Chlapi a sex

Od: Datum: 14.02.16 22:53 odpovědí: 107 změna: 18.02.16 16:27

Tak teď právě koukám na film Skandální odhalení, kde d. Moore svádí Douglase, věrného uvědomělého manžela. A on pořád heká nenenene a přitom se nechá dráždit a i když ví, že by to udělat neměl, udělá to a nakonec ji "ošuká". Pak je k ní sprostý a vyhodí ji a ponese si následky. Ona se mu pomstí. Vím že to je film, ale moc daleko od skutečnosti to není. Co si o tom myslíte? Proč jsou chlapi tak snadná kořist pro chytré holky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: host
Datum: 14.02.16 22:59

Já si myslím, že to funguje i obráceně. Že jsou prostě určité typy lidí, kteří dokážou zblbnout druhé pohlaví, jen pro vlastní potěšení a nebo jiné cíle.

Datum: 14.02.16 23:08

Ale ano, i obráceně to možné je. Ale daleko větší pravděpodobnost je to u mužů. Žena se tak lehce zmanipulovat nenechá.

Datum: 15.02.16 06:24

suzy, nesouhlasím s Vaším výrokem, že žena se jen tak zmanipulovat nenechá.

Když pominu skutečnost, že pánové se mylně domnívají, že jsou to oni kdo si vybírají, ale opak je pravdou, vybírá si vždy žena. Poté, co shledá muže něčím zajímavým, jak se dříve psalo v červené knihovně, ho vláká do svých tenat a započne hru, které se muži ochotně podvolí. Ano v tomto ohledu žena manipuluje s muži.

Ale jinak?
Kolik je u nás svobodných matek které mužům stály za "postel" zdarma, ale už ne za založení rodiny, tedy manželství se všemi právy i povinnostmi? A to dokonce přesto že mají už spolu děti. Každá samoživitelka Vám řekne, že to byl muž, kdo ji opustil. Kdo tedy s kým manipuluje? Kdo je obět a kdo je kořist?

Pravdu ovšem máte v tom, že opravdu chytré holky by se do této situace nedostaly.

Datum: 15.02.16 14:15

Mluvila jsem právě jenom o těch "chytrých", nebo chceteli mazaných holkách. Jinak bych otázku vůbec nepokládala, protože to je jasné, že v běžném životě se spíše nechají nachytat ženy.

Datum: 16.02.16 01:19

Trochu odskočím. Tchyně měla psa. Takový vesnický dítě od toho, kdo se zrovna našel. Když se začala hárat fena v asi 300m. vzdálené chalupě, tenhle mezek zmizel na několik dnů, seděl tam za vraty, nežral, jak se snažil dostat k feně celý se otrhal. Vrátil se domů , až když to fenu přešlo. Tchyně říkala a jeje , ty se nám vracíš, dala mu nažrat, napít a on se s toho vzpamatovával kolik dnů.

Jsme savci,jako ti pejskové, jenom to umíme trochu civilizovaněji.

Datum: 17.02.16 19:56

Meciku, to je ale hezké a romantické vyprávění. Chudáček pejsek. To mi je ho fakt líto. *houpy*Ale já bych ho tam nenechala, určitě bych si pro pejska došla a třeba ho na pár dní zavřela v bytě, aby netrpěl.

Datum: 18.02.16 16:15

Suzy, stejně by trpěl. Řval by jak najatý.

Datum: 14.02.16 23:17

- protože sex je u mužů více fyzická záležitost, nežli u žen. Pokud muž sexuálnímu "dráždění" odolá, tak s ním není po biologické stránce něco v pořádku.

Datum: 15.02.16 06:32

culdabuldo, myslím že žádný chlap nejde s ženou do postele jen proto, že je žena a s ním cloumají pudy přírody.
I když je známo že se mužům v těchto případech přesouvá rozum, tedy mozek do kalhot, přesto ta žena musí vypadat. Být pro něj nějak přitažlivá, samozřejmě si necení její mozek, ale půvaby.
Tím chci říci že rozhodně neskočí na každou, ale i on často zaváhá a nechá pudy na pokoji, když vidí co má před sebou...*smich*

Od: nick®
Datum: 15.02.16 16:24

Wasube - tak teď jsi promluvila jako typickej zkusenej muz :) - jsi si jista svym pohlavim...? *ee* , protoze zeny spis veri na ten muzskej pud bez zabran a mnohe se kvuli tomu taky rozvadi ...

Datum: 16.02.16 21:40

nicku, tak nevím, mám děti, tak snad nejsem zakuklený chlap.*smich*
Já si ted ale nemůžu vzpomenout na jeden citát, kde bylo něco jako - že muži bývají hloupí, ale ne slepí...*smich*

Datum: 18.02.16 16:27

To bylo o tom, proč muži dávají přednost hloupým krasavicím před chytrými, ale nepříliš vzhlednými ženami.

Od: ben®
Datum: 14.02.16 23:20

Dobrý den, ne každý je tak silná osobnost, aby nepodlehl svodům. Jen silná osobnost přejde kolem cukrárny bez povšimnutí, Slabší jedinec se alespoň podívá do výlohy.

Ještě slabší jedinec se jde pokochat dovnitř a snad i přičichnout. A ten slaboch si koupí zákusky a sní je. A takto to funguje i v tom sexu . Zdravím!

doplněno 15.02.16 05:49:

mp - je třeba pochopit, že to, co jsem napsal, je přirovnání až alegorie .

Od: mp
Datum: 15.02.16 02:56

Jenže žraním sladkého se tloustne, ale sex jen povzbuzuje. Slaboch je ten, kdo nedokáže přesvědčit ženu, že jí s ním nebude dobře. Pravda pak může být i jiná Ale iluze je iluze.

Datum: 14.02.16 23:29

Moje babička vždycky říkala: "Když čuba nedá, pes nechce."

Datum: 14.02.16 23:38

já bych opáčila, že když čuba chce, tak neodolá žádnej pes široko daleko.

doplněno 15.02.16 08:15:

- no já samozřejmě nemluvím o odpudivých ženštinách (ačkoliv zvířecí samci to vidí jinak) - zlatokopky přece ošklivé nejsou - a musí být naopak i dost chytré, myslím. Teď se např. hodně mluví o Jágrovi - na takového by jistě ženě nestačil jenom kroužek v nose, ne?

