Ledové tělo

Od: Datum: 14.02.16 15:57 odpovědí: 2 změna: 17.02.16 20:23

...tak měl bych začít něco dělat... ale když cvičím(20 minut den) tak celou horní čast těla mám ledovou hlavně boky, břicho záda. i hodinu potom třeba, Orbitrek, rotoped. nadváha 15kilo. co tak zatím čet prej tak vlastně nic nespaluji a je to celé k ničemu... Zmáčenej jsem jinak fest. balit do ničeho se nechci mám potom akorát vyrážku a prej to ani nepomáhá.

Jak to tedy je stím lstudeným tělem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.16 17:47

Ten chladný trup je tím, že se potíte. Odpařováním se tělo ochlazuje, spotřebuje hodně tepla. A to je dobře, musí vyvinout teplo a tím spotřebovává energii. A o to jde.

doplněno 18.02.16 07:03:

Ne, nevadí, naopak je to dobře. Jestli můžete postrádat nějakou korunu, kupte si "funkční" prádlo, tričko. To odsává a odvádí pot z pokožky. Musí být přiléhavé, ne těsné. Něco si o něm zjistěte. Dá se koupit i za velmi příznivou cenu.

Od: roca
Datum: 17.02.16 20:23

ok díky za vysvětlení, a nevadí že jedu každej den?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.