Přeplněný disk

Od: Datum: 26.02.16 10:42 odpovědí: 3 změna: 26.02.16 17:44

Můžete mi prosím někdo poradit, proč mi PC pořád hlásí přeplněný disk C:/? Všechna fota i videa jsem přetahla na disk D:/ a tak jsou tam jen běžné programy . Již jsem umazala z C několik obrázků MICROSOFT (i z koše), ale paměť na disku je přitom po výmazu ještě menší než před výmazem. TAké jsem provedla vyčištění disku, ale vždy to nabídne jen výmaz malých souborků. Nechci si kupovat nový PC či ho dávat na nějakou drahou opravu. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.02.16 10:51

Dobrý den, patrně stále "bobtná" složka pro Obnovení systému - ta zabírá hodně místa. Můžete tuto funkci zakázat (pokud máte odvahu) a získáte dost prostoru na HDD. Zdravím!

Od: vilik
Datum: 26.02.16 14:48

Když jste soubory přetáhla na D, smazala jste je z C? Někdo to jen zkopíruje, ale na toto zapomene.

Datum: 26.02.16 17:44

Stáhni si program SpaceMonger. Nemusí se instalovat a ukáže ti graficky, co ti na disku zabírá nejvíc místa.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.