Datum: 15.02.16 05:34
Když vidím většinu dnešních čub,tak odolá většina psů..
Jinak škoda,že jsem tento zřejmě emerický film neviděl :)
Datum: 15.02.16 06:38

danys má pravdu. Jsem žena, ale těžko bych si jako muž vybírala v té záplavě obrázků na tělech, nechápu totiž jak tetování přijde lidem zkrášlující, počmáraná žena vždy vypadá hloupě a také většinou hloupá je.

V nose kovy, v jazyce kovy...aby se bála pak bouřky...půvaby mizí.*smich*

Datum: 16.02.16 01:52

Pozor, chyba! Ne, že nechce," nebere" - a to je rozdíl! Protože mu nic jiného nezbyde, i když by moc chtěl. Ale, je to i moje oblíbené přísloví, prostě ze života.

Od: marketka
Datum: 15.02.16 08:38

Suzymon, nespočetkrát jsem si kladla otázku, proč jsou chlapi takoví "rádodajci". Stačí se hezky usmát, stačí být jenom milá a chlap klidně zapomene i na to, že má doma ženu a děti.

Od: jarinek*
Datum: 15.02.16 10:11

Existují situaci, kdy obecně z pohledu ženy se muž nemůže rozhodnout dobře, ať se rozhodne jakkoli. Buď podlehne a je to "rádodajec" a nebo nepodlehne a pak je asexusál, "na chlapečky" apod. Mě přece žádný muž nemůže odolat, když po něm vyjedu, že Markétko? Občas si říkám, že jsou ohledy, kdy je pro život dobře, že nevypadám jako třeba Brad Pitt.

Datum: 16.02.16 21:45

jarínku co znamená, že po Vás žena vyjede? Že Vás znásilní? Pokud ne, tak máte možnost odejít středem.*smich*

Datum: 16.02.16 21:43

Markétko vzpomene si hned, když mu od soudu přijde že má platit alimenty...*smich*

Datum: 15.02.16 09:00

Ten film se mi hodně hodil v životě.Záčátek byl teda jiný,ale pomohlo mi to.Měla jsem vztah s ženatým.No co?byla jsem svobodná,nikoho jsem nenutila,nic neočekávala...ale jak už začal být žárlivý,omezovat mě,sledovat,tak jsem rychle skončila.Potom začly sprosté sms a hovory a ty střídaly ty zamilované a zase výhružné.No děs,takže jsem si řekla,že já nemám důvod se schovávat a bát se.Shodou okolností běžel v tv i ten filma pak jsem si na něj vzpomněla.Protože ty scény a urážky byly i v práci a před lidma,podala jsem stížnost partákovi na sexuální obtěžování,jemu řekla,že mám všechny sms uloženy(i dopisy co psal)a vše pošlu namželce,která byla vysoce postavena sociální uřednice.V práci mu to spíš uškodilo,protože projevil svoje sprosté ,arogantní a jednoduché chování i na ostatní.Takže šel pracovně hodně dolů.Pomohlo,až když jsem řekla,že tam zajdu osobně si stěžovat na něj manželce.Až to zabralo,protože představa,že by to slyšely i jiné úřednice a manželka by jej po takové ostudě a ponížení u rozvodu zničila.

Jinak chlapi jsou celkem lehce ovlivnitelná stvoření.Mozek říká jedno,penis druhé.Ten pud je silnější.Mám spoustu hodně dobrých kamarádů a 99%z nich to pod vlivem alkoholu zkusilo,to jsou prostě pudy.*smich*

doplněno 15.02.16 09:14:

...jen dodám,že s filmem byl podobný jen konec.Můj vztah nevznikl kvůli sexu,hodně jsme si rozumněli,měli hodně společného,dokázali jsme si hodiny povídat,ale byl to takový Jekyl a Hyde.Proto to nešlo skončit po dobrém.

Datum: 15.02.16 09:12

"Jinak chlapi jsou celkem lehce ovlivnitelná stvoření.Mozek říká jedno,penis druhé.Ten pud je silnější.Mám spoustu hodně dobrých kamarádů a 99%z nich to pod vlivem alkoholu zkusilo,to jsou prostě pudy.*smich*"

- já myslím, že i 100% by to pod vlivem zkusilo :-D Ti, co to nezkusili, asi jenom dosud neměli příležitost to zkusit.

doplněno 15.02.16 09:58:

@majsterjoe: Ale tak my se bavíme o svobodných ženách a ženatých chlapech Když on je ten, kdo má závazek, on slíbil někomu věrnost, tak je to hlavně jeho selhání. Ta svobodná dívčina (dokud sama nemá závazky) se přece vůči nikomu neproviňuje

doplněno 15.02.16 10:35:

@ben: Svobodná dívčina svádí toho, kdo se jí líbí, kdo ji přitahuje a kdo o ni alespoň trochu taky jeví zájem. Kdyby byl živitel rodiny natolik zodpovědný, oddaný a věrný své ženě, tak se svobodná dívčina může stavět i na hlavu a bude jí to houby platné. Ale bene, ono to není nikdy tak černobílé I ti ženatí pánové velmi často nám svobodným dívčinám vykládají, že jim to s manželkou neklape, že se budou rozvádět, že spolu dokonce ani nespí... Někdy na začátku ani není úplně jisté, že vůbec nějaká manželka v jejich životě existuje - to většinou vyplyne na povrch až později To jsou chlapi, kteří CHTĚJÍ svoji ženu podvádět, tak ji podvádět prostě budou.

Datum: 15.02.16 09:32

99% muzu to zkusilo a kolikrát byli odmítnuti?

já můžu říct, že pokud 99% chlapů v rámci opilosti tohle zkusí na ženskou, 99% ženských neodmítne. Taky pudy?

Datum: 17.02.16 09:19

já můžu říct, že pokud 99% chlapů v rámci opilosti tohle zkusí na ženskou, 99% ženských neodmítne. Taky pudy?

-------------

Ne, ale feminizace.*smich*

Od: ben®
Datum: 15.02.16 10:22

Dobrý den, tak, dle Vašeho myšlení se svobodná dívčina, když svede živitele rodiny ničím neproviňuje? Opravdu si toto myslíte? Myslí si to i jeho manželka a má pro svobodnou dívku pochopení? Rozdělí se ráda o svého chotě, když svobodná dívčina nikoho jiného nenašla?

Zdravím!

