Jak si mám najít holku, když jí nechci?

Od: Datum: 01.05.16 21:09 odpovědí: 12 změna: 02.05.16 20:58

Tohle je spíše diskuze než nějaká rada pro mě.

Říká se, že když si mladý kluk chce najít holku, tak jí prý vůbec hledat nemám. Má si dělat svoje koníčky a být se sebou spokojený a vůbec si nelámat hlavu s tím, že je sám. Pak se prý stane to, že si nějakou holku najde zrovna, když to nejméně čeká. Tomu vůbec nerozumím. Takže já teda nesmím chtít holku, ale jakmile se nějaká objeví, tak jí najednou mám chtít? To zní teda pěkně blbě. Budu si dělat nějaké své věci, pojedu si podle sebe, holku chtít vůbec nebudu, nebudu se o ně starat a až se s nějakou seznámím, tak jí mám pozvat na rande nebo tak něco? Ale proč bych to dělal, když vlastně žádnou nechci? Navíc, když žádnou chtít nebudu, tak se s nimi nebudu potkávát ani s nimi mluvit. Zní to fakt nelogicky. Můžete mi to někdo vysvětlti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.16 21:21
avatar
Proč byste nesměl chtít holku, to jste slyšel kde?
Až se nějaká objeví, je přece na vás, jestli budete chtít být s ní či ne. Pokud nebudete chtít pozvat slečnu na rande, tak to prostě nedělejte...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.16 21:43

:-D*smich* chlapče, chlapče...taky jsem z toho šílel *smich* a na tom, že jí najdeš, když to nejméně čekáš je kus pravdy. Pro mé problémy s komunikací, kdy mám potíže se bavit s vlastní matkou je pak těžké si nabalit nějakou holku. Přiznávám, že to s holkama neumím, ale tady tohle přísloví nebo co je, ti má prostě říct, že si nad tím nemáš příliš lámat hlavu, protože najít si někoho pro partnerský vztah je záležitost přirozená, ne taková, že nad tím máš přemýšlet jak vědec, který objevuje ty nejšílenější taje přírody - asi jak Feynmann nad kvantovou fyzikou. Máš se prostě uvolnit a být sám sebou a to se přesně stalo mě... už jsem opravdu nevěděl jak a co mám dělat, abych si nějakou ženskou našel, až jsem se jednoho dne na to vykašlal a řekl si že to nemá cenu nad tím tolik dumat. Jednou jsem šel s kamarádem ven a vklidu jsme si povídali a pili alkohol - všechno co nám stačilo. Až už jsem byl napitý tak přišla jedna holka a sedla si naproti nám na lavičku a bavila se s náma. Já měl celý svět tam, kde bych to tady neměl říkat a prostě jsem byl svůj. Situace se vyhrotila, když kámoš té holce řekl jaké mám problémy s holkama a jí to přišlo milé, ale já se nestyděl a jen jsem se tomu smál. Pak ovšem přišla chvíle kdy jsme se vzájemně spolu dívali sobě do očí. Každopádně to dopadlo tak, že se pak toho kámoše zeptala na moje jméno a přidala si mě na fb... jednoduché, ani jsem s ní nemusel mluvit. Nicméně ještě spolu nejsme takže machrovat nemůžu, ale musím říct, že to vypadá dobře... řekla, že mám pěkný úsměv *smich* a další takové ty flirtovačky, však to znáš...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xaver
Datum: 01.05.16 21:57

Já si myslím, že na tebe se hodí citát Jana Wericha:

"Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.16 22:17

Já bych řekl, že o něm nevíš vůbec nic. Jak můžeš vědět, že když má víno, tak ho nepije, když má hrozny tak je nejí, když má ženu, tak jí nelíbá a že se zábavě vyhýbá. Jak jsi na to přišel z jeho příspěvku?

*ee**nevi**bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.16 22:50

Zase něco ze života.Naplánoval se večírek, těšil jsem se dva týdny a byl jsem obyčejně ne docela spokojený. Vybarvil jsem si to lépe. Když budu v každé dívce očekávat ideál, opět zapláču. Neplánované věci jsou vždycky nejlepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.16 23:46
avatar

Je to myšleno tak, že když člověk moc "tlačí na pilu", tak se to naschvál nedaří. Je moc urputný, trápí se a možná i nedobře působí na holku. Člověk nby měl jít štěstí naproti, ale nedělat z toho alfu a omegu života. Chodit mezi mladé. koukat kolem sebe, hodnotit, snažit se příjemně bavit a čekat až nějaké padne do oka, to už pozná, když bude mít zájem. Naplánovat se to nedá, kdy se s ní potká. Prostě žít a přistupovat k tomu s jistou hravostí, ne zoufalostí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 06:33
avatar

Blešík *palec**palec**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dxbc
Datum: 02.05.16 07:26
Když holku nechcete, tak ji logicky ani nenajdete. Ale až budete hledat, tak nehledejte moc úporně, nebo nenajdete.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 07:49

Nevím,ale zdá se mi to vaše psaní divné.Když nechci holku tak ji nechci ,,časem se do nějaké zakoukáte,,chce to čas..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 09:39
avatar

Kromě toho, co tu psali ostatní rádci, je potřeba si uvědomit ještě jednu věc: jak kluci hledají holky, tak i holky hledají kluky (a to stejně intenzivně, ne-li ještě víc). Tak je potřeba nebýt slepý, hluchý a nevnímavý

:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 13:52
avatar

Tím se myslí to, že člověk má být na lásku připraven kdykoli, ale ne ji násilně hledat, protože si ho najde sama. Takže teoreticky se spoléhá, že si někdo nechá někoho přihrát osudem. - Já si myslím, že by se přesto těm náhodám mohlo napomoci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 20:58

Netuším-podle vašeho přídpěvku-zda vás holky vůbec přitahují..musíte si udělat jasno v sobě.Jestliže vás přitahují,tak jaképak odmítání -jděte na to.Jestliže nepřitahují-řekněte si,jak to s vámi je a zařiďte se podle toho.Nějaké řeči okolo jsou nanic!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.