Hluboko v lesích - včera

Od: Datum: 12.02.16 21:58 odpovědí: 44 změna: 20.02.16 14:45
avatar

Nepochopím, že tohle TV Prima koupila, už jsem viděla hodně hororů a krváků, ale tohle je skutečně pro silné jedince.

Začátek - otec má zavřeného syna v kůlně, krmí ho syrovým masem, posléze znásilňuje dceru, poté motorovou pilou rozřeže dva nevím, zda to byli policisté nebo nějací strážci parku, ale byla to spíž džungle. To už jsem nevydržela. Asi za hodku jsem to ještě jednou přepla - obě dcery právě žraly náhodné turisty. Všude stříkala krev. Pak už jsem se k tomu nevrátila, takže nevím, jak to pokračovalo.

Ale absolutně nechápu, jaký divácký přínos to mělo mít a pro koho. Zřejmě pro psychouše, aby se nebái vraždit. To je teda úroveň.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.02.16 22:04
avatar

Dobrý den, no, jaký je dotaz? Já mám k TV ovladač a tím si mohu vybírat, na co se podívám a na co (už) ne. TV se dá i vypnout. Jinak k tomu nemám další komentář.

Zdravím!

doplněno 12.02.16 23:44:

Podívejte se do TV programu, jestli tam nepíší, že to bylo natočeno podle skutečné události.

Také to mohl být film životopisný. Oblíbené jsou i hrané dokumenty .

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.02.16 22:43
avatar
Divácký přínos to má ohromný... Po shlédnutí (i jen části) tohoto díla vám ostatní filmy popř. i politické debaty budou připadat jako vrchol vkusu a inteligence ;) M.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 12.02.16 23:18
naprosto stejne se da uvazovat napr nad koncertem Michala Davida..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.16 23:27
avatar
S tím rozdílem, že k "Davčovi" se klidně přidávaj masy...pokud by měl tento film stejný účinek, asi bychom si toho ve zprávách všimli. I když...dnes jsem je neviděla, uniklo mi něco? ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 12.02.16 23:25
U takových filmů si říkám, co za úchylku měli režisér a scénárista. Nebo možná v něčem jeli a byl to kvalitní matroš.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.16 23:40
avatar

normální zabíjačka bez fantazie a "tajemna" - takovejch je ... co s tím naděláte - ale srovnávat to s M.Davidem - to teda nevím?!...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 13.02.16 00:23
proc ne? oboje je to jen pro otrle a psychouse
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 12.02.16 23:49

Když si Tv firma pořídí více vysílacích kanálů, tak je musí, logicky, něčím naplnit, to že pronájem daných frekvencí stojí peníze je jasné, pak zjednodušeně pozbývají peníze na licenční nákup dobrých filmů, zjednodušeně, koupě jednoho solidního filmu stojí jako koupit 50 hodin provozního plepsu. To, že si někdo koupí frekveci a pak ve "zkušebním vysílání" má kartářky a nesmyslé kvízy na kterých vydělává je v základu proti normě a je postižitelné, leč, Rada pro tv a rozhlas jako na jediná instituce schvaluje možný provoz tak pro jistotu nemá páky na odebrání licence.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 08:47

Je to návod na výchovu kapitalistické mládeže

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 19:40
avatar

vám bych teda dal správnou odpověď, bohužel to tady nejde

Datum: 13.02.16 11:44
avatar

Po tom co jsem zahlédla na coolu Zabijácké vosy,Žraločí tornádo,Krokodlaka...teď tam bude nějaký Zabijácky svišťtak bych možná uvítala to co jste viděla vy.Fakt mi spadla čelist a přemýšlela jsem co tím chtěli autoři říct?a nebo někdo neví za co utratit prachy,tak natočí film?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 12:30
avatar

Samozřejmě, že existuje ovladač, ale to není jádro problémů, mě se prostě nelíbí, že se vůbec takové zrůdnosti ukazují i takovéto filmy vedou u slabších jedincům k pozdějšímu vraždění.

Od: ben®
Datum: 13.02.16 12:36
avatar

Dobrý den, to máte těžké. Za bolševika byla v každých novinách nejčtenější rubrika Černá kronika. Proč? Protože to dělá lidem dobře. Každý máme v sobě skrytou agresi a pudově i násilí. Pro jedno procento to může být spouštěč a pro zbytek je to ventil, kterým odpustí z těla ono špatné. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 20:18

Vážně věříte povídačkám, že shlédnutím sadistického filmu se v jedincích probouzí skryté sklony k vraždění? Když se kouknu do programu, pak by muselo být lidstvo pomalu vyhlazeno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 13:06
avatar

Nechápu to u většiny filmů, moje televize má ale ovladač, spoustu programů a když ani na ZOOMU nic není tak mám pc nebo knihu. Včera jsem TV ani nezapnula, vnučku vyzvedl manžel z MŠ po obědě a od té doby jsme až do 21h měli o zábavu postarané, místo čučení na bednu umím foukat fixama obrázky a vím, že panda je z Číny, klokan z Austrálie a kde leží na globusu Madagaskar.

