Boj o hrad, kolik podpisů?

Od: Datum: 23.02.16 19:39 odpovědí: 3 změna: 24.02.16 17:54

Vyřazení kandidáti z boje o Hrad vítají, že má stačit méně podpisů.
idnes: Pro kandidaturu na prezidenta by už příště nemuselo být třeba 50 tisíc podpisů jako dosud, stačilo by jich 8 tisíc, ale ověřených. Změnu chystá ministerstvo vnitra. Dva kandidáti na Hrad, kteří na počet podpisů doplatili - Vladimír Dlouhý i Tomio Okamura - změnu vítají. Okamura kandidaturu znovu zvažuje.
Aby to vůůbec prošlo, tak bych považoval většinu obyvatel pro. A vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.02.16 21:39
avatar

Dobrý den, vzhledem k tomu, že považuji přímou volbu prezidenta (stejně jako možné všeobecné referendum) za populistické řešení, které je proti tradici, tak mně je toto jedno. Nebyl jsem u první přímé volby prezidenta - nebudu ani u další. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 24.02.16 10:38

Přímá volba prezidenta je pro mne rozhodně lepší řešení, než kšefty politických stran v senátu a parlamentu kdo tím vyvoleným bude. Tady si prezidenta zvolí většina voličů, opakuji voličů, nikoliv komu to je jedno a ten se tím prezidentem stane. Pokud jde o populismus, tak ten je všude v politice přítomen a nemusí to být jen prezident. Každý si sliby (chyby) musí přebrat sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mzxy*
Datum: 24.02.16 17:54

Myslím že je úplně jedno, zda se o hrad bude ucházet 12 nebo 156 zoufalců...naše televize si z toho udělají 25 celovečerních seriálů a celebrity typu baculky Jitky Čvančarové a různí ztroskotanci z řad pseusoumělců a neznámých odborníků z neznýmých soukromých vysokých škol atd , kteří dostanou v těchto debatách prostor se na chvilku zviditelní...Pak opět vyhraje Miloš Zeman, protže nikogho lpšíhjo v /CR nemáme...a volební kampaň bude pokračovat dalšá 4 roky

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.