Zada,vystrelky v zadech,pater

Od: Datum: 25.01.16 13:52 odpovědí: 4 změna: 25.01.16 19:52
Dobry den,poradite prosim nekdo ze zkusenosti s velmi silnou bolesti v zadech,vystrelky i bolest patere nejaky velmi dobry ucinny lek,v kombinaci s cvicenim a klidem.Jsem v bolesti uz vice nez 60dni,s nejv.bol.aktiv.5xdenne,od dr.k dr.bez ucinku.Uz jsem zkusila nekol.druhu analg.bez ucinku i 2ks byly s reakcemi,ani brufeiny,acilp.,paral.zadala jsem s Morf.to zase nemam stesti na norm.dr.hned ze to jsou navyk.ale kdo rika,ze je chce jist stale?nezajimalo je to.Propojeno obchodem,nezajmem,slovickarenim a proto se ptam Vas,poradite mozna babsky recept?nahrivala jsem,rehab.ale prpblem byl,ze jsem neprav.cvic.zafa ochably,ale nyni denne cvic.Dekuji,zkousela jsem Sildarud,Zaldiar,Doclofenac,paralen,bruf.acilp.i 2ks a to jsem mela 2xreakci
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bubu
Datum: 25.01.16 14:01
Takze jsem jak test.clovicek,ted nemam nic.Nefunguje to,tak je neberu,ale neni mozne je presvedcit k nejs.leku?nebo kdyby mi nekdo prosim dopor.dr.ktery napise nejs.lek.nechteji pochopit,ze tak dlouha doba,me i psych.zesmutnela.Clovek se usmeje,ale vraci se do bolesti:(kdyby byly volne prodejne,clovek si rozhoduje sam o sobe svobidne a nemusi se stresovat s dalsim,kteri jsou ovlivneni kdovi cim,stejne i tak si k tomu dr.vyhleda,ale spokojene.
Od: buss®
Datum: 25.01.16 14:16

Já bych léky ani moc nebral, jedině při bolesti, když jsem to nemohl vydržet tak injekci, 1 x. Zvyk je... je třeba za neurologem, najít dobrého a projít všechna vyšetření o co vlastně jde, to neuvádíte. Mám skrzeva ploténku skříplý nerv do nohy, operace odmítnuta, je třeba se hýbat, cvičit, nepoddávat se, beru na to nic. Babské rady? Nahřívání se nedoporučuje.

Datum: 25.01.16 16:08

Jak dlouho chodíte na neurologii? Co s vámi dělají? Pobyla jste si v nemocnici, aby určili diagnozu? CT, rentgeny, mag.rezonanci jste absolvovala? Ne? Jen tlumíte bolest bez léčení původu? Co od nás chcete slyšet? Co byste ráda věděla? Rádi vám vyhovíme. *hej*

Od: mamka
Datum: 25.01.16 19:52
Take rozhodne doporucuji poradne vysetreni a odstraneni priciny.V silnych lecich uspech nehledejte

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.