P.S. pro "marketka".

doplněno 15.02.16 10:48:

marketka - ženatí pánové si mohou vykládat co chtějí, ale svobodná dívčina by neměla být ukecána a přemluvena. Ovšem, souhlasím, že to není černobílé a tudíž velmi složité.

Kdyby se spojily všechny ženy světa, tak se nevěra vymýtí. Proletářům se to nepovedlo a ženám se to také nepovede .

Datum: 15.02.16 15:12

Bene, možná by se nevěra vymýtila, ale muži by si zoufali a bůhví, čeho by se dopouštěli, kdyby se jim to hromadilo v hlavě...

Datum: 17.02.16 09:23

suzy, ale právě proto jsou veřejné domy. Aby se mužům nic nehromadilo. Nejen v hlavách.*smich*

Poslední dobrozdání "vědců" : muži, co málo souloží, mají pak nemocnou prostatu ...

Pro ženy nic takového není, jsme diskriminovány !*smich*

Datum: 16.02.16 02:03

A někdy se vyskytne v manželství krize, kterou by třeba překonali, ale hned toho mužského "oslabení" využije a zneužije nějaká třeba svobodná, protože má na to právo a rozbourá rodinu, třeba i s malými dětmi a kolikrát, "když si pohraje", pošle troubu chlapa k vodě. Bez výčitek. Je svobodná a má na to právo? To necítí sebemenší vinu vůči jeho nženě a dětem?

Datum: 17.02.16 09:26

blesík -

Proč by měla cítit vinu. Jen pochopila proč v jeho manželství nastala krize. A odkopne ho taky.

Na rozdíl od manželky nechtěla trpět to, co trpěla manželka tak dlouho.;)

Datum: 16.02.16 21:47

To jsou chlapi, kteří CHTĚJÍ svoji ženu podvádět, tak ji podvádět prostě budou.

S Vaší pomocí ano...*smich*

Datum: 15.02.16 10:55

suzymon: Ve skutečnosti to je tak, že vždy ne moc chytré holky jsou snadná kořist a jsou, jak říkáte, "ošukány!" Další skupina jsou ty, které jsou "ošukány" za prachy, některá za víc, něktěrá za míň! Těch chytrých holek moc není..*smich*

Datum: 15.02.16 12:15

danys- ta Vaše teorie má háček...když ženatý chlap "ošukává"jiné než manželku a riskuje práci,manželství,vztah s dětma...tak asi taky moc rozumu nepobral.Takže ten film nelhal,chlap stratil vše a žena si jen užila a využila co šlo.

Datum: 15.02.16 14:28

lucie, někdy bývá realita trochu jiná než v tom vašem filmu nebo než si vy dámy myslíte.. Pokud je chlap opravdu chytrý, má doma ženu, která mu ve všech věcech vyhovuje. Pokud má doma věčnou bolehlavku, která to použije pouze párkrát do roka, když je třeba vyméct pavučiny, pak si chlap špatně vybral a má potřebu hledat někde jinde. Všechno tohle pramení se spokojeností ve vztahu a o tom jak si muž a žena rozumí. Na druhou stranu pokud je chlap blb co si užívá jinde a není schopen to utajit, pak nastává to co píšete, že je uvedeno v tom filmu.

Datum: 17.02.16 09:46

pravda danysi - amen.*palec*

Datum: 17.02.16 09:34

danysi, dneska je pro tyhle holky užasná odměna že mohou na facebook dát potom jeho fotku, nasat jak se jim povedlo vyspat se s příštím dalším tatínkem pro její děti, jak užasný sex to byl a hlavně společné foto, pokud možno polonazí v posteli. Dětem se nějaký vhodný příklad dávat musí ne?

A připitomělá média píší místo normálního slušného oslovení ženy - samice a také - že se vyprsily, ale při dnešní urovni vzdělání se té blbosti ani nedivím, jaký respekt mají média k ženám. Takový, jako měli ti muži tam ke svým matkám. A idiotské feministky stávkují, že jim muži pomůžou do kabátů a tohle je nechává heppy.:-D

Datum: 15.02.16 12:17

Asi proto, že chlapi mají rádi sex. Jak vidíme pěknou ženskou, přestáváme myslet tím nahoře a rozum se stěhuje do kalhot. Tak to prostě je. *andel*

Od: jenda2
Datum: 16.02.16 13:02

A u žen to jako neplatí? To je naprostý omyl.

Datum: 16.02.16 17:26

Jendo, u mne to to teda rozhodně neplatí, a mám několik kamarádek, u kterých to neplatí také. Pak ale znám dvě, u kterých to platí. Ale jedna je tlustá jako tučnice a žádný chlap ji nechce, leda nějaký zoufalec a ta druhá je to samé. Sice není tak tlustá a je docela hezká, ale ta zase tomu chlapovi, který je navíc Kubánec o dvacet pět let mladší, jezdí jednou do roka na dovolenou na dva měsíce, s plným kufrem darů a hlavně s penězi. Ona už je v důchodu.

Datum: 17.02.16 09:48

suzy, co dělala za práci, že má tak velký důchod?*smich* Běžná důchodkyně počítá rohlíky..;)

Datum: 17.02.16 09:35

To je Jendo2 opravdu omyl.*smich*

Datum: 15.02.16 12:39

Protože mají doma míň sexu, než skutečně potřebují. :)

Film jsem neviděl, ale není to vůbec o tom, jestli je ta holka chytrá nebo ne. Zase tolik si nefanděte. Každá ženská je pro chlapa primárně objekt sexuálního zájmu, nic víc. Takže se stačí dobře dotýkat a jak nám zahučí, tak už je to jen krůček k sexu. ;) Pro chlapa je nevěra většinou jen fyzickou záležitostí a to pramení z toho, že prostě potřebuje víc sexu, než se mu dostává.

Datum: 15.02.16 15:05

Radajz, také dobrý postřeh. Ano, je možné i tohle. Chlapi jsou prostě jinak sexuálně založení a jejich libido holt pracuje úplně jinak. A vlastně je tomu tak i u zvířat a hmyzu a vůbec v přírodě. Ten sex je strašně zajímavý...

