Co se z toho zenam libi?

Od: Datum: 15.02.16 02:18 odpovědí: 43 změna: 17.02.16 20:54
libi se zenam, kdyz se kluk na fotce usmiva nebo kdyz ma takovy drsnacky, az svadecky oblicej? a libi se zenam na klucich (muzich) vice kosile nebo mikiny? jaky mate nazor vy?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mp*
Datum: 15.02.16 02:45

To ti nikdo neřekne, to poznáš až ve chvíli, až ti padne do náručí. Můžeš počítat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 15.02.16 05:36
Pohled nanfotce zalezi, co hledas. Samaritanku nebo sexbombu ve tride? Nebo jses jako smrt?
Jestli kosile nebo mikiny zalezi casto na veku. On i 50ti lety vyhulenec v mikine si sve obdivovatelky najde.
Takze podle me je to zcela individualni.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 07:16
avatar

Je strašně odporné jak dnešní muži neustále nosí mikiny s kapucí naraženou na hlavě a to i v létě. A čepici kšiltem dozadu jak pubertáci.

Je docela hnusné když mají hlavy jak holé koleno, přestože vlasy původně mají.

Otylí s břichem by u mě šanci neměli, když já jsem štíhlá, proč by nemohli být i oni? Často stačí nezvedat pulitry v hospodě ale menší činky doma.

A už vůbec mi neimponují muži se slovníkem vola - hele vole, já jsem vole...hnus.

Muž, který zastává názor že pořádný chlap páchne tabákem a potem by byl u mě také odepsaný.

Takže to shrnu. Líbí se mi muži, kteří se chovají přátelsky, ale ne vlezle, to odradí každou normální ženu.

Líbí se mi muži vzdělaní a chytří, ne takoví, kteří si na to jen hrají, ale kteří takoví opravdu jsou. Muž který v životě přečetl jen vkladní knížku a nelze se s ním o ničem bavit, nic neví, nic nezná, brrr, to tedy ne.

Líbí se mi muži kteří nejsou zbytečně pomalovaní obrázky, které nejde smýt, bez kovů v různých částech těla, bez cigarety v puse a bez několika vypitých piv než přijde na rande.

Líbí se mi, když je střízlivě, přesto moderně a čistě oblečený. Takzvaně o sebe dbá, ale nepřehání to, aby spíše nepřipomínal holku.

A samozřejmě se mi líbí muži bez sklonu k násilí. Nejdříve mě zajímá rodina, jaký bude otec, s největší pravděpodobností bude i syn.
Když partner pochází z harmonické rodiny, kde vládne láska, pochopení, respekt a rozum, je velký předpoklad že takový bude i můj partner.

To jsou tedy moje kritéria.


doplněno 15.02.16 07:20:

Mám slabost pro muže v saku. Třeba takový umytý štíhlý muž - na sobě džíny, bílé tričko a sako. Vše čisté.

Učesaný normálně, ne na kohouta jak mimino za války. To je infantilní a neslušivý učes.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 19:59
avatar

Já hlasuju pro svadecky obličej. A mikinu klidně, ale pod ní košili s bílým límečkem a mírně vykukující bílé manžety zpod mikiny a pěkné džíny které by mu seděly a neplandala mu jaksi pr.el tak nějak mezi nohama (to je příšerný pohled), kvalitní boty, opravdu kvalitní hodinky, ne nějaký šunt od číňanů, čisté a upravené nehty, hlavu bych klidně snesla oholenou, ale musel by mít dokonalou lebku a uši které neodstávají. Musel by měřit 190cm a víc, být štíhlý, mít hezký příjemný hlas a žádné tetování, žádné náušnice, ani jiné kovové prvky. Jo a modré oči a světlou pleť...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 21:32

Hm, bohužel oči mám zelené, chybí mi 5 cm ;) , hodinky nenosím od roku 1996, jinak by to šlo.., a z těch kovových prvků - snad jen pistoli:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marty
Datum: 16.02.16 00:06
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 18:59
avatar

