Výklad z karet na dálku

Od: Datum: 08.03.16 09:18 odpovědí: 20 změna: 11.03.16 19:04
avatar

Ahoj všem, tudle jsem v televizi viděl nějaký pořad, kde ženské (čarodějky asi) říkaly, že dokáží podle karet odhadnout člověka na dálku, aniž by ho viděly.. pak jim tam volali lidé a to jsem netušil, kolik z nich jim na to skočilo a nechali se za prachy "odhadovat"

Před týdnem byl tchán u kartářky a nechal si věštit, jak to bude mít s prací (nedávno ho propustili z práce), jak to bude mít ve vztahu s manželkou a podobně. No a on tomu všemu, co mu kartářka řekla bezmezně věří a řídí se tím.

No, upřímně, musel jsem se potají smát a jen kroutil hlavou.

Jen by mě zajímal Váš názor na toto téma. Děkuji a přeji hezký den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 08.03.16 09:34
avatar

V životě bych nešla ke kartářce, abych si vyslechla nějaké věštby a šveholení, nikdy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 09:37
avatar

Jestli tchánovi ta kartářka řekla něco pozitivního a udala mu logický směr jak toho může dosáhnout, tak pak je dobře, že tomu věří. Protože pozitivní myšlení je v životě neprostradatelné k řešení případných problémů. Jestliže mu ale nakecala nějaké pohromy co ho čekají z těch a těch seskupení karet, tak mu udělala "medvědí službu", za kterou ještě ke všemu zaplatil. Co se týče televizních kartářek, tak to je kapitola sama pro sebe. Je to podfuk, ale velice populární. Nikdy nepochopím, jak tam může někdo zavolat. Když jsem to uviděla poprvé, myslela jsem si že to nemůže mít dlouhého trvání, že takový pořad musí zákonitě zkrachovat. To už je asi tak deset let nazpátek. Můj úsudek byl totálně mylný. Nejen že to nezkrachovalo, ale tento byznys vzkvétá. O čem to svědčí, to sem nemohu napsat...


doplněno 08.03.16 09:41:

A jedná se nejenom o výklad karet na dálku, ale i o léčení nemocných na dálku, předávání energie na dálku a dalších a dalších totálních hovadinách, které jsou lidé ochotní platit jako mourovaní...


doplněno 08.03.16 09:43:

oprava: mourovatí...:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 10:38
avatar
Pokud něčemu nerozumím, tak nemůžu tvrdit že je něco totální hovadina.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 17:13
avatar

Ale ano, rozumím tomu dobře a právě z toho důvodu to klidně budu tvrdit. Ale nevyvracím Vám Váš názor. To bych si nedovolila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 18:18
avatar

Suzymon, nezlobte se, ale když něco nevyzkoušíte, tak nemůžete tvrdit, že to nefunguje. A že Vy nemáte ty schopnosti, neznamená, že je nemůže mít někdo jiný. Já se osobně přesvědčila, že např. diagnóza po telefonu /i bez fotky/ je možná a pravdivá. Taky jsem k tomu přistupovala s despektem, ale když mi ten pán přesně určil diagnózu pro mých 5 nejbližších lidí, dokonce i určil se kterým ramenem má můj otec letité problémy, že má špatné plíce/má silikózu plic/, matka onemocnění srdce, já cukrovku atd., dokonce, že můj muž je zdravý jako řípa, až na páteř... Každému toho našel víc, píšu jen o nemocech, které jsou vážné a nemůže je mít každý, tak jsem rychle změnila názor. Spolupracoval s lékařkou, fytoterapeutkou a zbavili mně hodně zdravotních problémů, kterých jsem se nemohla nzbavit hodně let. Všechno to funguje na podobném principu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 19:01
avatar

Blesiku vůbec se nezlobím. Všechno je v pohodě. Po telefonu, když někomu kdo se zabývá medicinou vyjmenujete všechny příznaky a potíže, tak Vám samozřejmě odhadne globálně diagnozu, to by bylo smutné, kdyby to nedokázal. O těchto lidech já nemluvila. Ale kdyby ke své diagnoze potřeboval foto, tak to už by zavánělo a o tom jsem mluvila. To jsme si asi špatně rozuměly.


doplněno 09.03.16 10:51:

