych jí koupila lístek do divadla, mně osobně by udělal největší radost a to mi není těch čtyřicet...

Datum: 16.02.13 14:07

V první řadě - co ji zajímá, co ji baví? Anzionka má fajn nápad, který však potěší jen milovníka divadla. Osobně by mě třeba potěšila nová kniha o hadech:D Holt to má každá jinak.

Pokud má ráda šperky, volte třeba nějaké pěkné náušnice, stříbrné se dají pořídit i levněji. Pokud má ráda dobré víno, investujte do nějaké kvalitní láhve, na kterou můžete barvami na sklo napsat věnování. Pokud ráda čte, bylo by dobré zjistit, o jaký žánr se zajímá, a koupit knihu, do které vepíšete osobní věnování. Atd, atd...

Od: ladaadal*
Datum: 17.02.13 16:07

Být či nebýt, toť otázka. Tohle tady asi nevyřešíme, protože nevíme, co se té ženě honí hlavou. Manželka bude mít taky 40tiny. Kdybych ji koupil lístek do divadla, tak mi ho omlátí o hlavu a přidá i pár kopanců. Dostane řidičský kurz na velký motocykl, což je sice jiná cenová relace, ale je to její gusto. Chci tím říct, že musíš vysondovat, co ji zajímá, co se jí líbí (předpokládám, že to víš) a hledat v těchto končinách. Ženu, která ráda divadlo asi nepotěšíš lístkem na býčí zápasy nebo placaticí ve tvaru maltézských křížů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.