Sanyo, fakt? Tak to musíte být teda neodolatelný. Já bych odpustila i těch pět centimetrů a oči zelené bych také brala, mám je stejné. Já jenom že jsem na ty "nordické" typy a ti mají většinou oči modré. Ty hodinky ovšem trochu chybí. No ale zase je navíc ta pistole... Takže za mne *palec* Ale vy jich musíte mít na každém prstě už pověšených hodně *frajer* takže mám smůlu. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nick®
Datum: 16.02.16 19:17

Suzymon - proc hazete flintu do zita predcasne :) popiste sama sebe - treba jste jednicka a zabodujete *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 10:04
avatar

Nick, to bych nesměla být soudná. Jo, kdyby to bylo před dvaceti lety, tak bych šance měla...;) Takže flintu v žitě raději nechám. *smich* Stejně už bych ji asi nenašla...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 21:37

Měl si napsat nějaký věkový požadavek. Ony ti sem můžou napsat mladé slečny, paní ale i staré báby... Názor napříč generacema se bude lišit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 22:05

to není seznamka, ale názorovka, čili diskovka..,nejsem adept..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 19:07
avatar

No a co hever, co Tě na tom štětí? Ty si myslíš, že jako "stará bába" nemá smysl pro estetiku? To by ses mohl sakra plést... A navíc, nejde tady o seznamku, jak napsal právě sanyo. A jaký názor máš ty? Co je lepší, mikina, nebo košile?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 20:32

Mým rodičům se nikdy nelíbil můj účes. Byli staromódní. Nejradši by byli kdybych nosil dlouhý vlasy jak za 80 tých let! A když jsem se hodil na krátko tak jsem jen slyšel že se jim to nelíbí. Proto říkám že mě by tedy názor od starších nezajímal. Pokud by mi bylo např. 20, tak bych chtěl slyšet názor z podobné věkové kategorie a ne z generace, která žije ještě 80týma létama. Nejde přece o to co je správné, ale o vkus a ten máme každý jiný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 21:12
avatar

h4ever-

- jo časy se mění - moji rodiče zase nadávali bráchovi, že má vlasy dlouhé a nejraději by ho ostříhali tak, jak je to moderní dnes. Ono taky záleží na tom, jaký jsi typ - nesluší všechno každému. Nejideálnější je, když dokážeš správně vystihnout svou osobnost, tak, aby ses líbil všem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 09:35
avatar

Ale mně se líbí kluci s vyholenou hlavou. Už jsem to psala. Ale ne každá lebka je tak dokonalá, aby se mohla ukazovat "nahá". A za další, také to musí odpovídat i celkovému dojmu z obličeje. Ono to není jen tak, vyholit si vlasy, také se to musí umět nosit...

Bohužel nemám žádnou fotku k dispozici a ani mne nepadá žádné přirovnání třeba ke známé osobnosti. Ale když si vzpomenu na nějakého herce, tak to napíšu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 10:48
avatar

Suzy -

to je jednoduchý - z cizích si vzpomínám na Yula Brynnera , z našich se mi líbí třeba Robert Jašków, ale stejně tak se mi líbí Jakub Kohák. Ono velmi záleží na osobnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 22:06
avatar

Co na fotce odradí: polonahý selfie (i když má boreček svaly jak Arnie), cigáro v držce, fotka z chlastačky, jakákoli sexy holka vedle toho kluka (současná či bývalá přítelkyně, sestra nebo kámoška, je to fuk), samozřejmě rádoby borečkovský oblečení typu posrávačky atd.