Datum: 15.02.16 19:14

Je to tak. Pokud se nebudeme bavit o nějakém vztahu, který je v troskách. Vycházím z nevěry muže, který má normální fungující vztah. Kdyby byl dostatečně sexuálně uspokojenej, tak by ho vůbec "neukecala" nějaká jiná. Jenže to by musel mít sex minimálně ob den. Pokud neměl sex už týden a ví, že doma to dopadne stejně, jako předchozích sedm dní, tak se není čemu divit, že využije šance. Tím spíš, když ho ta holka sama svádí, protože doma je to většinou on, kdo se snaží a stejně z toho nic není.

Datum: 15.02.16 19:29

Ano, tomuto jsem ochotna věřit. Muži to potřebují opravdu denně a není to jejich vina. Prostě tak jsou stvořeni. A málokterá žena to zvládne dlouhodobě...

Proto je prostituce to nejstarší řemeslo od nepaměti.

Datum: 15.02.16 19:52

No nevím jak to máte nastavené vy, jestli vůbec nějak, ale podle vaší teorie jsem měl ve většině případech doma muže*smich*

Datum: 15.02.16 20:04

Danys, tak patříte k těm výjimkám a můžete si gratulovat, že jste pokaždé tak dobře vybral. Ale proč jste tolik střídal a nezůstal u té první? Píšete ve většině případech. Proč jste je měnil?

Datum: 16.02.16 21:49

suzy a co když je neměnil danys, ale ony měnily jeho?*smich*

Datum: 17.02.16 09:50

skandální-odhalení-cz-dab-demi-moore-94.avi

http://www.uloz.to/x4RnXPRj/s…leni-cz-dab-demi-moore-94-avi

Film jste neviděl, já také ne, ted ho stahuji legálně. Tak uvidím. Jaký to byl zoufalec.*smich*

Datum: 15.02.16 13:08

Je to smutné konstatování , že pán tvorstva je takovou hříčkou vypočítavé, chytré, slabé ženy.Pravda je ta , že mužský opravdu není schopen odolat šikovným hmatům,které ho totálně připraví o rozum.Začne přemýšlet až když je po všem a je to jenom otázka náhody, jak to dopadlo. Žena, šikovná a vypočítavá si s mužem v určitých chvílích může dělat co chce.

Datum: 15.02.16 14:59

Bravo Mecik, alespoň jeden chlap, co se klidně ke své slabosti přizná. A třeba zrovna Ty bys to "ustál" v obou směrech...;) Podle mne k tomu máš dispozice právě proto, že si svou slabou stránku uvědomuješ.

Datum: 16.02.16 21:52

mecíku i Vy se dopouštíte jednoho omylu - píšete slabá žena.
A já nedávno četla jak jeden psycholog pravil, že žena na své pohlaví utáhne to co muž nikdy.

Tak kdo je slabý?*smich*

Datum: 17.02.16 06:06

Kdysi se říkalo a platí to dodnes-k...a proti vodě utáhne tři lodě.

Datum: 15.02.16 13:30

V seriálu Ženatý se závazky to říkal Al sousedovi :"...bůh dal mužům pud a ženám řešení..." Peggy sousedce :"...nejsme sice silné fyzicky,ale za to máme něco co muži nemají,sexapeal!použij ho!když se muž vzruší tak mu krev putuje dolů a mozek chce tu krev zpátky,ale to nejde hned.Však víš jak jsou potom zmateni a mimo.Použij ho a dostaneš co chceš!*smich*

Datum: 15.02.16 14:55

Ano ano, svatá pravda. A nemluvím do větru...;)

Datum: 15.02.16 14:39

No mně bylo hodně k smíchu to, jak říkal nenene, ale nechal si strkat jazyk do pusy, nechal si rozepnout kalhoty, a za stálého nenene si nechal vylovit přirození a nakonec na ni skočil a zběsile ji tam na stole ošukal. Když skončil, vrátil se mu rozum zpět nahoru do hlavy a uvědomil si co udělal a v záchvatu vzteku že jí podlehl, ji hrubě vyhodil. Co si vlastně myslel? Ať už to ona udělala s jakýmkoli postranním úmyslem, to, že byl na ni hrubý mu určitě nepomohlo. A když nechtěl, měl během celé té doby minimálně deset příležitostí to opravdu ukončit. A to by žena určitě zvládla, pokud by k tomu nebyla donucena silou a nebyla by znásilněna. Jak to ten chlap mohl udělat, když ještě ke všemu dobře věděl, že nemá před sebou snadnou kořist, která se nechá ošukat a která pak sklopí uši a odtáhne někam do své ďoury olizovat si v tichosti šrámy. Měl doma manželku, měl děti a dobře fungující rodinu. Navíc dobře věděl, že má před sebou nebezpečnou cílevědomou ženskou, která ho chtěla vyšachovat z jeho pozice v zaměstnání. To všechno přece dobře věděl a přesto to udělal. A pak ji obvinil ze sexuálního napadení. Pro mne to je směšné. On se ukázal jako slaboch a ještě ke všemu jako zbabělý hajzlík. Proč teda rovnou nešel domů a proč to manželce okamžitě neřekl? Přece věděl, že má doma ženu, která byla morálně na výši a ta by to určitě pochopila. Ne teda že by ho uznale poplácala po zádech, jaký je to borec, ale dokázala by to pochopit.

doplněno 15.02.16 14:49:

Ale byl to jen film, dobře, ale já mám podezření, že tak tomu je i ve skutečnosti. Že prostě chlapi nedokáží odolat a že se stávají docela snadnou kořistí. A že žena by se do takové situace nedostala.

Znova upozorňuji, že nemluvím o obyčejných děvčatech, které se sebou pod vidinou manželství a lásky nekonečné, také nechají mávat jako s hadrem, jak tady podotýkala Wasube. To je zase jiná historie...

Od: sep
Datum: 15.02.16 14:47
Ty to rozebíráš jak kdyby to bylo skutečný. Chápeš že to je hranej film jo?
Datum: 15.02.16 14:51

Samozřejmě že to chápu, ale divil byste se, jak to je běžný jev i ve skutečnosti. Třeba to Vy neznáte, ale já ano.

Datum: 15.02.16 14:58

Realita je taková, že z 95% dnešních slečen se po 15. roce, někdy i dřív, stávají matračky pro vícero pánů do měsíce..doba je taková, takže dnes zcela normální jev.*smich* Za mně čest vyjímkám!

