Stýská se mi po mamince

Od: Datum: 31.01.16 09:41 odpovědí: 3 změna: 31.01.16 21:48
Ahoj
Moje maminka odjela na týden pryč a mě se hrozně stýská. Když na ni pořád myslím tak ten den ubíhá hrozně pomalu.pořád se dívám na hodiny a odpočítávám to (já vím že bych hlavně tohle neměla dělat ale to jinak nejde).je mi 11 let a js em na mamince hrozně závislá.co mám dělat aby to rychleji uběhlo?pomozte mi prosím.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.16 09:50
avatar

Pajinko, asi ti rozumím, ale tím, že budeš tesknit, čas promrháš a vůbec ho nezrychlíš. Nemohla by ses postavit k práci, kterou mamka dělala a ty bys ji udělala za ni? Vlastně k pracem, protože v domácnosti je práce spousta. Čas ti uteče a budeš mít dobrý pocit, že jsi ji zastoupila, že rosteš v ženu a přestáváš být dátětem, smutnícím po mamince. Rozhlédni se a zjisti, co je potřeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.16 10:40
avatar

Neboj. Maminka přijede. Za takových pět let budeš ráda, že tě nebude stíhat na každém kroku Ale je hezké, že máš maminku ráda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.16 21:48
avatar

Ahoj, můžeš trochu zaměstnat mysl a mamince složit básničku, nebo říkanku. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.