Co na fotce zaujme: úsměv, pohodový vzhled, nějaký předmět, který vyjadřuje něco o tom člověku (např. plakát oblíbeného filmu na pozadí, knížka, přívěšek atd.)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 19:12
avatar

co toto?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 19:29
Myslím,ze ten už chlapce má! :D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 21:21
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 20:10
avatar

Culdo, to by nešlo, nechtěla bych mu ublížit, ale z obličeje nevyzařuje inteligence. A ty oči má moc zapadlé a malé. A přijde mi, že v nich má skrytou agresivitu. Navíc ty děsné svaly. Tak toho bych se bála. To není můj typ. Ale já jsem fakt náročná...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 20:21
avatar

Suzymon, odhadujete charakter člověka z fotky? Zajímavé, já to také občas dělám. Třeba když se mě někdo ptá, jestli je to vhodný partner, tak mu říkám, ukaž fotku. Prohlídnu, analyzuju a řeknu verdikt. Zatím jsem se nikdy neseknul. (možná náhoda) *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 09:37
avatar

Samurraj, také se mi to někdy podaří docela dobře odhadnout. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 20:52
avatar

Suzy

- já Ti nevím, ale někde jsem četla, že má dost vysoké IQ - viz taky úryvek z biografie :

Dolph Lundgren se narodil 3. listopadu 1957 ve Švédsku. Vlastním jménem se jmenuje Hans. Má tři sourozence. Vystudoval přírodní vědy ve Stockholmu. Studium ukončil v roce 1982 složením závěrečné zkoušky. Má akademické zkoušky z matematiky, fyziky a chemie. Mluví anglicky, německy, švédsky a japonsky.


doplněno 16.02.16 20:56:

a ještě jsem našla :

Podľa odhadov Dolphovo IQ presahuje číslo 160, no on to o sebe netvrdí. "Sú to klebety. To číslo je prehnané," hovorí. Jeho ocenenia a diplomy však ukazujú niečo iné. Známe sú jeho diplomy z chémie a chemického inžinierstva, obdržal aj prestížne futbalové štipendium, keď študoval na technologickom inštitúte v Massachusetts. Čerešničku Dolphových znalostí tvorí fakt, že hovorí až siedmimi jazykmi, tromi plynule. Všetky tieto fakty naznačujú, že herec je iba príliš skromný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 09:25
avatar

Culdo, ono se toho napíše. Já čumím na fotku a pokud je tak výjimečně inteligentní, tak to teda umí sakra skrýt, protože z jeho pohledu čiší "NIC". A pak ty svaly které musel těžce nadřít v posilovně a to chce spoustu času. Takže mi ty informace o jeho studií a znalostech cizích řečí nějak nesedí. Pouze logicky uvažuji, nic víc. A pak, chlapi s takovými znalostmi nepózují jako svalnatí pitomci a věnují se většinou úplně jiným zájmům. A nakonec, i kdyby to pravda byla, tak mně se fakt nelíbí a to co z něj vyzařuje je spíše odpuzující. Teda pro mne, omlouvám se za svůj názor případným ctitelkám takové "mužné" krásy. :)


doplněno 17.02.16 09:48:

A že mluví japonsky, tak tomu teda nevěřím. Předevčírem jsem sledovala v televizi Reportéři ČT a zrovna tam bylo o tom, co všechno je dnes možné napsat na internet. Myslela jsem při tom i tady na poradnu, protože tam právě ukazovali ty podvodné články o Werichovi a jeho výrocích a mnohé další. Velmi zajímavý pořad, protože tam bylo právě jasně dokázáno, jak jsou mnozí lidé důvěřiví a nechají se snadno manipulovat. I tady se často objevují odkazy na všelijaké stránky, které nejsou ničím podložené a kde si prostě každý může cintat pentli a vydávat to za fakta. A když to en dotyčný umí, tak mu to lidé spolknou i s navijákem a ještě se některými výroky budou ohánět a brát je za slovo Boží.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 09:30
avatar

Suzy -

no, asi máš pravdu, ale já ho prostě docela "žeru" - (kromě samozřejmě i jiných) - mám ráda hezké lidi, muže i ženy. Tak ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 09:55
avatar