No tak teda to je fenomen. Když mu stačí říct do telefonu pouze jméno a rok narození a on ví o Vašem životě úplně všechno, ví jak na tom jsou Vaši příbuzní a to všechno co popisujete, tak k tomu už nemám co dodat...


doplněno 11.03.16 08:43:

Blesiku, víte co je na tomhle nejdůležitější? Je to to Vaše přesvědčení a hluboká víra. Tu Vám samozřejmě já nemám v úmyslu brát, protože to je přesně to, co Vám pomáhá. Odpovídala jsem jenom na otázku dle svých zkušeností a znalostí a Vy máte ty své, které nechci popírat v žádném případě. A věřím, že to, co popisujete je pravda, že tam stáli lidé fronty i v mrazech. Já bych tam určitě nestála a vlastně bych tam ani nešla, protože tomu nevěřím. Ale to je zase moje věc a třeba o něco přicházím. To jsem ochotna připustit. A ty výzkumy o kterých se zmiňujete se týkají něčeho jiného. Také jsem viděla video s jednou takovou Ruskou, která "léčila na dálku", byla to mladá dívka a prý se s tím "darem" narodila protože se to dědilo v rodině a defilovala u ní spousta lidí. A protože to nabobtnalo do obrovských rozměrů, vložili se do toho vědci, kteří se tímto fenomenem zabývají. Ona sama s výzkumem souhlasila a pak to prasklo a nakonec se ukázalo, že to byl všechno podvod. Memyslete si o mně, že nic nečtu, nebo se ničím nezabývám. Nemám ve zvyku něco tvrdit jen tak, že si to myslím já. A už vůbec ne v takto choulostivých otázkách. Také mne to zajímalo a tak jsem také viděla hodně videí a přečetla si hodně všelijakých výpovědí a svědectví. On je "problém" v tom, že i když budeme obě vidět stejné video, tak se náš názor může anebo bude rozcházet. A myslím si, že to je správné a má to tak být. To je právo na názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 23:05
avatar

Ale já doslova čekala, že ze mně začne šikovně tahat rozumy, ale on se jen zeptal na rok narození, jméno a kde žijí. Pak to na mně začal sypat a já ho zarazila, že si to budu psát, tak mi to u všech nadiáktoval! Na to rameno jsem se dokonce svého otce musela sama zeptat, které ho vlastně bolí a taky to řekl přesně. Dokonce řekl o mé dceří, že má vidět na srdci, že ji musela hodně zranit nešťastná láska, že to vidí, jako malý infarkt, ale binfarkt to není, říká se tomu laicky zlomené srdce, že se to časem spraví.Moje dcera velmi těžce nesla rozchod s 1. láskou a fakt byla zničená. Vůbec se mně neptal na nic. Fakt. A u těch kartářek? dobrých kartářek, tam slyšíte, že prvně třeba ženská zavolá a ona jí oznámí, Vaše dcera je ve třetím měsíci těhotenstvi... Občas tam někdo zavolá a řekne, že měla pravdu, co řekla , že se potvrdilo. Máte to jak s léčiteli. Když je dobrý, tak se dějí divy. Přišla jsem za jedním s boulemi ve svalech, o kterých se můj lékař vyjádřil, že se s nimi musím naučit žít. Byly v pažích a ve stehnech, a docela bolely. Stačila jedna návštěva a všechny zmizely do pár dnů. Mám i další zkušenosti, ale jako příklad to stačí. Když se o tyto záležitosti začnete zajímat a číst kvalitní literaturu na toto téma, zjistíte, že toho víme hrozně málo, ale je stále více lidí, kteří se o tyto věci začínají zajímat. U nás to bylo za totáče zakázané, tak jsme ve skluzu, proti zbytku světa. Přečtěte si třeba , co předpovídal Nostradamus o invazi muslimů do Evropy, co věštila Sybila... Odkud chodila inspirace a nápady Einschteinovi, Teslovi aj., odkud chodila inspirace Bethovenovi atd. Dozvíte se , co netušíte. Přečtěte si třeba Edgara Cayce, nebo kohokoliv jiného kdo se celý život věnoval výzkumu v této oblasti, ať si opravíte názor. Vyhněte se ale braku a komerční esoterice. Ale samozřejmě, je to jen Vaše vůle, nechci Vám nic vnucovat. Tolik jenom na obhajobu věcí "mezi nebem a zemí". Já to sleduji už od revoluce, člověk se musí "prokousat" ke kvalitním informacím a naučit se je rozpoznat, ale stojí to za to. I presidenti se léčili u léčitelů, např. známý Páter Ferda ze Sušice, nebo paní Kamenická. Dnes je internet, tak je to mnohem jednodušší. Dříve jsem musela pracně shánět drahé knihy. Je to fascinující a člověk žasne, jak málo toho víme, i když létáme do kosmu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 09.03.16 08:13
avatar

