Zivot s uprchliky?

Od: Datum: 02.02.16 18:50 odpovědí: 10 změna: 04.02.16 14:37

pomalu zacinam mit strach z toho co prijde,lide se zacnou sami branit,nic jineho nezbyva


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.02.16 18:59
avatar

Dobrý den, proč tak negativní myšlení? Z čeho máte konkrétně strach? Myslíte naši krásnou zem nebo jinou? Kolik je u nás uprchlíků a kde je potkáváte? Jsou na Vás nějak útoční nebo mají špatný "kukuč"? Obranou myslíte přesně co? No, tak začněte odpovídat. Zdravím!

doplněno 03.02.16 07:59:

marfusa - nevím, kde bydlíte, ale do našeho městečka zatím žádná (ani první) vlna nedorazila. A jinak - tazatel vyjádřil obavu a názor, tak doufám, že bude diskutovat a jeho věta není pouze "hozená kost", o kterou se zde budeme hádat. Proto kladu otázky, na které očekávám odpověď od tazatele.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.16 23:18

To, že Vy nebezpečí nevidíte neznamená, že žádné není. Naopak nebezpečí je a velké. Co když sem přijdou další vlny vetřelců a co potom? Už teď odebírají značné prostředky a ty pak chybí nám. To Vám připadá dobré?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.02.16 08:44
avatar

Vypadá to marfuso spíše na dialog a ne na diskuzi. Chtěla jsem také k tomu něco říci, ale raději tedy ne, diskuze není vítaná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nick®
Datum: 03.02.16 15:02

Wasube - proc by nemela byt diskuze vitana, kdyz jsme v rubrice "volna diskuze"? Bohuzel musim dat za pravdu tem, kteri maji obavy z masove imigrace, je to stejne jako umoznit invazi ciziho naroda, ktery muze uzurpovat domaci obyvatelstvo, nedejboze je nekde jeste dobrovolne vitat! V minulosti museli turecti islamiste dobyvat cizi zeme nasilim, jejich vojenske vypravy jsou historicky proslule, ale dnes holt maji lepsi fintu na snadne obsazeni ciziho uzemi. Copak by primitivni prislusnici islamskych zemi vedeli, kam se maji hrnout zadat o azyl, kdyby nebyli zmanipulovani a cilene nasmerovani?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.02.16 10:22

Myslím, že už v průběhu tohoto roku nám všem bude hodně "horko", končí naše civilizace, smiřte se s tím, je to přirozený vývoj. V našich silách bylo to oddálit nebo urychlit, protože je dnes modní multikulti a přehnaná humanita, tak to jen urychlujeme, lidi ztratili základní pud sebezáchovy, národní hrdost, atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.02.16 12:01
avatar

Za sebe říkám NE. Islám je zrůdné a netolerantní náboženství a nelze vklidu spát jen proto že momentálně jich tu máme málo. Mimo jiné islám zakazuje interupce, takže hrozí, že se budou množit. A taky jsem zvědavá, jak to budou ty tisíce osamělých chlapů v Německu řešit své potřeby ženy, povede to jenom k agresi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.02.16 19:05

Evropani si neváží dětí, průměr na rodinu je 1,3 proto je jich málo na př. v ČR odhadem chybí 600 tisíc dětí. Ty tam na jih od nás mají v průměru 5-7 dětí na rodinu, tudíž nedostatek potravin, vody, rozvrtání jakž tak fungujících totalitních režimů, anglány, francouzi, a velkým bratrem USA za účelem arabského jara před pěti lety a nasazení amerikánské demokracie, která se nepovedla a o kterou tamní většina absolutně nestojí, vytváří podmínky pro běžence. Na př. zlomyslný Husák a čechkomunisti v 70 letech podpořili rodiny s dětmi, to naopak slibotechny a zástupci neviditelné ruky trhu po hedvábné revoluci podpořili snížením daní nejvíce bezdětné rodiny, tak vznikla situace jaká je, nejdříve kariéra poté možná jedno dítě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.16 13:51
avatar

cechacek® Datum: 03.02.16 -

Husák vůbec nepodpořil rodiny s dětmi. Soudruzi totiž nestavěli byty. Ale začali stavět metro. A na to byli potřeba pracovníci a vznikl ukol jim zajistit v Praze i bydlení, protože to byl ukol na desítky let. No a tím, že lidi měli možnost získat konečně bydlení a nebydlet do smrti u rodičů se začali množit. Takže Husák podpořil metro a metro podpořilo Husákovy děti. Tak to bylo.
Kdyby dnešní soudruzi podpořili startovací byty pro mladé rodiny, tak nebudou matky stačit rodit děti. Protože každý pták potřebuje hnízdo, jinak mladý nemá.


doplněno 04.02.16 13:57:

Mohl byste argumentovat tím, že romové mají dětí až až..protože nejsou karieristé.
Jenže problém je v tom, že oni si nemusí dělat starosti, živí jim je danoví poplatníci a to lépe než svoje vlastní.
No a bydlení? Už jste viděl romy jako bezdomovce? Ne. Protože sociální bydlení bez placení nájmu a energií se pro ně vždycky najde.
Za takových podmínek se samozřejmě velmi rychle rozmnožují. Zkuste jim vzít dávky a at se starají sami. Vrznou to všechno do ustavů a starat se nebudou.
Takže nenapadejte naše ženy, kterým se nechce rodit další danové poplatníky aby měl kdo živit vyžírky. O tom to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nick®
Datum: 04.02.16 14:16

Wasube - bravo ! Jako obvykle mate uderne pruzracnou odpoved :) . Jaky mate nazor na iniciatory migrace - kdo to cele spustil (USA?) a z jakych duvodu? Primitivni davy muslimu by sami urcite nevedely, kam se vydat, kdyz vetsina z nich ani nezna mapu a pritom chce hlavne do Nemecka atd... Kdo je zamerne nasmeroval do konkretnich casti Evropy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 04.02.16 14:37

Záměrně je nejspíš nikdo nesměroval..Je to jako sleva v Kauflandu - objeví se sleva a hned se to rozkřikne a krám je plný důchodců z širokého okolí. Stejně tak se rozkřiklo že Evropa přijímá uprchlíky, dá jim bydlení a dávky a i když nic nedělají tak se mají líp než když doma dřou od rána do večera... Tak se sem seběhli jak ti důchodci...

Je to jiná kultura, většina se nám nepřizpůsobí ale bude žít po svém. Až se namnoží tak nás převálcujou. Kromě toho spousta verbeže = jediná rozumná možnost je co nejdřív je odtud vypráskat. Bohužel slušní nejdou odlišit, tak musí i oni. Ty lituju, ale když se kácí les tak lítaj třísky a dám přednost vlastním dětem před uprchlíkem i když slušným člověkem. Tomu bych pomohl, ale jedině v jeho zemi.

A když nás nebrání stát (co si národ zvolil to má), tak nezbyde nic jiného než bránit každý sám sebe, svojí rodinu, dům, práci,...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.