Pomocník na benzince

Od: Datum: 01.05.16 21:05 odpovědí: 7 změna: 02.05.16 05:18

Zdravím, chtěl bych se zeptat na takovou blbost. Tankuju na kartu u Shellu a vždy tam stojí takový chlápek a vždy jak dojíždím ke stojanu tak tam už nachystaný a že co to bude a jestli nechci umýt sklo jenom za účelem aby dostal za to peníze. A to bych se chtěl zeptat - neví někdo jestli je shell neplatí zvlášť? Nebo když se člověk zastaví na kafe tak tady v Brně za těch 20 minut dostane za natankování peníze od 5-10 lidí. Na jednu stranu mi to příjde jako obtěžující ale na druhou stranu chápu že si taky musí vydělat nějaké peníze. A to mě ještě zajímá co by nastalo kdybych řekl jenom díky pane a sedal do auta. Nebo když člověk sedí za sklem a majitel odejde zaplatit a třeba ještě na WC tak ten borec mu myje ty skla tak dlouho dokud majitel nedojde.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.16 21:11
Taky jsem to neměl rád, vždycky jsem řekl, že to zvládnu sám. Byl zvyklý, neprotestoval. Můžete srdečně poděkovat, platit vás nikdo nenutí. Není zřejmé, že to je za úplatu. Nebo mu dejte bonbón. *smich*
Datum: 01.05.16 21:17
Na čisté sklo jsem pedant. Nedokážu si představit, že mi ho někdo zapatlá špinnavou vodou a pošmudlí stěrkou. Svého času se na auta u benzinky vrhaly dívčiny v očekávání dýška za mytí skel a štvalo mě to taky. Člověk se nesmí bát odmítnout.
Od: dominikk
Datum: 01.05.16 21:32

Mě si už zapamatoval že jak dojedu tak počká na další auto nebo ještě do auta leju adtivita a to než vytáhnu z kufru plechovku, odměřím tak to je pár minut. Jen by mě zajímalo jak jsou placeni. Tady tyhle peníze neodvádí daně a někdy bych i řekl že za hodinu mají více než já.

Datum: 01.05.16 22:17
Jo ten poskok je placen a ja mu nikdy nedal ani kacku. Vzdy natankuje doplna , ocisti predni sklo , ja zaplatim , podekuju a jedu.
Datum: 01.05.16 23:47

Zrovna u shellu jsou to zaměstnanci, kteří jsou normálně placení. Dýško bude sice součástí jejích mezd, ale asi podobně jako např. u číšnice.

Od: asd1
Datum: 02.05.16 01:23

Brigáda. Tipnul bych že mají jen to co jim dají řidiči.

Bez předchozí domluvy, co budou dělat a kolik to bude stát, pracují s rizikem že to bude zadarmo, příp. jim hrozí i náhrada škody (pokud např. poškrábou sklo/zrcátka atd.)

Pokud se zeptá jestli může umýt okna a za kolik/ odměnu nechá na mě - ok, nemám problém.

Pokud se nezeptá předem tak buď vyhazov nebo to dělal zadarmo (pokud začne zatímco já na kase platím) - je to moje auto, bez souhlasu na něj nemá co šahat.

Datum: 02.05.16 05:18

V Pardubicích jsou dvě vnadné dívčiny, v šortečkách a tričkách s maxivýstřihy. Ty když se nahnou nad přední sklo, řidiči jen polykají sliny. Pokud s sebou nemají drahou polovičku.

Je to jen přes prázdniny, asi jde o studentky. Myslím, že plat od čerpačky neberou, mají jen to, co vydyndají na řidičích při mytí. Někdo dává pětikačku, někdo dvacku, někdo nic.

Já vždycky říkám: Děkuji, nechci! Protože bába-řidička je tvrdě imunní vůči vykrojeným šortečkám a výstřihům. /bledá závist/ :-DJaga.

Naučily se už nejdřív otázat. Dřív se vrhly na auto a odměna žádná. Teď se raději už zeptají předem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.