Jaka volba prace?

Od: Datum: 24.01.16 23:05 odpovědí: 4 změna: 25.01.16 02:48
Ahoj.Jsem vyuceny elektrikar a mam praxy uz skoro 8 let.Mam jedno 7 mesicni miminko a krasnou pritelkyni.Mel jsem praci kde jsem mel 32 hrubeho po dobu 3 let ...kluci pak odesli kvuli sefove tak jsem sel taky...Ted mam praci za 31 hrubeho(2x13 plat 7200kc rocne,prisoevek na dovolenou 1x10000 rocne,penzijko 200kc mesicne,zavodni stravovani a stravenky)jsem klasicky elektromechanik..plc nastavovani,klasicke udrzbarske prace,mereni elektriky a tak jenze jsem v parte kde jsme 4 a vzdycky delam sam a ty kluci delaji furt spolu ..maji jine zajmy...oni nejsou zly ...ale proste si nerozumime ted mam moznost jit do prace :(35 hrubeho,3 smenny provoz,zavodni stravovani,stravenky,prispevek na penzijko a tyden dovolene navic).Chybi mi ty casy s klukama kdy jsme vse delali spolecne ..proste obcas ta sranda a tak ...prijde mi ze tam delam tu nejhorsi praci a oni si delaji pohodu ...kdyz makam a odskocim si tak jsem je uz nekolikrat nachytal jak sedi a nic nedelaji a nrprijdou za mnou ..hale pojd si s nama odpocinout ..nee at ten pitomec hezky dela ...ale mam ted moznost jit delat za 35 hrubeho jinam a ta parta lidi na pohovoru byla bezva ...na vse se vyptavali ... Vtipkovali a to je to co mi chybi ...co by jste zvolily na mem miste?Praci kde mate vic?Nebo praci kde si s klukama rozumite?
doplněno 24.01.16 23:15: Zapomel jsem dodat ze dosavadni prace je dvousmenny provoz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.16 23:33
Na to je těžká odpověď. Já musím mít v práci pohodu ( a tím nemyslím, že se flákám). Když nemám, jsem hnusná na lidi, co jsou mi nejblíž. A to neprospívá ani vztahům, ani kvalitě odvedené práce (taky mám pocit, že oddřu všechno). Takže za mě: dala bych přednost sehranému kolektivu, byť za menší peníz, nebo větší nasazení. Ale vy nejste já. Musíte se rozhodnout sám. Mona
Datum: 24.01.16 23:45

Já bych taky brala lepší kolektiv, už vzhledem k tomu, že ani v další práci na tom nebudete finančně zas tak špatně. Je to kus života, který v práci strávíte a žít dobrovolně nepohodu? Peníze jsou důležité, obzvláště, když jich máte málo. Ve Vašem případě si můžete dovolit jít trochu s platem dolů. Dlouhodobá nepohoda se může za čas projevit i na Vašem zdraví.

Od: mp
Datum: 25.01.16 00:03

Takže v první řadě bych bral relativně ty peníze. Tento měsíc je máte, další už třeba ne (asi neplatí jedině u státních zaměstnanců). Takže práce v dobrém kolektivu je přínosnější pro osobní rozvoj, než momentálně vyšší výdělek. Tam Vás to může semlít, a pak nevyděláte ani průměr. Od dobré party se můžete lecos přiučit a pak to využít v dalším svém růstu (i platovém).

Datum: 25.01.16 02:48

Urcite kolektiv. Penize jsou pekne. Ale nechut do prace kvuli kolektivu , psychika atd...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.