Datum: 15.02.16 15:34

A ty jim to závidíš? Nebo proč tě ta skutečnost, že NĚKTERÉ slečny se od 15 let stávají "matračkami" pro vícero pánů, tak trápí? ;)

Datum: 15.02.16 16:52

Markétko, já jim rozhodně nezávidím ani mně to netrápí, já mám všeho dost :-D

Datum: 15.02.16 17:17

danys-je to sice mimo téma tazatelky,ale víte proč to tak je?dneska se cítí všichni brzo dospělí.Hlavní je to že se seznamují nebo komunikují přes facebook,twitter a někteří ještě přes sms.Povídají si všechno,co teď dělají,co si myslí,co chtějí a jak to chtějí a moc se nestydí,protože jsou to"písmenka"na monitoru a to se smí vše.Nemluví z očí do očí,tak jsou odvážnější a bohužel na to ještě nejsou vyspělí,ale to jim nevadí.Takže jak se setkají na živo,už se v podstatě znají.Dřív se dlouho randilo a potom sex.Dneska je to u na prvním,druhém rande a někteří si i posílají fotky,videa nebo jiné "dráždivé věci" a přitom jsou to v podstatě cizí lidi,co se znají chvilku.No je to tak,prostě nová doba.

Datum: 16.02.16 21:55

danysi, také se divím těm 14-15tiletým matracím.*bum*

V jejich věku jsem chtěla od života víc.

Lásku, ne jenom sex, každou chvíli s jiným.

doplněno 16.02.16 21:57:

Nejdříve souloží na facebooku a pak v reálu, aby bylo co dát na profil.

Neumí uvařit polívku, ale umí všechny sexuální polohy i bez pomoci Kamasutry.*smich*

Datum: 15.02.16 15:27

Sice tady danys utrousil zmínku o inteligenci žen,ale opravdu to nemá s inteligencí toho či onoho pohlaví co dělat.Copak si nepamatujete na prezidenta Clintona a Monicu?spousta inteligentních lidí se dá ovlivnit pudem a některé ženy toho využijí.Lída Bárová,Evita Peron,princ Charles s Camilou,Ceasar,Kennedy kolik měl milenek (a přitom doma takovou manželku)a i jeho bratr Bobby,Havel,Miloš Kopecký nebo ten miliardář Janeček se netajil milenkama...takových bylo,ale teď už si víc nevybavím.

Datum: 15.02.16 15:54

Inteligence i to, jak ženská vypadá - to je úplně jedno. Pamatuji si, jak za mého mládí v místním JZD *smich* pracovala ženská. Taková Marfuša, 40 let, 100 kg. U ní v posteli se vystřídali skoro všichni chlapi z širokého okolí. Prostě kdo nebyl s Marfušou, jako by ani nebyl...

Datum: 17.02.16 09:52

lucie a Vy opravdu máte prezidenta Clintona za inteligentního? To by přece neudělal co udělal.*smich*

Datum: 15.02.16 16:30

A proč jsou ženy tak snadná kořist pro bohaté muže?

Datum: 16.02.16 01:04

Oni nejsou kořist, oni jsou tou rostlinkou, co lapí sosáček, jenom když se přiblíží. Oni vědí proč se mají nechat lapit.

Datum: 17.02.16 09:01

quentos a jak jste na to přišel, že žena je kořistí boháče, nebo vlivné muže? Je to přece právě naopak! Vždyť to vidíte kolem sebe neustále. Kdo se ve stáří rozvádí rozvádí třeba po dvaceti letech a klidně za sebou spálí mosty, stejně starou manželku opustí a ožení se s o dvacet i více let mladší slečnou nepopiratelných tělesných půvabů? Neříkám, že jsou ty slečny mimo ty tělesné půvaby nějaké blbky, ale nemyslím si, že by svou ineligencí předčily tu jeho bývalou manželku. A ta byla kdysi také mladá a půvabná, když se s ní teda tenkrát oženil a měl s ní děti a tak dál. Tak proč mu najednou v padesáti a více letech přeskočí v hlavě, svou manželku klidně vykopne a ožení se s holkou která by mohla být jeho dcera a ještě s ní dělá děti, i když ví, že je už nemůže ani vychovat. To mi přijde takové divné.

Datum: 17.02.16 09:58

Protože bohatství imponuje.

Je rozdíl pro mladou slečnu, když ji student pozve do bufetu na laciný párek nebo movitý zájemce o její vnady do luxusní restaurace a před ní se otevře "velký svět".

Slečna z majetnýchpoměrů by se nechala nejdříve pozvat do kostela na svatbu a pak na jachtu, nic jiného by nebrala.

Pokud to není zdegenerovaná Paris. To praktikovaly i velké mafiánké rodiny. Párek v rohlíku bohatá slečna zná jen z časopisů a televize.

Od: buss®
Datum: 15.02.16 18:08

Vidím, jaké jsou znalosti lidstva, když mluvíte většinou za všechny.

Datum: 16.02.16 02:09

Myslím, že hodně nevěr je také zapříčiněno rozdílným "apetytem" partnerů, většinou muž bývá žádostivější a pokud je hodně sex. založený, tak musí být fakt charakter, aby ustál, že partnerka tak založená není.

Datum: 17.02.16 10:12

Inteligentní muž ví že nic netrvá věčně ani láska k jedné slečně, jak se říkává. A že on je ted vykonný, má větší apetit, nerodí, nevychovává mimina, nestará se o jakost mlíka..., neznamená, že se jednou nepoměr neobrátí, muž zestárne, deti vyrostou, už netahají mámu za sukně a tak i ona se může rozhlédnout.

A najednou zjistí jak si muž užíval a ona mu to umožnovala, tak si řekne - a proč ne i já?
A tragedie je na světě, protože muž je nevěrný ale vrací se, cení si svého zázemí.
Žena ale bourá mosty a věří že má právo na nový život a tak to je, že muž už moc nemůže a poměr se obrátil, žena nejenže může, ale i chce.

Takže blesíku to vidím tak, že ne rozdílný apetit, ale možnosti způsobují nevěru. Pokud žena by nepečovala o děti, domácnost a nechodila navíc do práce, tak si také dokáže zvýšit nevěrami apetyt a někdy to i dělá, ví že čas utíká..krása a půvab také.