Blesík, pro to je velice jednoduché vysvětlení. Je spousta duchovních bytostí, které dělají, co umí, aby svedli lidi od Boha. Jsou to odpadlí andělé, démoni, kteří se dokáží pohybovat jinak než lidé, vidí více než lidé a není problém, ochočit si nějakého člověka, který rád navazuje vztahy s tajemnem, či s esoterikou a dávat mu vědět odpovědi a předpovědi anebo vyprávět o minulosti. Bible před tím varuje. Možná byste si mohla najít na YT a internetu příběhy lidí, kteří pracovali s kyvadlem, dokázali věštit, jaké měli problémy, a jak jim trvalo než se z područí temných sil dostali. Například: "Psychotronika proutkaření, jasnovidectví, magie - Martin Ševčík .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.16 01:28
avatar

Já o tom vím, není možné, když se člověk o tyto věci zajímá do hloubky, aby na to nenarazil. Ale existují vyšší duchovní bytosti, určitě o mnoha sférách v duchovním světě víte, když víte i tohle. Ano, mohou se napojit i nižší duchovní bytosti, pokud nemá člověk "povolení" shora.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 11.03.16 10:09
avatar

Blešík, ano vím, ale pokud někdo používá "čertovy obrázky (karty), kyvadlo a jiné propriety, to vše kolikrát za peníze, není to od Boha, pokud je to pomocí modlitby, pak může přijít uzdravení z moci svatého Ducha. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 10.03.16 01:00

Ještě mám takovou myšlenku, když vás čtu. Já si taky myslím, že nikdo soudný tam nemůže dobrovolně a ještě za svoje peníze volat. Ale jak můžeme vědět, že každý, třeba druhý volající není jen návnada, podplacený, který láká ty ostatní. Bohužel toto volání je anonymní a nikdo z nás to nemůže vědět. To je podobné jako průzkumy veřejného mínění. A ono na těch internetových diskuzích taky nevíte. To by i dávalo smysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.16 00:23
avatar

Já sázím na vlastní schopnost odhadnout, jestli je to upřímný, nebo hraný rozhovor. Myslím, že většinou se to dá dost dobře poznat, navíc já si myslím, že mám na to přímo radar. Jsou to často ostýchaví, blekotající lidé, je cítit, že jsou z toho přímého kontaktu vykolejení. Sama bych tam za ty prachy nevolala, ale kdo ví. Když je člověk na dně a neví si rady, možná vyzkouší všechno. Ale překvapilo mně, že jedna kartářka odpověděla na dotaz, proč jsou tak drahé, že v podstatě je drahá TV, ony že z těch peněz zas tolik nedostanou, ale že to dělají pro pomoc lidem a pro vlastní reklamu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 14:59
avatar

Nikdy neříkej nikdy...

Mimochodem toto téma se zde řešilo již několikrát.

HM

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.03.16 22:33
avatar

Teda taky bych rád viděl někoho, kdo mi po telefonu sdělí informace o mě a mé rodině, aniž by mě viděl a znal. Já teda takového člověka neznám a myslím, že je to přitažené za vlasy. Jsou lidé, kteří jsou citliví na určité věci, ale že by někdo někoho na dálku takto diagnostikoval moc nevěřím.

Od: mp*
Datum: 10.03.16 00:46

Samozřejmě že to střílí od boku, jde o peníze a délku telefonního hovoru. Ale. Občas ty věštce taky sleduju, když nemůžu spát. A mám takové poznatky. I z telefonu a přes televizi má každý z nás jedinečný hlas. Vždyť dobrý dabér dokáže vytvořit nějakou iluzi. Tím mám na mysli ty volající. Někdo zní sebevědomě, někdo ustrašené, hodně důležité je také to, na co se kdo ptá. Budu zdravý? (bojím se o své zdraví, asi jsem nemocný). Vydělám peníze? (nemám je, chci úspěch). Bude moje dcera mít zdravé děťátko? (jsem rodinný typ). Má můj manžel jít na operaci? (mám ho ráda, bojím se). To jako psychlog amatér Vám odpovím taky. A věřím, že jsou mezi námi ještě chytřejší. Četl jste někdo román od Kateřiny Tučkové Židkovské bohyně? Tam se dá taky hledat odpověď na tyto otázky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.16 08:30
avatar

