Kramny versus Vera M

Od: Datum: 26.01.16 18:54 odpovědí: 21 změna: 28.01.16 14:03
Sestra Vera M. byla zprostena obzaloby.cituji z tisku:Na zaklade pouhe moznosti nelze rozhodovat o vine.Nejak mi to hlava nebere.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.16 19:26
avatar

Kramny byl odsouzen na zaklade tolika neprimych dukazu, ze v americe by za to dostal asi elektrické křeslo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 26.01.16 20:15

Nebyl pravomocně odsouzen, tedy nebyl odsouzen. Nedělejte v tom chaos. Jak víte, co by se dělo nebo nedělo v Americe? Podejte si sportku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 19:59
avatar

Naprostý souhlas s "Majster". Co se týče paní Věry, nebyla v nemocnici sama, která se o pacienty starala a byla daleko mazanější. Oba dva mají jenom své svědomí, i když o tom já silně pochybuji. Jsou mi úplně lhostejní tito dva lidé a jejich osudy také. Naštěstí to mohu říci, neboť nejsem matka mrtvé dcery a nezavraždil mi vnouče a ta ženská nezabila nikoho z mých blízkých. Jediné co mohu k tomuto dodat je to, že s pozůstalými hluboce cítím. Nic víc ze své pozice nezmůžu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 26.01.16 20:07

Že jste se nepřihlásila za svědka. Možná by jste jim s tou mazaností paní Věry pomohla objasnit případ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 20:20
avatar

Ale fuj Jofa. :) To mne až tak nemáte rád? Copak zlého jsem Vám provedla? ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 26.01.16 20:22

Mně nic. Já jen když to tak víte, tak by jste jim mohla pomoci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 20:45
avatar

Jofa, já vím přece tolik co Vy. Jen to zřejmě vnímám jinak než Vy. Co je na tom tak špatného? Ráda bych jim pomohla, ale nikdo se na mne o pomoc neobrátil. ;) Tak tady diskutuji zrovna tak, jako Vy. Nic víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 26.01.16 21:02

Mám Vás rád a Vaše příspěvky si rád a téměř s přednosti přečtu. Víte, ale tady bývá tolik unáhlených soudů, až to člověka nadzvedne. Tolik neověřených informací a plácnutí do vody a lží, že to prostě člověku nedá. Někdy se i bavím a zasměji, ale třeba hlášky typu, že za socialismu nynější důchodci, s prominutím, hovn... dělali a za současnou situaci si můžou samy, tak to je do nebe volající.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 21:29
avatar

To já chápu, ale tohle bych nikdy nenapsala. To asi narážíte na diskuzi s tou Růžou. A s ní to je opravdu těžké. A já ji s Vámi vůbec nesrovnávám. :)

Růža je případ sám pro sebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 20:09
avatar

Já případ sestry Věry M. sledovala a nevím, jak se k tomu postavit. Když jsem poslouchala obhajobu, jak popisovala ty jednotlivé pacienty, všichni byli ve velmi vážném stavu, moc si to nepamatuji, ale např. jedna se po převozu do nemocnice vůbec neprobrala z bezvědomí. Taky mě nejde do hlavy motiv, který omílal státní zástupce u každého případu - že si chtěla ulehčit práci, nechtěla se o pacienty starat a chtěla mít klid. Ale to přece na Jipce nefunguje. Jeden pacient odejde, druhý přijde. Se zemřelými měla práce víc, protože se musela postarat po skončení pracovní doby o těla... fakt nevím, ten motiv tam kulhá. Myslím, že co se stalo se nikdo nedozvíme a na ní ta kaňka zůstane pořád, i když to třeba neudělala. O Kramném toho bylo napsáno spoustu, já si myslím, že to udělal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 20:24
avatar

Já bych řekla, že jestli soudní znalec udělá nepravdivý znalecký posudek, tak by za to měl jít do tepláků, není přece možné, aby každý tvrdil něco jiného, co to jsou za znalecké posudky? :( :( :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.16 22:49
avatar

