Znáte někdo dobrého léčitele?

Od: Datum: 20.02.16 14:27 odpovědí: 23 změna: 22.02.16 14:23

Dobrý den,

znáte někdo dobrého léčitele ,nejlépe na Vysočině,jsme už důchodci.

Prý je v Bohdalově,nějaký pan Havelka-máte někdo zkušenodt.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mp*
Datum: 20.02.16 14:55

Mě se osvědčil pan Miroslav Hrabica ze Zlína. Hlavně mě oslovily jeho knihy a byl jsem i na jeho přednášce. Přišel mě takový nenásilný a přirozený. Prostě mě sednul. Máte docela štěstí, protože teď má přednášku 3.3. v České Třebové a 10.3. v Žirovnici u Pelhřimova. Tak ho můžete zkusit. Jinak přesné názory má taky doktor Jan Hnízdil. S tím se taky naprosto ztotožňuji. Mému dědovi velice pomohl doktor Josef Jonáš. Osobní zkušenost s ním ale nemám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: beatrys
Datum: 20.02.16 15:12
pana Havelku zatim osobne neznam,aletake se pokousim o kontakt, jelikoz bydli celkem nedaleko.Nedavno jsme projizdeli kolem Bohdalova a byli jsme se podivat na pyramidu,kterou nechal vystavet k lecebnym ucelum a byde ji otevirat na prvni jarni den.Jinak v Bohdalove funguje pouze v patek-bezplatne,jinak je na cestach.Ma tam i svoji lekarnu.K lecbe doporucuje vyrobky z rakytniku resetlakoveho a tak jsme si tam take koupili.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.16 16:10

Děkuji za odpověď,podíváme se tam na ten první jarní den.Ten rakytník věřím že je dobrý,ale manželka ledasco nemůže,kvůli lékům které užívá,na srdce,nervy-psych.ataka a hlavně warfarin,ten ji hodně omezuje.

Od: pt®
Datum: 20.02.16 21:34
avatar

Poradím Vám, abyste k žádnému léčiteli nechodili. Chápu, že topící se stébla chytá, ale raději si promluvte s lékařem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.16 21:39
avatar

S lékařem? Ale no tak. Takových kteří dokážou pomoci je velmi málo. Ta většina stejně neléčí příčinu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 10:28

Ano,lékaři,aspoň u nás jsou úplně neteční,praktická lékařka se Vás zeptá ,když vejdete do ordinace-CO POTŘEBUJETE?.

ODBORNÍ LÉKAŘI V NEMOCNICI ZASE ŠETŘÍ,TAK VÁM TOHO TAKÉ MOC NEDAJÍ A NEŘEKNOU.

U nás to tak bohužel je ,Jihlava krajské město!

To musíte mít opravdu dobrého známého lékaře.

Od: hk
Datum: 20.02.16 21:44

Zajímavé, jak lidé důvěřují šarlatánům (obvykle podvodníkům) a ještě je sami vyhledávají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 10:32

Jak rozeznat šarlatána a podvodníka? asi tím jak se budete cítit po návštěvě,jestli se Vám stav zlepší.

Datum: 20.02.16 23:30

Žádného léčitele znát nechci. Důvěřuju jedině svému praktickému lékaři. Je dokonalý, prostě super. Proto nepotřebuju léčitele. A taky je mladší než já a mohl by mi dlouho vydržet. A ještě má skvělou sestru, svoji manželku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 00:41
avatar

