Chodite na plesy?

Od: Datum: 27.01.16 17:51 odpovědí: 13 změna: 28.01.16 08:32
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.16 18:01

okory na topení, kabelku, obraz, rukavice, prašek na praní, proutěnou metlu, hrábě

Datum: 27.01.16 18:58

Nechodím,ale ráda bych,ale nemám s kým :(

Datum: 27.01.16 19:03

Ne... za svůj život jsem byl na plese 5x (z toho jen dvakrát víceméně dobrovolně).

Nicméně na svém prvním (maturitní) jsem vyhrál první cenu - televizor.

Datum: 27.01.16 19:44

Na plesy chodím, lístky do tomboly si kupuji a poslední dva roky nic, nic. Ani mne to nijak nemrzí ... někdy si při losování říkám, jen tohle ne, např. pytel pšenice na vesnickém plese.

Datum: 27.01.16 19:48

Nechodím, nic. Ale když jsem nedávno viděl ty výhry pro tento rok, tak mě to ani nemrzí.

Datum: 27.01.16 20:33

Ahoj.

Chodili jsme dost. Když bylo hlídání dětí i potom. Teď, co jsem už zase svobodnej, míň. Dobrovolně a sám ne. Občas bývám umluven a podlehnu .

V tombole jsme jednou vyhráli opravdu obrovskou opici. Nikdo pro ni nechtěl jít. Každej se styděl. Nakonec jsem pro to velké zvíře šel já. To bylo keců. No, ty ji máš a podobně. Ty previty to bavilo i 14 dnů po tý akci. Na ulici i v krámech. Zapomněl jsem, kde opička skončila. Že by v nějaké školce?

Datum: 27.01.16 20:39

Chodíme na plesy, akorát, že letos se mi v tombole vůbec nedaří. Na mysliveckém jsem si koupil 4 losy (každý za 100 korun) a vyhrál jsem 4 bažanty...takže bomba. V Sobotu jdeme na Drůbežářský, tak doufám, že vyhraju alespoň utopence

Datum: 28.01.16 06:36

Samuraji, dej bažantíka! Ještě Ti dost zbyde! *hej*Naložím Ti za to utopence, jaké jsi v životě nejedl! :-D Jaga.

Datum: 28.01.16 06:39

No už jsou bohužel snědení, ale klidně bych ti dal všechny 4

Datum: 27.01.16 21:43

Na plesy nechodím, nemám s kým, to za první. Za druhé by mi neměl kdo hlídat děcko. Tak sedím doma u Poradte.cz

Datum: 28.01.16 06:48

Chodívali, chodívali, třeba i na 8 plesů za sezónu. Tchyně nám s kyselým úsměvem pokaždé vyčítala: jak někde vrznou na zouvák, už jste tam. Dneska je to jinak. Manžel má obě kyčle umělé, mně za týden nasadí koleno. Taky umělé. To už si nikdy nedáme ryčnou polku kolem sálu! *plac* Leda, že by nás nosili! *tanec*

No a co? Dneska se narevanš staráme už spoustu let my o ni.

Výhry byly různé. Vzpomínám:

1/ Velikánský rohlík. Neměl slušný tvar. Já si pro něj šla, nevěděla jsem, pro co. Všichni chtěli, ať výhru ukážu. Zlomila jsem ji a vstrčila do tašky na boty. Prasátko, které jsme tehdy ještě měli, výhru zbaštilo a neuvažovalo o tom, jaký tvar to mělo.

2/ Kuchyňské hodiny. Nešly. Přišla paní a vysmívala se nám, že je dali do tomboly oni, právě proto, že nešly. Tak jsme je dali do tomboly příští rok taky - když tedy podvádět, tak podvádět. Vyhrál je Vašek. Co s nimi bylo dál, nevím...:-D

3/ Hlavní cena mysliveckého plesu - kanec. To tedy byla výhra- krucinál. Pohoštění všech myslivců stálo tolik, že by za to byli kanci tři. Ale aspoň máme na co vzpomínat. Jaga.

Datum: 28.01.16 07:09

Babojago, nezoufejte. Příští plesovou sezonu i ten taneček zvládnete. Znám několik lidiček s novými klouby a jak jim to na parketu jde:), a to nejsou žádní mladíci.

Datum: 28.01.16 08:32

Jani, díky za podporu, ale velké naděje si nedělám. Co nadělám? *smich* Jaga.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.