Byla zproštěna obžaloby, protože třetí znalecký posudek vyvrátil, že by pacienti zemřeli na otravu...to jediný, co mají tyhle případy společný, je to, jak moc byly zmedializovaný. Doufám, že si na médiích a na státu vysoudí pořádný peníze...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 12:53
avatar

Stát jsme my. Takže co si vysoudí, zaplatíte také. Nic proti tomu nezmůžu, ale je mi proti srsti, aby z mých daní byla odškodněna možná vražedkyně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 16:48
avatar

Já vím, že to jde z daní...byla prohlášená nevinnou a z toho je třeba vycházet...to odepisujete všechny, kdo byli obžalovaní, ale přesto zproštění viny?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 17:00
avatar

Ne, všechny ne. To by Vám mohlo být jasné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 18:02
avatar

Dobře...a můžu vědět, proč zrovna tuhle paní jo? Není vám sympatická?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.16 10:23
avatar

Ptala jste se obecně. Otázka zněla, jestli bych "odepsala" všechny obviněné. Opáčila jsem, že všechny ne. Co se Vám na mé odpovědi nezdá? Pro mne je to jasná odpověď.

Co se týče této konkrétní paní, tak když dovolíte, nebudu se tady s Vámi zbytečně zaplétat do nějakého polemizování. Vím kam by to vedlo a jelikož nemám chuť se s Vámi přít a nejsem povinna Vám sdělovat své myšlenky a své úvahy, tak si to nechám pro sebe. Vím přesně kam bychom dospěly. Vy jste můj oponent a já jsem Váš. Takže z takové debaty nemůže vzniknout vůbec nic konstruktivního, ani poučného. Abychom se tady my dvě přetahovaly o to, která z nás má pravdu, to nikam nepovede. Už jsem udělala svou zkušenost v případě Kramný. Až budu mít chuť do nějaké debaty vstoupit, tak to udělám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 28.01.16 10:43
avatar

Dobře, jak myslíte...jenom mě to zajímalo, protože žádnej jinej důvod, než ty sympatie mě nenapadá. Nemusíte to tak sáhodlouze obhajovat...mimochodem, první kdo tu začal nesouhlasně reagovat, jste byla vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.16 12:50
avatar

Vidíte! A máte to špatně. První moje reakce tady, byla pravý opak toho co povídáte. A to doslova. Musíte vyjet nahoru a uvidíte, že tam jsem doslova napsala souhlas s Mirem. Takže jsem vůbec nebyla prní, která začala reagovat nesouhlasně.

A za druhé, to, co jsem napsala, nebyla obhajoba, ale vysvětlení mého postoje, neboť mi tak slušnost vůči Vám, kázala. Zatím jsme se nedostaly do sporu, není nutno obhajoby...;)

P.S.

Ale dojít by k tomu mohlo a tomu jsem se snažila zabránit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.16 14:03
avatar

Já tím myslela, že jste první reagovala vy na mě, ne já na vás...proto se taky rozvinula debata. Původně jsem se o tom bavit nechtěla, protože mi bylo jasné, že máte jiný postoj...

Z toho, co jsem pochopila, je pro vás ta sestra už prostě odepsaná...má nějakou nálepku vražedkyně. Holt si budu muset vystačit se svym názorem, proč tomu tak je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 12:00

Pane honzík, soud bude pokračovat, budou další znalci a další super odborné posudky, takže Věruška nemá vyhráno. Když zabruslíme do minulosti, část bude bečet o Hepnarovi a Strakovi při budování komunismu, ovšem i při budování kapitalismu nejsme také pozadu, rozpouštění bílích koníků v kyselině, Stodolovi manžílkové a jejich mordy důchodců, mistr Zelenka z nemocnice a jeho mordy v Havl-Brodu. Je jiná doba, máme různé znalce, soudce, policisty, prokurátory, rovněž s různým názorem, postupem a tím i výsledkem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.