Chytré ženy zaměstnají muže tak, aby ten čas neměl a často to i vychází. Jak můžete být nevěrný, když po večerech luxujete a v neděli mejete okna a jdete s kočárem do parku?*smich*

Datum: 17.02.16 11:25

Řekl bych, že poměr se nikdy neobrátí. Muži jsou žádaní i ve vyšším věku, narozdíl od žen. A to je fakt, kterej nikdo neobkecá. To je prostě příroda a nikdo s tím nic neudělá. Samozřejmě jsou i vyjímky. Fakt ale je, že mezi udržovanou padesátnicí a udržovaným padesátníkem je v sexuální přitažlivosti markantní rozdíl. Nemyslím to nijak špatně, prostě to tak je. Ale aby se ženy necítili znevýhodněně, tak je necháme při tom, že až jim bude 45, tak si klidně můžou vybírat.;)

A nevím, jak si může někdo zvyšovat apetit nevěrami. Buď ho člověk má, nebo nemá. Nemyslíš? *smich*

Od: carmen
Datum: 17.02.16 11:33

No já bych řekla, že udržovaná pětačtyřicátnice určitě nebude lovit mezi obstarožními padesátníky, ale nabrnkne si mladší model mužského...

Datum: 17.02.16 11:43

Také to tak vidím. Působí dobře už její vyrovnanost než nějaká hysterická 17...*smich*

Datum: 17.02.16 11:39

Muž má možnost vlézt do postele i s jinou slečnou, nejen s manželku. Nepochybuji o tom, že je náhle plný vášně, protože je to něco jiného, než má doma.
A já se Vás tedy ptám, proč podle Vás by to tak nemělo fungovat i u ženy? Jiný milenec, větší apetyt k milování, vyhledávání jiných milenců, protože doma je to už stará a známá nuda? A jak dříve neměla apetyt, tak nevěrami si ho zvyšuje, jako to dělají muži.

Od: jenda2
Datum: 16.02.16 13:01

To jste ten film velmi špatně pochopila. Od počátku to byla na něj past, aby se chytil a tak jej mohli vyhodit. On se však nechytil, nepíchal ji a naopak ona jako pořádná mrcha nakonec na vše doplatila.

Je to perfektní ukázka, jak lze muže ničit, aniž by on sám byl nějak vinen. Pudy si příroda vytvořila pro zachování života a stavět na tom svou kariéru je prostě prasárna. Od žen !

Datum: 17.02.16 08:49

Jendo, je pravda, že v tom filmu to on nakonec vyhraje. Ale scénář psal muž, tak to ani jinak dopadnout nemohlo. ;) A máte pravdu, že ženská role v tom filmu nevyzněla příliš příznivě pro ženské pokolení, protože chudáček chlap, který ke všemu přišel jako "slepý" k houslím, nakonec došel zadostiučinění. Kdybych to napsala já, tak by to dopadlo trochu jinak. :-D

Mne spíš zajímaly vaše názory na ten fakt, jak se on jako chlap který by měl být spokojený ve všem všudy, nechal lehce vtáhnout do tak průhledné pasti jenom kvůli tomu, že mu chtíč chvilkově zatemnil mozek. A já si myslím, že to by se ženě nestalo, kdybychom obrátili role. Třeba "železná dáma", nebo Merkelová, nebo královna Anglická Alžběta a jiné vládnoucí ženy, nebo ženy ve vysokém postavení, by do takové pasti nespadly. A i historie nám ukazuje, že se muži obvykle nechávají lehce ovládnout chytrou ženou, která jde za svým cílem a využije k tomu své půvaby. Takže to vypadá, že žena, byť by se zdála křehkým a slabším stvořením oproti muži, ho nakonec vždycky dostane tam kam chce ona. Můj názor je, že je žena silnější a nebezpečnější než muž, právě proto, že se tak lehce sexem zmanipulovat nedá, a že Arabové vědí dobře, proč ženu utlačují a drží ji v područí. Oni se jí totiž bojí jako čert kříže, proto jí nedovolili a nikdy nedovolí svobodu.

Od: tomm
Datum: 17.02.16 09:38

Můj názor je, že je žena silnější a nebezpečnější než muž, právě proto, že se tak lehce sexem zmanipulovat nedá, a že Arabové vědí dobře, proč ženu utlačují a drží ji v područí. Oni se jí totiž bojí jako čert kříže, proto jí nedovolili a nikdy nedovolí svobodu.

Rovnováha byla zajištěna přírodou tak, že žena je možná silnější v té stránce, co popisujete. Muž je silnější ale fyzicky. Problém je, že v moderní společnosti má muž zakázáno tuto svoji přednost reálně použít a rovnost je dosti narušena. Ano a Arabové si tuto rovnováhu a její nutnost uvědomují a snaží se jí udržovat. Ženy tam možná chodí v burce, možná to vypadá všelijak ale pokud se jich zeptáte jestli jsou spokojené, většina řekne, že ano viz články cestovatelů, dobrodruhů a fotografů. To je také důvod, proč si nikdy nevezmu ženy z našich post-moderních končin. Přítelkyni to ano. Ale pro dlouhodobější spokojené žití šáhnu jinam.

Datum: 17.02.16 10:12

Tome, ale ony jinak odpovědět nemohou, jestli odpovědět vůbec mohou. To bych se moc divila, že tam by na ulici oslovil evropan s kamerou ženu v burce a vyptával by se jí , jak je se svým životem spokojená a ona se s ním zastavila a dala do řeči na ulici. To je tam totiž úplně vyloučeno. Takže pokud jsou tam uskutečněny nějaké rozhovory, je pod dohledem tamějších mužů a ona chudák MUSÍ odpovídat to, co píšete. Úplně jinak totiž mluví, když se jim podaří dostat se do Evropy a sundat ten hábit. Znám takové, žila jsem v cizině.

doplněno 17.02.16 10:19:

A dejte pozor s tou ženou na celý život. Pokud máte v plánu najít si ji mezi arabkami, tak vůbec nepočítejte s tím, že z ní uděláte pokornou a poslušnou ženušku. Velice rychle Vám ukáže kdo vlastně bude nosit "kalhoty". Fakt, věřte mi. Ale docela bych si přála, abyste si to zkusil, pak bychom se třeba měli o čem bavit. ;)

doplněno 17.02.16 10:32:

Tome, ale to snad ne. To přirovnání s tou češkou co se vrátila, myslíte vážně? Ale neberu Vám Vaše přesvědčení. Ono se to musí zkusit a pak mluvit. Možná, že si na tuhle rozmluvu za pár let vzpomete. Možná, že mi dáte za pravdu, možná, že byste mi rád řekl, že jsem se spletla. Byla bych opravdu ráda, kdyby to byla ta druhá možnost. Ale pravděpodobnost je dost malá.

doplněno 17.02.16 10:35:

Ale stát se to samozřejmě může. No, však uvidíte sám, jak se bude Váš život vyvíjet dál a koho si nakonec vyberete za životní partnerku. Samozřejmě Vám přeji do života hodně štěstí, tady je to jenom diskuze o názorech...