Mp, naprosto s Vámi souhlasím. Jde přesně o to, jak jste to popsal. Už ta první a pro tazatele jednoduchá a podle něj "nic neříkající" otázka, dá tomu "věštci" dost velký prostor k tomu jak okamžitě navázat nitku. Je to samozřejmě nesmysl, ale jak je vidět, je mnoho adeptů, tak proč by toho nechávali. Ti takzvaní věštci prochází školením a hlavně výběrovým systémem a ne každý je přijat, protože ne každý má k tomu potřebný talent. Ale není to talent věštecký, ale umění jak uspokojit zákazníka tím, že mu vlastně on sám, aniž by si to uvědomil, vykecá všechno co ho trápí a ještě bude přísahat, že to ten věštec věděl všechno sám a tím pádem má nadpřirozené schopnosti. Vím o čem mluvím, protože jsem se jednou dobou zabývala výkladem tarotových karet. V té době mne to začalo zajímat, protože se mi dostala do ruky jedna knížka o výkladu karet která mne upoutala a tak jsem pak začala shánět další informace a chtěla to vyzkoušet sama a byla jsem rozhodnuta tomu přijít na kloub. Půl roku jsem intenzivně pročítala všelijaké příručky a učila se významy jednotlivých karet, až jsem to měla naučené a pustila jsem se do výkladu. A bylo to přesně tak jak to říkáte. Dobrá kartářka musí umět z klienta "vytáhnout" informaci tak, aby si toho vůbec nevšiml a ona ji mohla pak dál rozvinout. Už jsem to dělat přestala, protože mne to hodně psychicky vyčerpávalo. Ono když to se to dělá poctivě, tak je to náročná psychologická práce. A když každý jednotlivý výklad trvá třeba víc jak jednu hodinu a máte dva až tři za den, tak jste naprosto na dně a nelze to dělat každý den. Já jsem to skončila a ještě dlouho potom mi volali lidé a chtěli výklad a odvolávali se na mé bývalé zákazníky, od kterých získali kontakt. V té době mi umřela maminka a já vůbec nebyla schopna se této práci poctivě věnovat, protože jsem byla sama naprosto zdrcená. A pak už jsem se k tomu nevrátila a nikdy nevrátím. Jde o psychologii za použití karet a pokud se snažíte opravdu člověku pomoci a ukázat mu nějaký směr kterým by se měl ubírat, tak to je náročné a zodpovědné. Kolikrát jsem ještě dlouho po výkladu přemýšlela o tom, či onom člověku a dělala si starosti, jestli jsem mu dokázala pomoci. Také se mi stávalo, že mi pak volali a říkali že se to stalo přesně tak jak jsem jim říkala. Ale já vím, že to nebylo proto, že bych měla nějaké mimořádné nadpřirozené schopnosti. Jenom mám ráda psychologii a o tom to je. Vůbec se nedivím, že jsou seance u psychologů drahé. Pokud to dotyčný dělá zodpovědně, a ne jenom pro peníze, je to náročná a vyčerpávající práce.


doplněno 10.03.16 08:40:

A pro Samuraje, děláte dobře, že tomuto nevěříte. Ale jsou lidé, kteří tomu skálopevně věří a ze zkušeností vím, že takového člověka nikdy logickým vysvětlením "záhad" nepřesvědčíte. To se Vám spíše podaří přejít potok suchou nohou, protože to je snadnější...;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 11.03.16 01:20
avatar

