Jakou kupujete horkou čokoládu?

Od: Datum: 15.02.16 18:21 odpovědí: 4 změna: 16.02.16 18:36

Za akční cenu jsem si koupila horkou čokoládu (nápoj) zn. Monbana a nápoj mi velmi chutnal. Čokoláda byla hustá. Zkoušela jsem i nápoje od Mokate a nebo Emco, ale čokoláda je spíše vodová :(

Jelikož asi ty kvalitnější a husté čokolády budou o něco dražší, uvítám vaše doporučení, jakou horkou čokoládu kupujete. Nerada bych koupila něco, co by v konečném důsledku stálo cenově o polovinu více, než kdybych koupila nějakou tu obyčejnou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mp
Datum: 15.02.16 18:29

V podstatě si můžete "horkou čokoládu" namíchat sama. Kvalitní kakao, cukr a čerstvé mléko nebo smetana. A to zahuštění dělá škrob, který se tam přidává (jako pudink). Múžete přidat ještě vanilku. Ale teď si uvědomuju, že jsem vlastné prozradil výrobní tajemství. A ještě za to kasíruju 45 korun. Podobné jsou i různé Hot Apple. Můžete si je koupit zadraho v prášku, nebo jen ohřát kvalitní jablečný džus. Jak snadné.

Od: buss®
Datum: 15.02.16 18:35

Žádnou.

Datum: 15.02.16 19:44

Žádnou

Datum: 16.02.16 18:36

Jen mě tak napadlo proč si vlastně neudělat čokoládu vlastní?
http://www.recepty.cz/recept/…ejlepsi-horka-cokolada-143892

1) Budete vědět z čeho to je

2) Můžete si ji dochutit podle své představy

3) Vypadá to slibně

Zkuste zezačátku nějakou kvalitnější čokoládu jako je Figaro na vaření (35% kakaa) nebo K Klassic (levná ale má myslím 55% kakaa). A když tak napište kolik kakaa obsahují ty vaše nápoje co kupujete. Jinak možno vyrobit i z čokoládové hmoty (tedy bez přídavku tuku) ale tím to budete mít dražší a kvalitnější.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.