Datum: 17.02.16 10:17

To máte potom jiné zkušenosti než já a to je v pořádku. Jenom doplním, že s těmi ženami byl veden rozhovor vždy ženou a bez dohledu kohokoli a zcela svobodně. Pro příklad, že poměry pro tamní ženy nejsou tak hrozné, jak se tady rádo tvrdí, nemusíme chodit daleko. Důkazem budiž případ Hanky a Antonie, kdy Hanka přijala Islám, šátky a vše co k tomu patří a praktikuje to i zde v ČR.

doplněno 17.02.16 10:25:

Arabský svět jsem na mysli neměl ale jako alternativu to mám na seznamu hned na druhém místě v pořadí.

doplněno 17.02.16 10:29:

Nemám zájem ani toliko o nějakou poslušnost nebo pokornost ale o stabilitu.

doplněno 17.02.16 10:40:

Člověk jde za tím, čemu věří a tomuhle věřím. Jak dopadnu nevím ale kdo to ví. Dík za přání, podobně.

Datum: 17.02.16 11:54

tomme to určitě udělejte, šáhněte jinam, ale bych byla raději aby i jinde než u nás mezi muslimskými migrantkami.
V naší republice chceme a máme ženy svobodné, nikoliv otrokyně. A všechno co dělají, tak dělají na základě dobrovolnosti. Berou si koho chtějí a ne koho jim určí příbuzní.
Studují, rozhodují o dění ve společnosti a politice, protože tvoří její součást. Nikdy bych si muslima nevzala. Právě pro jejich sklony zotročit ženy. Oni se jich nebojí, to se mýlíte, jen mají zvrácené povahy.
Pokud si beru za manželku 6letou holčičku a v jejích 9 letech ji znásilním, tak to není pro mě normální kultura. Tak hodně zdaru, když nedokážete žít v evropském stylu, spíše se divím, co v republice ještě pohledáváte? V jiných zemích by Vás ženy možná ocenily, u nás pochopitelně ne. Nesouhlasím se vším, co se tu děje, ale není mi cizí lidská práva ve smyslu, že nejsem otrokyní nějakého hlupáka.

Od: pt®
Datum: 17.02.16 12:13

"tomm", šáhnete jinam? To se tolik zdejších žen bojíte? Máte strach a žádné sebevědomí, že se dokážete realizovat jen vedle těch pokořovaných a ponižovaných žen? Asi Vám moc nejde o spokojený vztah, ale jen o spokojený, co se Vaší osoby týče.

Datum: 17.02.16 10:18

jenda - prasárna by to byla, kdyby ho znásilnila. I to lze. Ale ona to patrně neudělala. Takže pořád mu zůstal mozek. Takže podle mě je alibista.
Kdyby byla stará a ošklivá, mozek použije. Takže to není vina pudů, to by musel být nevěrný vyloženě každý chlap, který se pohybuje mezi ženami ale jeho blbost a domýšlivost, jak je neodolatelný, nepochybuju, že mu to lichotilo a zvedalo ego.

Datum: 17.02.16 10:26

Jendo, on se chytil, asi jste ten film neviděl. On ji přece osouložil a to dost neurvale. Odehrálo se to na tom stole...

A film jsem pochopila velmi dobře. Hráli tam dobří herci a nenudila jsem se. Jenom jsem nefandila jemu, byl mi k smíchu...

Mám na mysli tu filmovou postavu, ne herce Douglase. Já mám někdy pocit, že mi není rozumět. Jako bych mluvila cizí řečí.

Datum: 17.02.16 12:03

suzi, píšete dobře, jen ne každý je schopný pochopit že máte jiný názor.

Zvláště takoví, kteří se cítí být pány tvorstva a proto si vyberou k životu muslimku, vždyt ta rozkoš že budou mít nadvládu zvedne jejich sebevědomí.
Ve skutečnosti ty muslimky ty chlapy ovládají víc než evropanky své muže. A tak jeho bude ta jeho ovládat ještě víc protože on nebude z jejich kultury a nebude je vůbec chápat. Budou z něj mít legraci.Všichni.

Datum: 17.02.16 18:22

Wasube, a Vy máte pravdu v tom, že ty muslimky doma v soukromí vládnou tvrdou rukou. Ale to nemluvím o těch chudých rodinách, ale právě naopak to jsou kupodivu ty bohaté a vážené rodiny. Tam skutečně žena klidně venku bude nosit hábit, protože si je vědoma své síly a využívá toho oblečení jako kamufláže. Ale to nemá smysl se tady o tom rozepisovat, protože tu na to jednak není místo a pak, stejně by to málokdo chtěl pochopit a jediné co by z toho vzniklo by bylo to, že by se opět na mou hlavu sneslo plno výpadů. Netvrdím, že by mi to nějak moc vadilo, už jsem si zvykla, ale proč to hrotit. Po mně se to sveze jako mýdlová voda a druhým to nic nepřinese. Otevírat druhým "obzory" se nevyplácí. To je přece notoricky známé. :)

Datum: 17.02.16 23:04

Máte pravdu suzy. Patrně jste také žila v cizině a to i v muslimském prostředí. A největší omyl muslimů je, že si myslí že to oni žijí život jaký chtějí.
Pokud se ožení s dospělou ženou a ne uchylně s dítětem, to je snad už konečně zakázané, tak je to právě žena, která udává směr jeho života. Jsou tvrdohlavé a já je chápu. Mě někdo vnutit svatbu a chlapa co ho nechci, tak jsem také jako kámen.

Datum: 16.02.16 22:50

"Co si o tom myslíte? Proč jsou chlapi tak snadná kořist pro chytré holky?"