A nikdy Vás nenapadlo, Suzymon, že k tomu musí být více než jen psychologie a to, že Vám třeba zrovna chybí? Ono stačí si sednout, rozebrat něčí starosti. vcítit se do člověka a máte- li životní zkušenosti, dobře poradit, nebo odhadnout další vývoj. K tomu ale nepotřebujete karty. Já se nezastávám kartářek, jen je nezatracuji. Nemám s nimi osobní zkušenost, ale hodně informací z podobných záležitostí, o kterých jsem se přesvědčila, že fungují. To už tady ale rozvádět nechci, to už by bylo totální nepochopení. Lidstvo se velmi pomalu duchovně probouzí, ale probouzí a čímdál víc lidí bude pozvolna získávat zpět schopnosti, které nám byly dány, které jsme přestali používat. Co takhle "Na vlastní oči", Ivana Klímy, Otevírání 3. oka? Divila jsem se, že to i natočili. Je spousta blidí na duchovních školách, kteří se učí věcem, o kterých se Vám ani nesnilo. Neplatili by za to, kdyby neviděli výsledky. Není to totiž jen teorie, ty lidi se s tím osobně konfrontují a mají výsledky, ze kterých jsou nadšení. Spousta z nich dělá po republice přednášky, zakládají centra. Zkoumají to a pracují s tím např. ruská i americká armáda už od čtyřicátých let. Kdo chce kvalitní informace, ten si je najde. Nestačí jen někoho zrazovat:"Dobře děláte, že nevěříte!" Na základě čeho? Že Vy si to jen myslíte? Nic ve zlém, doufám, že je to jen čistě akademická debata, aby to v psaném, nevyznělo nějak jinak.


doplněno 11.03.16 01:36:

A ještě. Logika s duchovnem nemá vůbec co dělat. A kdo je hodně racionální, musí mít k duchovnu hodně daleko. Duchovno je o duši a srdci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.16 00:51
avatar

A jsme u toho. Nikdo věřit nemusí a nikoho takového nepřesvědčíte. S tím se člověk musí osobně setkat, aby uvěřil a zažít to na vlastní kůži. Jak jsem někde psala, spolupracoval s lékařkou fytoterapeutkou a měli až zázračné úspěchy. Diagnóza po tel. byla zdarma, pak se člověk sám rozhodl, jestli tam pojede se léčit a to se musel objednat. Lékařka léčila nějakými peruánskými čaji, které míchala podle potíží, pak posílala po konkrétní době tinktury na pročištění různých orgánů. Léčba trvala rok, tedy u mně a postavila mně na nohy, své tělo cítím od té doby , proti době před léčbou, o 20 let mladší. Už jsem byla tak vyčerpaná, že se mi chtělo opravdu umřít a dnes běhám jak srnka. Smutné je, že v době, kdy jsem byla objednána, byl ten diagnostik po těžké autohavárii a za 2 měsíce zemřel. Ale já jsem ho ještě zažila. Ale takových diagnostiků je víc, on nebyl žádná rarita. Jen o nich vědí pouze ti, co se o tyto záležitosti vážně zajímají, protože jim už nemá kdo pomoci a tak hledají, až najdou ty správné informace. Já hledala vždycky jen ty nejlepší, abych nenarazila na nějakého šarlatána, který ze mně bude jen tahat peníze. Běžně nemocný člověk si zajde k obvoďákovi, max. ke specialistovi. Taky mi řekl můj bývalý léčitel po telefonu, když jsem ho žádala o pomoc mé kamarádce, že už jí není pomoci /že tam nevidí svítit žádné světýlko/ a ona ve 40ti letech do měsíce zemřela na srdce. Přestala jsem k němu jezdit a našla pomoc jinde, protože měl tak beznadějně narváno, že tam lidi z celé republiky trávili noc v zimě v autech, ve spacákách a dekách, jen aby vůbec se k němu dostali. My tam byli přes známého a i tak jsme čekali skoro celý den, v zimě na studené chodbě a hrozně mně to vyčerpalo. Normálně bych to omarodila a když jsem mu to řekla, odpověděl, že se nemusím bát, že mi ručí za to, že neomarodím a měl pravdu. Vždycky jsem v rozpacích, když někdo nekompromisně řekne, že je něco blbost, aniž by si to pracně ověřil. Ale to není Váš případ, Vy jste se s tím jen dosud nesetkal, jako asi většina zdravých lidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 11.03.16 08:13

Všelijakých šarlatánů bylo, je a určitě bude stále dost. Podívejte se, co za celou dobu, co tahají z lidí peníze, dokázali, jaké skvělé věci kolem sebe díky zaříkávačům, kartářkám, vyvolávačům duchů a podobných specialistů máte. Pokud se rozhlédnete, tak uvidíte, že vás obklopují věci, které vznikly na základě rozumu, matematiky, fyziky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.16 19:04
avatar

Třeba život sám, že?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.