Znovunasazení antidepresiv

Od: Datum: 07.02.16 17:53 odpovědí: 1 změna: 07.02.16 18:46

Dobrý večer, rád bych opět nasadil antidepresiva. Už jsem je dříve bral, ale cca před půl rokem jsem je už postupně vysazoval, ale nyní se můj psychický stav opět zhoršil. K doktorovi jsem přestal chodit ve chvíli, kdy jsem léky naprosto vysadil a docela jsem si s ním rozuměl, asi mu zítra zavolám. Jen se tady obávám jedné věci a to, že bude mít na mne čas až tak cca za měsíc, možná i později, ale já bych je nejradši chtěl začít brát hned teď, myslíte, že by šlo zeptat se ho jestli bych si k němu nemohl zajít pro recept a sezení bych měl s ním až na objednaném termínu, tedy až tak za ten měsíc? Nechci, aby to vyznělo hloupě, že by si třeba myslel, že tomu nerozumím, že musíme mít nejdříve schůzku a pak až určení medikace. Na druhou stranu bych chtěl brát ty prášky, které jsem nedávno vysadil a za tu dobu, co jsme se neviděli se toho nijak moc nezměnilo, jen, že jsem opět v depresích, ve kterých jsem byl dříve.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.16 18:46
avatar

Zítra zavolejte svému lékaři a to, co píšete sem na poradnu, řekněte jemu do telefonu. Zdůrazněte, že byste byl nejraději objednán co nejdříve. Dobrý lékař to pochopí... zvláště, jestli jste již k němu chodil.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.