Jeden dobrý léčitel je v Batelově. Jinak, takto s despektem může o léčitelích mluvit jen člověk, kterému zatím buď nic moc nebylo, nebo měl jasnou běžnou diagnózu. Jakmile se člověk ocitne v situaci, kdy mu lékaři nedokáží pomoci, protože vůbec netuší o co jde a začnou blábolit, že to jsou věci mezi nebem a Zemí, to je nejvyšší čas najít dobrého léčitele! Ne šarlatána, ti jsou i mezi lékaři. Z vl. zkušenosti mohu potvrdit, že kdybych se nechala léčit jen lékaři, už by ze mně byl asi mrzáček, nebo bych tu ani nebyla. A možná bych byla v blázinci, protože když dneska doktoři nevědí, tak je to psychosomatické a potřebujete nejlépe psychiatra. Takhle mi např. v mých 15ti letech nepoznala Dr. zánět slepáku a odsoudila mne k e 13ti letům antibiotik, hospitalizací 2x ročněna 2 - 3 týdny, následně ke dvěma těžkým operacím, druhá těžký zánět pobřišnice, prý jsem skoro umřela, primář, ke kterému jsem po přestěhování začala chodit, měl za jménem CSC, ale zajímaly ho jen ženy s rakovinou, kterou zkoumal a mně vůbec nepomohl. Až zástupce primáře mně dal. po letech utrpení. do kupy raz dva. Můj obvoďák ani nebyl schopen mi za 12 let zjistit cukrovku, odbýval mně, že to cukrovka nemůže být a dokonce i tehdy, když mi na ni přišel gynekolog! Nechal mně s ní běhat ještě 2 roky be z léčení, dokud se při roční kontrole gynekolog nerozčílil, že to tak nemám nechat, že mám opět vysoký cukr. Vydupala jsem si kontrolu v dia poradně a obvoďák se uchechtával, že tohle přece není cukrovka! A byla! Při těžkém zápalu plic mně přesvědčoval, že něco musím vydržet. Opět jsem si musela prosadit doporučení na plicní, kde konstatovali přechozený oboustranný těžký zápal plic... Mám pokračovat? Tak o jakých šarlatánech se tu bavíte? Mně ti šarlatáni dávají dohromady doposud, co jen těch antibiotik a jiných léčiv jsem díky lékařům většinu života musela brát, divím se , že ve tmě nesvětélkuju! Hodně mi pomohla jistá Dr. fytoterapeutka Od Brna, která ale spolupracovala s léčitelem, diagnostikem na dálku. Ten řekl z patra podrobnou diagnózu po telefonu celé mé rozvětvené rodině a všechno do puntíku sedělo! Člověk by měl nejdřív cokoliv poznat, zjistit si informace, než někoho začne odsuzovat, zesměšńovat, nebo pomlouvat. Něco tím totiž prozrazuje i o sobě. Nic ve zlém, ale musím se těch léčitelů zastat, tam se fakt ale věci mezi nebem a Zemí dějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 20:06
avatar

Blešíku, proč jste nevyužila svého práva na změnu lékaře, s nímž jste nebyla spokojena?

Do stavu, z něhož Vás dávají dohromady léčitelé, jste se podle mne vůbec nemusela dostat.

["Nerejpu", opravdu mne to zajímá.]

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 22.02.16 13:05
avatar

"blesik", jsem toho názoru, jako "ivzez"...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: beatrys
Datum: 21.02.16 07:39
Nedavno jsem mela vicemene soukromy rozhovor s lekarem neurologem a velmi okrajove padlo slovo lecitel.A lekar rekl-no proc ne.Uvedl priklad,kdy v nemocnici byl pacient na dychacim pristroji a po jeho odpojeni-nekolika pokusech-nebyl schopen sam dychat.Rodina si privedla lecitele a okamzite se to povedlo.Jako lekar to neumim vysvetlit-pry je to o energiich-rekl.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 21.02.16 09:30

Taky si myslím, že ne všichni léčitelé jsou podvodníci. Před nedávnem běžel na Prima zoom seriálový pořad o léčitelích na Balkáně a ty dokázali věcí... Léčili pijavicemi, ohněm, svíčkami, ledovou vodou a nevím čím ještě. Jedna léčitelka virgulí projížděla tělo a hned věděla, kde je problém a průvodce, který to uváděl sám zůstal koukat, co vše na něj ví, aniž by koukla do karty nebo se ho zeptala. Jiná ho projížděla jen rukou a energií. Dokonce vidí do duše. Jedna léčitelka poznala, jaký měl kdy vztahy a jak dopadli..


doplněno 21.02.16 20:44:

Karlosdosi, líbilo se mi na těch chudých léčitelích z chudých zemí, že jim o peníze většinou nešlo, ale měli radost z toho, že pacientovi pomohli. A to třeba jen za malý peníz. Nešlo jim jen o peníze. Brali to jako poslání, schopnost léčit lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 10:38

Viděl jsem to také,bylo to moc zajímavé a poučné.

