Roj meteoritů v Rusku - bojíte se druhého?

Od: Datum: 15.02.13 11:32 odpovědí: 7 změna: 16.02.13 00:11

Ahoj, tak co říkáte na to co napáchaly úlomky meteoritu v Rusku? Bojíte se až večer proletí kolem ten větší meteorit? Samozřejmě to berte s nadsázkou Asi večer zkusíme mrknout dalekohledem. jestli něco uvidíme.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: meta
Datum: 15.02.13 13:54

Právě sedíme v koutku místnosti a klepeme se strachy. Dědek šel připravit protiatomovej kryt a bába šla vybrat celoživotní úspory a nakoupit zásoby.

Od: krkovicka*
Datum: 15.02.13 14:00
Co se má stát stane se.Jestli je tohle můj poslední den tak ať je ten nejhezčí.Jdu si pročíst zprávy.Mám málo informací.
Od: meta
Datum: 15.02.13 14:11

http://www.novinky.cz/zahrani…ru-700-lidi-je-zranenych.html

Večer má "blízko" Země proletět planetka, má být nejblíže za celou historii novodobého pozorování meteorů. V případě, že by dopadla na Zemi, může zničit město o něco větší než je Praha, to se ale nestane.

Od: hm®
Datum: 15.02.13 15:06

Není se čeho bát. Tu dnešní planetku mají přesně spočítanou, ta prostě jen profičí kolem (leda by mohla sejmout nějakou družici).

Datum: 15.02.13 15:34

stejně si nejsem uplně jisty že by jsme se dozvěděli že nás má zasahnout nějaky asteroid... to by tady vypukla pěkná anarchie :D

Datum: 15.02.13 16:54

ne , az to spadne tak to spadne ;)

Datum: 16.02.13 00:11

No,když ukazovali,co provedl ten dvoutunový asteroid v Rusku,do smíchu mi nebylo.

JABRAKA

doplněno 16.02.13 00:12:

http://zpravy.idnes.cz/osmime…=A130215_173048_zahranicni_tp

JB

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.