Jaký tabák na balení v ruce

Od: Datum: 05.02.16 11:21 odpovědí: 6 změna: 05.02.16 16:21

dobrý den , jelikož cigarety mi moc dlouho nevydrží a jsu drahé tak se zase vracím k balení v ruce , už jsem zkusil Golden virgina a samson black ale ten amson black moc nebyl dobrej , tak me napadlo co treba tabak bacco black

vubec nevim , potreboval bych vase zkusenosti nebo rady , nejaky dobry tabak ktereho je hodne a pomerne levny

diky dopredu za vase odpovedi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.02.16 11:59

Dobrý den, značku si vyberte sám, ale co vím, tak nejmenší balení tabáku je tabákový "prach".

To středně velké balení je směs prachu a "nudliček". A až v tom největším balení jsou nudličky tabáku. Tedy, stejný druh tabáku (značka), ale různá kvalita obsahu balení. Zdravím!

P.S. Záleží na tom, jestli si ubalíte cigaretu raději z toho prachu nebo nudliček.

doplněno 05.02.16 17:35:

dankoss - přejdu Vaše hodnocení a mám dojem, že jste to jen nepochopil. Mám tuto zkušenost s tabákem Paramount a Route 66. Kupte si to nejmenší balení a to velké - a porovnejte. Jestli pro Vás není konzistence toho tabáku důležitá, ale jenom cena, tak to není můj problém. Já si potrpím na "nudličky", které v cigaretě drží a netrousí se. Jinak, nesouhlas se dá vyjádřit i jinou formou.

Datum: 05.02.16 13:11

vy jste ale dobrej debil

doplněno 05.02.16 13:11:

arogantni a namyslenej debil

Datum: 05.02.16 14:14

Proč jste tak vulgární? Co bylo na odpovědi špatné?

Od: cicko
Datum: 05.02.16 14:50

Mýlíte se, nebyla to reakce na odpověď, ale na svůj vlastní dotaz! :-D

Datum: 05.02.16 16:09

*sok*No jo, taky nechápu, proč tazatel uráží sám sebe a při tom porušuje pravidlo Z2 (i když v tomhle případě se to asi může :-D).

Datum: 05.02.16 16:21

Kupuju tabák Camel v těchto krabičkách (1ks/265,-Kč) v trafice a dutinky červený Chesterfield. Používám ruční baličku. Krabičky kupuju už jen cca 1ks týdně. Pokud ale budou nadále takhle zdražovat, začnu opět jezdit pro cigarety nebo pro tabák do Polska jako dříve, případně se poohlédnu po jiném levném (byť třeba nepříliš legálním) zdroji.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.