Jednou mi někdo řekl, že Texaský masakr motorovou pilou je výborný horor, dodnes to nemohu potvrdit ani vyvrátit neb jsem té slátaniny viděla 10 minut.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 13:25

Podle mě hlavní problém je v tom že televize špatně popisují co je co. Tohle dle mého názoru vůbec nebyl horor protože neobsahoval prvky nadpřirozena. Horory chápu tak trochu jinak. Tohle podlě mě bylo prostě drama. na jiný validní název si nevzpomenu, kombinace "psychothrileru" a drama. Mě se ten film líbil hodně. Jeden z mála filmů na které stálo za to koukat. Americké horory a filmy stojí za prd, tenhle byl chilský a působil docela realisticky. Já si myslel že se to odehrává v Mexiku.


doplněno 13.02.16 13:50:

Začátek jsem neviděl. To jak žraly náhodné turisty - to bylo úplně jinak. Byla tam holka co se sprchovala v chatrči v lese a procházeli tam dva turisti, kteří si řekli že ji znásilní protože tam byla sama. Jeden odešel na záchod, ten druhý se na ní vrhl, takže ona se jen bránila. Kousla ho do krku a tak zemřel. A protože měla hlad, tak se do něj pustila. Z osychologického hlediska to dokážu pochopit, jestli někdo v mládí jedl lidské maso a chutnalo mu a pak v dospělosti trpí hladem že by žral i lidské maso a on je už stejně mrtvej, tak to chápu. Vcůlku dobře byla natočená závěrečná scéna, kdy byli odhaleni nějacími mafiány. Ten jeden byl hodně nervní a vyšinutej ten druhej byl v klidu. Dopadlo to tak, že ten nervózní co střílel po všem nakonec zastřelil toho co byl v klidu, takže nakonec zůstal sám a myslím že byl zastřelen. Dá se pochopit, že se jen bránily. Dá se pochopit i to, že jakmile jednou zabije, je to pro ní příště snadnější.


doplněno 15.02.16 21:35:

Včera dávali opravdový horor - jmenovalo se to dům hrůzy. Už jsem to viděl, ale když jsem se na to včera díval nemohl jsem. Bylo to dost sadistický: otevírání lebky zaživa, roztrhání člověka na 4 díly, atd. Hnus. Řádil tam nějaký poltergeist a narozdíl od filmu o kterém píše tazatelka je to klasický horor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 19:22
avatar

Tak já jsem si včera pustila na Primě film "Norma". Je to podle skutečné události vraha Petra Kurtena. Hrají tam dobří herci, tak jsem si myslela, že to bude zážitek. Navíc mám tyto filmy ráda. Bylo to něco tak strašného, že i mne, docela otrlou to donutilo k tomu, že jsem to co chvíli přepínala na jiný program, abych neviděla párání psů zaživa a jiné zběsilosti. Nakonec jsem to definitivně přepnula Hitparádu na jedničce, takže ani nevím o co v tom filmu šlo a jaký byl jeho záměr. Viděl to někdo z Vás? Nazváno to bylo jako Český Thriller. Mně to tak teda vůůůbec nepřipadalo.


doplněno 13.02.16 19:28:

A hlavní roli toho vraha tam ztvárnil herec Kňažko a jeho uhlazený a intelektuální zjev mi do té role sexuálního sadistického šílence vůbec nezapadal. Vůbec nechápu proč ho do ní obsadili a že to přijal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 20:49
avatar

Tak to se o Kňažkovi dost mýlíte, on si v těchto rolích libuje, natočil dva díly slovenského filmu, bohužel si nevzpomínám na název, odehrává se to ve slovenské mučirně, kam unášeli turistky, které byly v jednom slovenském hostelu, byla to též doslova hrůza, tam dokonce desetiletí kluci si kopali s čerstvvě uříznutou hlavou forbal.