Chlapi, především ti nezkušení, jsou snadná kořist, protože příroda tomu tak chtěla. Jak už tu ale padlo. Většinou netrvá tak dlouho a chlapec se stane mužem a prozře, že byl kořistí a pochopí souvislosti. Důsledkem je velké množství samoživitelek. Je ale spousta synků, co cvičí s robkama až běda a ty se chuděrky tráví a bvyskakují z oken...etc etc. Mimo toho, přidal bych se k předřečníkovi, že jste ten film patrně ne zcela správně pochopila. Jde být ještě obecnější a napsat na Váš dotaz, že kdo je "chytrý" jak píšete, tak má vždycky tak nějak povšechně náskok, ať už se jedná o cokoli..

Datum: 17.02.16 10:21

tomme někdy si ale lidé pletou pojmy s dojmy - chytrý až vychytralý..to je dneska IN.

Datum: 17.02.16 06:31

Tu je zase případ jak stupidní dotaz sem nepatří.

Datum: 17.02.16 08:28

zwiky, nechte si ty hloupé narážky o stupiditě raději sam(a) pro sebe...

Datum: 17.02.16 12:04
Tu je zase příklad stupidní odpovědi...
Zwiki asi nečte hlavičku poradny
Od: sep
Datum: 17.02.16 12:14
To myslíš tu svoji odpověď? V mobilní verzi ta hlavička ani není.
Jinak k tématu bych řekl jen to, že si 2 důchodkyně co se nudej u pc, snažej zvednout ego. Moc koukaj na televizi. Ta jedna co se pořád oháni (machruje) tím, že žila ve francii je nejspíš tak trochu feministka a nikdo ji stejně nepřesvědčí.
Datum: 17.02.16 13:44

Ale "sep" to je zase zloby a závisti.

Suzy, ženské to prostě s chlapy umí, umí dobře zahrát na jejich ješitnost, využít i sebemenšího problému, vyhrožovat, vydírat, mstít se (myslím, že takové chování je chlapům cizí). Znám jednoho co ho nakonec zhrzená milenka udala za znásilnění, 6 let se spor vlekl, přišel o rodinu, o práci, o nervy, sice vyhrál ale je mu to dnes prd platné, stejně se na něj dívají jako na viníka.

Datum: 17.02.16 18:49

Liduš, i tohle je samozřejmě možné, ale to se mi teda vůbec nelíbí. A rozhodně bych se nepostavila na stranu té ženy, ale hájila bych toho muže.

Datum: 17.02.16 18:02

*palec**haha* Omlouvám se, neměla jsem čas na nudu u počítače a teprve teď jsem si to přečetla a tohle se mnou udělal Váš příspěvek. Fakt jste mne pobavil. Já vím že mi to neuvěříte, ale co mám dělat. Dokázat to nemohu, ale fakt jsem se rozesmála. Jasně že jsem důchodkyně. A nemachruju pořád, jenom když to považuji za nutné, nebo se to hodí, machroval byste také ;), jen kdybyste mohl. Teď jdu kouknout co to má znamenat ta hlavička v mobilní verzi. Já jsem klikla na poslední odpověď a vyskočila mi ta Vaše a ta mne opravdu zaujala tak, že jsem musela hned reagovat. A s tou feministkou, to nevím, ale budu se zpytovat. Ale do žádného klubu nepatřím. Kouknu se do Google, co ty feministky vlastně provádějí a pak se buď přiznám, nebo ne... *jasne*

doplněno 17.02.16 18:29:

Koukám že to skočilo jinam. Odpovídala jsem rádci Sep.

doplněno 17.02.16 18:34:

A stejně tuším odkud větřík fouká, že je to tak pane Sep. *mala*

Datum: 17.02.16 18:42

Sep, tahle hlavička možná ne, ale dala jsem to do volné diskuze, tak co je zase špatně? Tak se domluvte se zwiky a zadejte si jinou otázku, ráda si ji přečtu a budu se podílet...

Datum: 17.02.16 18:47

Jinak bych ještě chtěl dodat že když chlap odmítne ženu,stane se s ženy pomstichtivé a rafinované monstrum.DDD

doplněno 17.02.16 19:33:

No vidíte. u různého pohlaví je to stejné. Muži nadávají na ženy a ženy zas na muže. Co chcete řešit? Já osobně mám spokojené dlouholeté manželství. Kdych měl začínat s manželstvím od začátku určitě bych neměnil.Ty nářky tu píší lidi nevyrovnaný.Nebo co si mysleli že přechytračí toho druhého a pohořeli.

Datum: 17.02.16 18:54

Karle, ale i z mužů se to stane. To jsem zažila na vlastní kůži. Není to sice rafinované, protože použije jiný způsob, ale i chlap se dokáže za odmítnutí mstít a dokonce dlouhodobě nenávidět.

Datum: 17.02.16 19:17

Karle,souhlasím,patřím do té skupiny žena,ale opačně, když mi zhrzený,odmítnutý chlap nadává a uráži.Dokáže mě to vytočit neskutečně a "vidím rudě".Stalo se mi hooodněkrát.Jen proto,že vynaložil nějaké úsilí,aby se dvořil a flirtoval,tak očekává sexuální odměnu.Na takové jedině útokem jak to jen jde*bum*

Datum: 17.02.16 19:51

Karle, ale já nic řešit nechtěla. Jenom mne zajímaly názory na tuto otázku. Ale chápu, že Vám se otázka zdá nepochopitelná, protože s tím nemáte žádné zkušenosti.Vy máte to hezké a vyrovnané manželství, takže nemůžete mít zkušenosti se situací o které jsem v otázce psala.

Datum: 17.02.16 20:10

Suzy Ja osobně znám několik páru kdy muž ženu mlátí hlava nehlava,pije jak duha a ona ho neopustí a ještě ho omlouvá a i naopak muž dobrák dře,nosí domu peníze nemalé a žena nemá pro něj pěkného slova a dá každému kdo si o to řekne.Jinak letos 24 unora 50 let trváni manželství.Je takové přísloví Vrána k vráně sedá.

Datum: 18.02.16 15:54

Tak to Vám gratuluji. *palec*To myslím dokáže málokdo, a to i přesto, že si ta "vrána k vráně" většinou sedne. Ale ani v tom případě to tak dlouho nevydrží a jedna z nich frnkne...To znám také ze svého okolí. Třeba zrovna já bych to určitě vydržela, :) fakt, (protože po žádných zrádných hrátkách netoužím) ale mám jiný problém, za celý život jsem nenašla takového havrana, se kterým bych to chtěla zkusit...*smich*

Vlastně jsem to jednou zkusila, ale po pěti letech jsem toho měla na celý život dost...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.