Změna dodavatele elektřiny s dTestem

Od: Datum: 18.02.16 14:14 odpovědí: 9 změna: 08.05.16 10:38
avatar
Zdar ve spolek. Co říkáte na akci s dtestem na aukci dodavatele elektřiny pro domácnosti? Vyhrála to firma, která teda moc dobré reference nemá. Dává nějaké bonusy, které lidi musí hlídat a opakovaně urgovat... Navíc co jsem pochopil, tak to bude garantováno rok a co bude pak je ve věštecké kouli u manažerů Europe Easy Energy.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.16 14:37
avatar

V nabídce je mmj. napsáno: Pokud se vám nebude líbit naše nabídka, nic se neděje, zůstanete u stávajícího dodavatele.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.16 15:00
avatar
Ale jo, registroval jsem se a čekám nabídku. Nicméně chci vědět zkušenosti s EEE. Pár stovek mi nestojí za každoroční handrkování o bonusy, jak čtu po diskuzích. Navíc pry nyní patří pod Bohemia energy, která má reference podstatně horší...
Datum: 18.02.16 15:31
avatar

DTEst pravidelně sleduji, ,nicméně do změny elektřiny bych s nima nešla. Mnoho mých známých měnilo dodavatele a doplatilo na ně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.16 16:59
avatar
Taky to vidím silně riskantní. Ale uvidíme...
Od: hk
Datum: 18.02.16 17:07

D-Test je posleních 5 let placená komerce a časopis je silně předražený. Dávno skončil ten původní nezávislý D-Test. Testy jsou navíc většinou se zpožděním přebírány s německého Stiftung Warentest. Bohužel...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.16 20:19
avatar
Je fakt, že co chvíli chodí emaily od dtestu s blbostma. Už zvažuju zrušení zasílání.
Datum: 18.02.16 23:08

Byl jsem nemile překvapen, když byl zveřejněn tento výherce. Začínali jako podomní dealeři a odmítali respektovat i tak základní pravidla, jako zákaz podomního prodeje, navíc lhali při nabídkách. V žádném případě s touto firmou do spolku nevstoupím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.16 05:08
avatar
Uz jsem davno koukal na srovnatory energii a kvuli usporeneho petikila rocne a podobne usmevne castky, je nejaka zmena dodavatele uplne jedno kdyz platim rocne okolo 20tis, naopak nove tarify Cez ve stavajici podobe mi usetri 10tis a to uz je pekny peniz.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: praha
Datum: 08.05.16 10:38

Nedopatřením jsem podepsala smlouvy k mým 14 pronajatým bytům v Praze (které se souhlasem jejich majitelů dále podnajímám) u BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. Od těchto smluv chci odstoupit pro podvod (už je po zákonném termínu na odstoupení). Podvod podle mého názoru spočíval v tom, že se mi vnutil do bytu a za Bohemia Energy jako zástupce prezentoval jiný člověk, než který byl ve smlouvě jako zprostředkovatel a záměrně mi dal podepsat tablet (resp. elektronickou smlouvu na tabletu) tak, abych si nevšimla, že se podepisuji k jinému zástupci. Důkaz k tomu mám, protože jsem si zkopírovala jeho občanský průkaz i průkazku od Bohemia Energy. Ve smlouvách s Bohemia Energy je však uveden zástupce jiný. Navíc tento člověk po mně chtěl bez dokladu 3 000 Kč prý kvůli tomu, že s těmi 3 000 Kč vyřídí přechod od současného dodavatele ihned bez sankcí. Nakonec jsem ty 3 000 Kč od zprostředkovatele vymohla zpět tak, že mi je vložil na účet s uvedením svého jména. Bohemia Energy na můj dopis o odstoupení reagovala tak, že mi neodpověděla, ale pokusila se vybrat z mého účtu 217.800 Kč jako sankci za odstoupení od smlouvy – toto mi sdělila moje banka. Mám šanci se BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. zbavit, aniž bych utrpěla škodu? PhDr. Helena Hofmannová – praha@konys.cz, 721 621 333, www.konys.cz (právně podloženou radu uhradím).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.