Pes z útulku

Od: Datum: 11.02.16 19:38 odpovědí: 18 změna: 13.02.16 21:08

ahoj, mám dotaz, jaké máte zkušenosti se psy z útulku? Já hledám ještě nějakíé štěně a v jednom útulku kousek od nás se mi líbí tento pejsek. https://www.facebook.com/utul…742181.100002220060791&type=3

Děkuji za názor

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.16 19:44

Osobně mám doma psa nalezence,byť ne z útulku,ale bral jsem ho od Městské policie a rozhodně bych neměnil.Samozřejmě,že to má svá specifika i rizika,ale pokud jste rozhodnut se psíkovi věnovat tak Vám bude neskonale vděčný.

Od: luboshek
Datum: 11.02.16 19:47

a myslíte podle fotky že je to ještě štěně jak uvádí na fotce? Případně co je to za rasu,? mě se ten pejsek prostě líbí a o víkendu se za ním chystám na návštěvu. děkuji

Od: balzerka
Datum: 11.02.16 23:00

Tak tam zajeďte. Znám holku, co chodí do útulku venčit psy. Třeba vám ho půjčí na vycházku, ale hlavně uvidíte, jak se chová a dozvíte s o něm víc. Znám ve svém okolí dva lidi, co si brali psa z útulku / oba malé psy/ a nedají na ně dopustit. Asi jsou pejsci vděční.

Datum: 11.02.16 23:02

My máme tři psy z útulku. 100% ochočení nejsou, ale co potřebujeme to udělají. Spí u nás doma všude je plno chlupů občas se tam někde vymočí. Pořízením jednoho psa z útulku bych problém neviděl. Hlavně je potřeba si ho vycvičit k obrazu svému. Samozřejmě je jasné, že nebude 100% poslušný, ale to mě osobně nevadí. Hodně štěstí se psem.

Datum: 11.02.16 23:15

Máte-li možnost se o něho dobře starat, líbí se vám a vzájemně jste si padli do oka, berte. Já jsem nikdy nechtěl psa malého, bez papírů a už vůbec čubu. Tohle přišlo k baráku a zůstalo. Neměnil bych. Byl jsem vybrán já a ne pes.

Od: rybana
Datum: 12.02.16 03:41

Lepší pes z útulku než z množírny. Já bych zas psa s papírama nechtěla. Za množírnu považuji každou chovnou stanici.

Vydělávat na množení psů, fuj!

Datum: 13.02.16 14:18

rybana---já mám čistokr.čivavu a z žádné množírny.Psi co jsou v útulcích oříškové jsou někteří hezcí,ale někdy nezvladatelní.Je mi ich líto,ale mám svou oblíbenou rasu jsem z paneláku a nemohu mít doma Bernardýna ,,díky tomu mám nádhernou čivu ,chytrou a pod.

A poodle vás je každý chovatel nečestný?Fuj!

Datum: 13.02.16 16:35
Ano,tvrzení, že chovatelské stanice vydělávají na prodeji psů a jsou to množírny...to je hloupost. Díky zodpovědným chovatelům se udržuje standard konkrétního plemene a náklady chovu převyšují domnělé zisky.
Momentálně mám psíka s PP a určitě nemohu tvrdit, že je lepší nebo horší než ten z útulku. Jediný rozdíl je, že znám jeho původ a vlastnosti (povahové, temperament) plemene. Pokud by byl výběr jen na mně, mám kámoše z útulku... M.
Od: ria®
Datum: 12.02.16 05:30

Musíte se na něho mrknout osobně, to bývá láska na první poled.. sestra nám kdysi přivedla příšerku s vybouleným okem, (týráný od minulého majitele, pravděpodobně ho kopl do hlavy),už pak zůstal na jedno oko slepý a na ucho hluchý, s plísní na tlamce, smrděl jako tchoř.. ale prostě jí padld v utulku do oka ..:)..

Od: pt®
Datum: 13.02.16 15:38

Rio, to je dobrák pejsek...

Datum: 12.02.16 07:02

Vůbec neváhejte a zajeďte tam. Opravdu je to tak, že pes je otázkou prvního dojmu z kontaktu. Je to láska na první pohled. Funguje to naprosto spolehlivě i opačně. Pes může před vámi couvnout (beď strachem nebo odporem) nebo se bezhlavě k vám vrhnout. Jestli jste si souzeni, pak na ničem jiném nezáleží. Ani na rase, ani na ničem jiném. *hej* Dřepněte si a zavolejte. A uvidíte! Pohlaďte ho za mně a pak napište a dejte fotku. ;)

Datum: 12.02.16 16:40

Já jsem odchovala postupně tři, všichni byli fantastičtí, protože teď /teda už před 2 roky/ když mi zdraví už tak neslouží, chtěla jsem malého, hledala jsem, měsíc a nic, tak jsem si prcka koupila. A mohu upřímně říci, že i když je moje všechno, těm, útulkářům nesahá ani po kotníky.

Datum: 12.02.16 18:29

Mám také pejska z útulku. Je to kříženec jezevčíka s něčím. Je strašně hodná. A je chytrá. Určitě neváhejte a ničeho se nebojte.

Datum: 13.02.16 18:18

Taky máme útulkáčka a milujeme ji, je úžasná.

Datum: 13.02.16 21:02

Ahoj Terinko, ty máš krásné očička, posíláme pacinku...

Datum: 13.02.16 18:21

Lubošku, dá se říct jen jedno: když ho miluješ, není co řešit.

Datum: 13.02.16 21:05

Lubošku, pejsek bude jistě šťastný, že má domov plný lásky, ruce, které ho budou hladit a kde bude mít plnou misku granulek a vodičku. Snad to máš domluvené i s rodiči, protože mít pejska je také zodpovědnost. Tak napiš zda už bydlí u vás a jak se mu líbí na vycházkách...

Datum: 13.02.16 21:08

mame uz druheho a jsme stastni!P.S.Pred porizenim pejska realne zvazte sve moznosti,casove atd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.