RWE - Dodatek ke smlouvě na zemní plyn

Od: Datum: 11.07.13 06:35 odpovědí: 3 změna: 13.02.14 17:38

RWE dodatek ke smlouvě vnucuje všemožnými prostředky (SMS. E-mail, vyvolávání na mobil), ale nejpodlejší způsob je, že stávajícím zákazníkům RWE poslala předtištěné "Dodatky ke smlouvě o sdružených dodávkách plynu". Samozřejmě podmínky jsou napsané záměrně bleším písmem, čitelné pouze lupou i pro mladé zákazníky. Kromě toho, že RWE nepatří mezi nejlevnější dodavatele plynu, číhá na zákazníka další nebezpečí, že pokud nepodá písemnou výpověď před uplynutím 23 měsíců trvání dodatku ke smlouvě, dodatek se automaticky prodlužuje - cuž je pěkná sviňárna. Další podraz, docela zásadní je v tom, že když Vás dealeři z RWE lámou a ukecávají, jak je tento dodatek výhodný a slibují jakýsi bonus podle objemu odběru až 3200,-Kč, který Vám prý vyplatí na účet do 14 dnů od doručení dodatku. Možná, že někdo na ten bonus dosáhne, ale nikde v " Dodatku ke smlouvě" není uvedeno, že na bonus nemáte nárok v případě, že jste někdy dostali upomínku za zpožděnou platbu zálohy za plyn či elektřinu. A ani Vás samozřejmě na tuto podmínku výplaty "bonusu", nikdo z dealerů RWE neupozorní. Tyto skutečnosti zjistíte brzy po podepsání dodatku, ale dodatek lze zrušit pouze pod smluvní pokutou, který se prakticky rovná placeným měsíčním zálohám za plyn. Co si o takové vydřidušské společnosti myslet?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bonie*
Datum: 11.07.13 08:07

A k čemu bude si něco myslet?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 13.02.14 15:45

Zdravím,

bereme od nich plyn.

Mám dotaz, zda máte někdo zkušenost s sms z č.999032 OS RWE- a text je , že máme pro Vás připravenou nabídku RWE, jestli nechcete být kontaktován zašlete email na zrus@ringier.cz do 16.2.2014.

Jsem z toho jelen, co má společného ringier s RWE a už se pomalu

i bojím))zaslat email, že nechci být kontaktována, protože co když i tím zadám k něčemu souhlas)) no jo dneska jeden neví...Dík za radu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 13.02.14 17:38

O tom, co si o nich myslím svědčí, že jsem od letoška přešel k E-ONu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.