A tak si to spočítej sama. Dnes by mu bylo 59 let, takže ze kterého roku je tato fotografie? A dostudoval a všechny zkoušky udělal když mu bylo 23 let. To je trochu málo na vysokou školu, mimo japonštiny zvládnutí několika cizích jazyků a vymakat si takové svaly. Nebo ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 20:19
avatar

OMG, to jsou starosti... když se chlap na fotce moc usmívá, tak to působí přinejmenším trochu přihřátě, když se mračí nebo má "drsňáckej" výraz, jak píšete, tak se ho ženský leknou nebo budou bát. A jestli má košili, tričko nebo pytel na sobě je vedlejší. Taky se může nafotit na Adama a ženské budou šílet (možná).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 20:22
avatar

Sakra a co všichni máte proti svalům? *cert*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 21:48
avatar

Vždycky jsem žila v přesvědčení, že muž mého života bude uhrančivý tmavooký, tmavovlasý, s bradkou jako Semir Gerkhan. No, a jeden osudový byl zelenooký blonďák a druhý je dokonce napůl zrzek, napůl tmavý a má čistě modré oči. *smich*.

Košile má něco do sebe, k tomu riflové kraťasy a conversky... juuu *hi* (hlavně rozepnutá košile na tričku se mi líbí), ale mikča nevadí. Taky nosím hlavně mikiny. A obličej... jak kdy. Když je na něm úsměv, vyzařuje pohodu, která je pro mě někdy víc potřeba, než nějaký sexepíl z obličeje svádějícího. Na druhou stranu... můj favorit :).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 21:55
avatar

Ha ha, tak to já svou vyzáží bych všechny předem odradil *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 21:57
avatar

Samurraj, no jestli jste takovej tvrďák, jak ta vyzáž, tak to bude něco *smich**pivo*.


doplněno 16.02.16 22:06:

Já to znám *placni*, kdo bude v deset večer přemýšlet nad gramatykou, že? *smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 22:01
avatar

No vidíte to...stydím se za sebe, tedy za tu VYZÁŽ...ovšem takový omyl se stává jednou za...deset let pane doktore*hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.02.16 22:08
avatar

Dobrý den, přemýšlím, jak se k Vám dostala moje fotka. Zajímavé . Zdravím!

P.S. pro "martinaa".

doplněno 16.02.16 22:12:

samurraj - je to v pohodě, ale nevidím tak bílý límeček .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 22:10
avatar

*frajer*No dobrá, vy už tu fotku tedy máte, tak taky ukážu tu svou

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 22:18
avatar

Neeeee *smich**smich*

doplněno 16.02.16 22:18:

Ben - už léta o Vás tajně sním *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 22:21
avatar

Sakra a já myslel, že o mě *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.02.16 22:22
avatar

Dobrý den, jo, sněte dál - asi jsem se unáhlil. Mám jinou barvu vlasů i očí a jiný obličej, tak to bude moje fotka, ale upravená. Jinak jsem to já . Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 11:59
avatar

samurraj

- no to ale taky není špatný !

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 17.02.16 14:20
avatar

Jensen, konečně tady dal někdo opravdu sexy chlapa :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 17.02.16 12:34
avatar

Ono se to poněkud mění :D.. první obrázek, kluk, co by se mi líbil v patnácti až jsem se tomu zasmála.. "kůůůůl frajer" :D, druhý by se mi líbil teď o pár let více..- strašný sympaťák.. ten úsměv.. :) Jen co zůstalo, nesnáším, když kluk kouká do foťáku, lepší je to při nějaké akci, nebo momentka :)..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 20:23
avatar

Tak samozřejmě, že čím je člověk starší mění se jeho priority a to i v jeho pohledu na protějšek. Ona spousta ženskejch má vysněný svůj ideál a pak má doma pupkatýho, věčně pšoukajícího Lojzu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 20:54
avatar

- no - ale idoly jsou věčné, stále krásné, nestárnou a nepšoukají - alespoň něčím se člověk pokochat musí umět !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.