Datum: 14.02.16 09:55
avatar

To byl pouze film Hostel2 od Rotha.Točený v Českém Krumlově,ale pro diváka to mělo být Slovensko.Režisérovi připadalo Slovensko děsivější,více na východ.Zbytek natáčeli ve Skandinávii a Nizozemí.Kňažko byl jen šéfem té lovecké organizace a role mu fakt sedla.Já byla hned na premiérách obou dílů,protože tohle režiserské trio miluju(Roth,Tarantino,Rodrigese)a byla jsem s toho hodně zaskočena.Hlavně proto,že ty místa znám,každý kout Krumlova a kdyby se stratil nějaký baťůžkář,tak opravdu by takhle mohl skončit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 19:42
avatar

Lucie Hostel jsem viděla, oba díly, ale to není ten film s Kňažkem. Já mluvím o filmu "Normal", a ten režíroval J.Ševčík a jedná se o něco úplně jiného. Ale možná, že odpovídáte na něco jiného a ne na mne. Ono to není dost dobře vidět.


doplněno 14.02.16 19:58:

Už vím, odpovídala jste na Aju. Pardon.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 19:58
avatar

Aja, to jsem nevěděla. Dlouho jsem žila mimo republiku a tak toho Kňažka moc neznám. Vlastně si nevzpomínám na žádný film s ním. Ale vizuelně na mne působí jako intelektuál a prostě mi nějak nesedí na tak temnou a krutou povahovou stránku. Je ale pravda, že Hopkins taky nevypadá na sadistického vraha a přesto ty role zahrál skvěle. Film si stáhnu a kouknu na něj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 21:43
avatar

- no, kdyby tam nepárali ty psy, tak bych se koukla. Jinak Kńažko mi do takové role docela pasuje.


doplněno 13.02.16 22:15:

Vypadá tak trochu jako Anthony Hopkins v Hannibalu Lecterovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 18:49
avatar
V sobotu jsem odchytila druhou polovinu filmu Normal na Prima MAX a docela překvapil. Ponurá atmosféra, skvělé herecké výkony (i Dagmar Havlové). Kňažko opravdu působil jako Anthony Hopkins křížený s Jackem Nicholsonem... Film (ta část, kterou jsem viděla) nebyl postaven na krvi, ale na atmosféře a působivém vyprávění. A o co šlo? Několikrát tam padla otázka, jestli se člověk zrůdou rodí, nebo se jí stává. Bohužel nevím, k čemu mladý obhájce došel. ;( M.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 19:51
avatar

Mono, právě tohle mne zajímá, jestli se člověk zrůdou narodí, nebo se jí stane. A proto mám tyhle filmy podle skutečných událostí oblíbené, protože člověk u nich musí přemýšlet. Ale tady byli ti psi, kteří tam kvíleli a byli vidět s rozpáraným břichem. Hned jsem to přehodila na jiný kanál, nesenesu to. Pak jsem se vrátila a bylo to tam znova. Vím, že to v tom filmu nebylo doopravdy, nejsem blbá, ale mně to bohužel utkví v mozku a pak se mi to vrací a to je pro mne dost nesnesitelné, protože vím, že tenkrát to tak skutečně bylo. Ale film si teda stáhnu a podívám se na něj, protože tuhle pasáž která mne trýzní mohu prostě posunout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 20:16
avatar
Kürten se takový asi narodil a jako malý dostal příležitost "rozvíjet" se. Záběr s trpícím pejskem jsem viděla jen jeden (bříško pomazané červeně) - mnohem víc zapůsobila scéna s malým spícím děvčátkem, když nad ní stál (a vlastně se zatím nic nedělo).
Pokud ho budou znovu dávat, určitě ho ještě zkouknu, ale cíleně vyhledávat ho nebudu. Zapůsobil až překvapivě, to uznávám :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 15:39
avatar

Tak jsem byla asi přecitlivělá, já je napřed viděla jak je veze důvěřivé na káře, pak je slyšela děsně kvílet u toho to vyprávěli co s těmi psy dělal ten jiný člověk a to mi teda stačilo, protože jsem měla ihned obraz té hrůzy v hlavě. To jsem přepnula poprvé a pak jsem se vrátila a zrovna jsem padla na ten obraz, jak tam on stojí jako dítě a dívá se na toho bílého pejska na zemi, který se třásl a měl díru v břiše... A to jsem přepnula definitivně.

Dneska jsem ten film hledala na "Ulož to" a nenašla ho. Zkusím ještě na Youtube.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 22:49
avatar
A to mám na takových filmech nejraději - sugestivně něco podsunou, aniž by musely do detailu ukazovat. O to víc působí na psychiku, emoce.
Dívala jsem se na csfd a Normal má dobré hodnocení. :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 21:33

Ono je těžké soudit lidi podle vzhledu nebo chování, někteří vypadají nevynně, ale v soukromí jsou hotoví ďáblové.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.16 20:14

Pokud se dívám na film, nebo jeho část, který je vysloveně blbý, tak jej např. mezi přátely nebo kolegy v práci zhodnotím a uděláme si takovou malou kritiku díla. Rozhodně neřeším, proč toto dílo někdo koupil, proč jej někdo natočil, proč se na to někdo dívá? Dnes jsem si vyslechl kritiku na film Decibely lásky a vím, že na něj nikdy nepůjdu ani do kina ani jej nezvolím jako večerní zábavu u TV. Co mi připadá blbé, na to se prostě nedívám a nebo neřeším proč vznikl a co mi přinesl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 19:50
avatar

A nebyl by svět trochu chudý, kdyby každý jen bral věci takové, jaké jsou, a nezamýšlel se nad tím, co má jaký smysl?

