Věk a chování

Od: Datum: 30.01.16 10:40 odpovědí: 4 změna: 30.01.16 14:17

Ahoj, chtěla bych se zeptat, proč si cca sedmnáctiletý teenageři věčně utahují z patnáctiletých? Proč jim říkají ,prcku a podobně, přitom když měli patnáct oni, dělali ze sebe velké borce a kingy světa. Nechápu to, vždyť 2-3 roky není moc velkýrozdíl, tak proč zrovna škvrně, prcku, a další hloupé přezdívky? Chápu to u sourozenců, ale kamarádi nebo spolužáci ve škole? A když jim údajný prcek vlepí, tak se cítí ukřivděně, ještě hůř, když je to holka.
Nějaký důvod, proč se tak chovají? Znám i lidi, kteří spolu chodí 18- 15 a taky lidi, kterým je 18 a říkají 15-ctkám, jaký děcka to jsou, a že je hloupé chodit s o tři roky mladší holkou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.16 11:14
avatar

Proč se tak chovají? No to jsou naprosto přesné symptomy puberty. Ta je u mnohých právě v tomto věku na svém vrcholu a postiženým jedincům snižuje IQ překvapivým způsobem. Bohužel - nedá se s tím nic dělat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.16 14:02
avatar

Taily, myslím si, že jsi naprosto stejná jako ti, o kterých píšeš. Jak můžeš pomyslet a ještě chápat to, že u sourozenců se toleruje a je normální podceňování, nadávání, urážení, shazování. Proč? Navíc u lidí, kteří jsou nejblíž, jsou rodina, jsou stejná krev. *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.16 14:16
avatar

protože lidé jsou tvorové žárliví,povýšení se sklony k šikaně,závistiví,povrchní...a kolikrát je jedno zda je to teenager či dospělý.Moje matka (75let)taky nadává na kdejakou(podle ní)šedivou,seschlou babku co sotva leze a přitom je na tom ještě hůř,sotva chodí a vzhled taky žádná sláva.*nevi**smich*lidi jsou takoví,neřeš to a hlavně buď lepší jak oni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 30.01.16 14:17

To je takové pošťuchování, škádlení.

Nezdá se mě, že by škvrně, prcku byly hloupé přezdívky, ale takové milé dobírání, protože si asi sami se sebou nevědí rady, jak se k dospívající slečně chovat.

Je dobré jim říci, ,,jmenuji se Ivana, ale můžete mě říkat Ivanko,,.

A nevím proč by měl údajný prcek někomu něco vlepit? Jako facku?

Na slovní škádlení je dobré zase slovně vtipně odpovědět, proč hned hrubě útočit. Třeba stařešino, starče, kmete, rozumbrado, všeználku atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.