Vyfotil me radar ci ne

Od: Datum: 13.02.16 21:36 odpovědí: 4 změna: 14.02.16 08:27
Dobry den, rad bych se zeptal na vas nazor..Jel jsem v useku kde je 70 cca 78, pomalu jsem pribrzdoval motorem...Pri rychlosti 78 km/h jsem zaregistroval bily zablesk od okraje protejsi strany silnice. Myslite si ze me udelal fotku radar? o par metru dal me predjeli dva automobily jez jeli tak 100 km/h... Dekuji za odpoved
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.16 22:07

Ahoj.

Kdyby tě mělo něco sejmout, tak by to bylo při pravé straně vozovky, nebo nad tvým pruhem. Kdoví, co na tebe zablesklo. Na Malé Skále je úsekové měření a tam bliká slabé červené světlo na začatku i na konci. A taky tam je nahoře a to koncové uprostřed mezi pruhy.

Datum: 13.02.16 22:17

Osobně myslím že ne.Ale každopádně dej vědět pokud by přišla obsílka!

Datum: 13.02.16 22:29

Prostě si zjistěte, jestli tam ten radar je, nebo ne. Je na to spousta aplikací pro android, nebo si je stáhněte do navigace jako poi: http://www.poi.cz/index.php?c_idkat=16&poi=zazna1

doplněno 14.02.16 11:48:

Pevné radary např. v obcích běžně měří v obou směrech.

Od: ivvs
Datum: 14.02.16 08:27
Radary jsou pri prave strane, taky se mi stava ze na me neco bleskne, ale jsou to pouze odrazy a odlesky bilbordu a reklam a nebo turisti s fotakem. Nemejte strach!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.