Názor na dnešní trend mladých:tráva

Od: Datum: 14.02.16 23:26 odpovědí: 9 změna: 15.02.16 10:00

Chodím do druhého ročníku střední školy. Já jsem sportovec srdcem i duší, ale ve třídě máme jenom takové ty rádoby sportovce co dojdou začutat do mičudy a potom si hned musej dát sklíčko marušky. Ve třídě si potom hrajou na velký dealery a jak tomu nešéfujou a myslí si že jsou borci. Já si myslím že to je spíš hanba a borec je ten kdo dokázal něco ve sportu atd. Je mi 17, ale asi jsem moc starej protože tohle mi hlava nebere. Tahle doba je poněkud zvláštní. A co vy? Chtěli by ste takovouhle třídu nebo tu někdo souhlasí? Pište vaše názory, moudra, cokoliv :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 14.02.16 23:31
takova doba byla i pred x lety, takze v klidu
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 23:59
avatar

Jj neni to nic novýho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rd®
Datum: 15.02.16 00:04

Mohl/a/ by jste to víc rozvést? V kterém zhruba roce a na jaké škole a co to bylo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 09:40
avatar

To je Vaše rada? Divna!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 00:36
avatar

Nech je prošumět, nijak zvlášť se nevymezuj, abys neprovokoval, ale určitě si s maruškou nic nezačínej. Ty máš v hlavě srovnáno dobře, tak si to nenech rozházet. Maruška je pouhý začátek pro děti, konce vidím kolem sebe a není to nic pěkného, příliš často je to na celý život, samozřejmě nenapravitelně ubohý, včetně těch, co se tím živí (vydělávají na tom). Neumím si představit, co se těm lidem honí hlavou, ale já bych se tím živit fakt nechtěla ani náhodou. Co s tím? Nic, dělej si svoje, najdeš si kamarády s podobným pohledem na svět a bude dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 15.02.16 02:28
avatar

Taky myslím, že je to pořád stejný.. ze školního prostředí od slečen - mohly jsme si vybrat, jestli hrát volejbal, nebo posilovnu - asi až na šest se vrhly do posilovny, my jsme hrály venku s míčem.. Když jsem si vymkla ruku a šla poprvé do posilovny, nestačila jsem se divit.. prostě jen seděly a hodinu si klevetily.. a co mě nejvíc udivilo, když se nakonci začaly domlouvat, kde si dají večer sraz před aerobicem.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 08:22
avatar

Poctiváčku, toto, co popisujete, to bylo vždycky. Bylo to třeba o něčem jiném, ale podstata byla stejná. Víte co je smutná sranda? Sjezd třídy po x letech. Co s námi všemi udělal čas, úspěchy nebo neúspěchy v životě. A to je důležité. 4 roky na střední škole? Detail! *hej*Jenže ten detail, to je start do života. Neřešte věci, které jsou platné tak krátkou dobu, jakou je střední škola. Několikrát se vyspíte a všecko bude jinak! Žijte si svůj život s hodnotami, které jsou pro vás důležité. Neřešte to, co stejně vyřešit nemůžete. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 09:44

prostě vy mladý jste uplně vygumovaný

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jt*
Datum: 15.02.16 10:00

Pamatuji si, když jsem chodila do 9. třídy. Byly jsme rozděleny na skupiny dle toho co se kdo učil (Aj/Nj) když jsem šla semtam podívat za kamarádkou na Němčinu viděla jsem tam dvě holky který si tam v klidu balily trávu i před učitelkou, která byla sice napůl slepá pravda!

Ale ty se drž toho co seš aby si neskončil jako oni, protože pro ně žádná hezká budoucnost nečeká.

-JT

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.