Datum: 21.02.16 10:56

Mě pomohla zdravotní sestra, která dělá čínskou presuru. Měla jsem problémy s kolenem a bolesti šly až do holení kosti. Rok jsem chodila k lékaři, na rehabilitace, injekce a nepomoho nic. Až tato paní mě pomohla a je to již 9 roků a noha nebolí. Loni jsem měla problémy s druhým kolenem, ortoped po rentgenu řekl, artroza. Dostala jsem injekci, která mě měla pomoci alespoň na měsíc. Za 3 dny znovu bolest. Tak jsem znovu navšívila čínskou presuru a opět ně pomohla. Má ordinace v Praze a v Pardubicích.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 11:52

No,zdravotní sestry,když to umí opravdu pomohou lépe a dřív neř lékaři.

Kolega měl po operaci páteře a v Třeboni mu hodně pomohla v lázních rehabilitační sestra.

Datum: 21.02.16 11:59
avatar

- nevím, jestli jsou různí "léčitelé" tak dokonalí, že lékaře netřeba - ale podle zkušeností z mého okolí vím, že hodně "lezou do peněz" .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 20:28
avatar

Pan Misař v Krucemburku, je hodně známý, nebere peníze a ordinuje každou sobotu dopoledne bez objednání, je to nástupce pana Paseky ze Svratouchu, který byl uznávaný léčitel, ale již zemřel.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 22.02.16 09:34

U pana Paseky jsem byl asi před 20lety,ale mně moc nepomohl,byl už opilý a napovídal mi věci,že jsem z toho byl vyděšený,měl jsem jen bolesti hlavy.Dodnes se ty jeho prognozy naštěsti nevyplnily.

Na toho pána z Krucenburku nemáte nějaký kontakt?

dostalmail@seznam.cz

Od: mp*
Datum: 22.02.16 13:24

Čtu tady občas kritiku na léčitele. Ale to je spíše nepochopení jejich funkce. Někdo se léčí sám. Pro druhého to dělá jeho partner, kamarádi, děti, rodiče. Když to oni nemůžou, nebo neumí, nastupuje doktor, vyslechne, poradí, sám ví, že největší procento nemocí je z toho, že dotyčnému něco chybí. Léčitel je až poslední záchrana. Samozřejmě se na ně nabalilo dost podvodníků. Ale řekněte mi, v kterém oboru tomu tak není? Dneska je trend, nikoho moc neposlouchat, dělat si svoje. Některým ale chybí osobní kontakt. Proč myslíte, že je pro věřící tak očistná zpověď. Prostě normální člověk to potřebuje. A hlavně potřebuje, aby jeho stesky někdo vyposlechl a vnímal. Takže mám pocit, že bych mohl být léčitel i já.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.16 13:32
avatar

Zdravím, můžu doporučit skvělou "léčitelku" od Znojma, sice to není Vysočina, ale když pomůže, člověk si klidně i dojede. Pomohla spoustě lidí kolem mne, posledně teď mámě, která je už dva měsíce na nemocenské. Doktoři nad výsledky kroutí hlavou. Pokud budete mít zájem, více SZ.

A ráda bych viděla všechny odsuzující a nevěřící zde, jak by koukali na návštěvě u zmíněné paní. Co všechno o člověku ví, jen se na něj podívá, minulost, vztahy, co zažil, kde má zásadní potíže a co ho trápí. A to dokonce i na dálku, několikrát osobně ověřeno. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.16 14:23

Díky,tak mi pošlete kontakt na dostalmail@seznam.cz

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.