Vůbec Vám ten přístup nechci brát, ale bez jeho protipólu bych existovat nechtěla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 11:01

Měl jsem tím na mysli, že zvolím sám, co mě baví, zajímá a pokud narazím například na film, který je vysloveně proti mému vkusu, tak jej odmítnu a nebo vytrpím, ale pak neřeším co komu toto dílo dává, proč jej někdo vytvořil a proč ho dokonce koupila televize. Každé zboží má svého kupce. Osobně mám rád literaturu faktu, konkrétně z období nacismu či totalit a rozhodně mě tato literatura "nevychovala" k praktikám utiskování nebo dokonce uctívání vyvražďování lidské společnosti. Působí spíše naopak. Mám rád i horory (Stephen King), ale to je zábava, nad kterou nepřemýšlím a je mi jasné, že asi nikoho nenutí chovat se dle filmové předlohy. Jen v metalové (death, grind, black) muzice je ohromná nálož násilí a přesto si troufnu tvrdit, že metaláci jsou jedni z nejmírumilovnějších lidí (nepočítám-li nácky s jejich politickou ideologií). Protipól je určitě nutný k rozšíření vlastního rozhledu, ale proč nutně hodnotit něco, co nechápu? Mohl bych založit otázku, jak je možné, že někdo zaplatí nemalé peníze za kino s filmem Decibely Lásky a kdo dal peníze na tvorbu pokleslého žánru? Neudělám to, protože jej nechápu a je zcela mimo můj vkus a proto jej ani nehodnotím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.16 14:08
avatar

Ale já Váš názor chápu, to není třeba dovysvětlovat ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 01:49

Nemám takovéto filmy rád. Dnešní generace to asi ale bere, jinak by se to netočilo.Říkám tomu fantasmagorie a vnučka se mi směje.Co tohle komu přinese? Jenom násilí, bezohlednost, hrubost.Potom ti akční hrdinové chodí večer po ulicích a normální člověk aby se bál vylést.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 16.02.16 06:26
avatar

Omlouvám se, pokud tu nezazněla, (nečetla jsem všechny komentáře), ale film Lidská stonožka je největší úpadek lidské doby, autora by měli poslat na psychiatrii... podle mě už nic horšího být nemůže.. to není horor.. jako by to byl nový druh filmu - jako "Nechutný".. Dobré horory mám ráda i když se mi pak o nich pár dní zdá..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 06:41

A to všechno svinstvo sem hrne USA.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 08:26
avatar
Ale ne! USA? Hluboko v lesích je chilský film podle skutečné události.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 16:54

Díval jsem se a žádný horor ten den a v tom názvu sena Primě nevysílal.Jen tu mlžíte a zavádíte zbytečné rozpravy.Byla to Prima Max!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.16 19:25

Zbytečná rozprava se ale přeci vůbec netýká TV kanálu, na kterém se uvedený film vysílal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.16 15:20
avatar

Ale Prima max patří Primě.

Datum: 18.02.16 15:03

Bohužel jsem neviděl. Ale pochybuji, že ten film byl lepší než můj oblíbený Braindead.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 18.02.16 15:35
avatar

Braindead*frajer*tak to je klasika,vždycky se zasměju*palec*,i když tady by u ostatních spadl do kategorie zbytečně natočených.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.16 14:45

Ano, klasika z dob, kdy Peter Jackson ještě netočil Pána prstenů...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.16 15:42
avatar

Prosím vás lidi na co to koukáte? dnes má každý televizi s mnoha programy a není problém si to kamkoliv přepnout, my tady chytíme němce , poláky a hlavně já si pouštím slováky a naše kanály kde jsou dokumenty o přírodě a hlavně o zvířatech. Taky historií tam se člověk poučí a něco se dozví.Než bych koukala na odporný krváky a utrpení lidí , tak to si pustím dobrou hudbu a čtu si nebo jdu na internet.O surovostech ,trýznění a agresivitě vidíme dost každý den ve zprávách, vraždy, přepadání žen a nesmyslné ubližování zvířatům hlavně psům.Taková je bohužel pravda a nic se s tím nedá dělat, člověk se bojí po setmění vystrčit hlavu.tak se mějte ...Korina

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.16 16:10

Já už ani na horory koukat nemusím, dneska se mi zdálo o vetřelci. Bylo nás asi 20 v tělocvičně nebo tak nějak a jen dva z nás stihly uniknout. Ten zbytek to nestihl protože se tam objevil ten vetřelec.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.