Okamura, lhář a podvodník?

Od: Datum: 24.01.16 12:27 odpovědí: 13 změna: 20.02.16 19:17

Dobrý den, přiznám se, nikdy jsem nějak nesledoval politiku, možná i tím že mi je 16 a zabýval jsem se před tím jinými věcmi, nejsem jeden z těch kteří migraci kritizují X let, ale co začala ta krize, začal jsem trochu tu politiku zkoumat, zajímat se kdo by mohl vyhrát další volby a kritizovat současnou vládu. Ptám se tedy, jaký máte názor na Okamuru, který společně s Konvičkou nejvíce kritizují přístup vlády k migraci. Vím, že ho nějak vyhodili z Úsvitu, že je prý vedl k fašismu, ale teď steně Úsvit společně s blokem proti islámu hlásá skoro úplně to stejné jako Okamura. Myslíte si, že pokud by vyhrál volby opravdu by byl schopný, dokázal porozumět lidu, nebo je to pouze jakoby předvolební hlášení, aby získal hlasy, jako například to co teď dělá Babiš? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 24.01.16 13:05

Okamura podle mého je populista. Nejde mu o veřejné blaho, ale o vlastní zviditelnění. Ale zase to je asi pro někoho zajímavé, možná i v souvislosti s jeho majetkem, protože ač není vysoký, chodí s pěknýma mladýma holkama;).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 24.01.16 15:13

Podle vystoupení p. Okamury lze s velkou pravděpodobnosí prohlásit, že jako jeden z mála se NEPOTŘEBUJE zviditelňovat. Je úspěšným obchodníkem a na rozdíl od jiných politiků investoval své peníze do své kandidatury. Jeho argumenty mají hlavu i patu.

Lidu nelze porozumět na víc jak 50 %. Každý chce něco jiného a všichni by chtěli veřejné blaho za cizí peníze. Musela by podstatně zredukovat armáda, platy soudců i policie. O 2/3 zeštíhlit náklady státu na všchny tajné agentury a stejně by se zase tak moc nezměnilo. Mluvil otevřeně o doložitelných věcech, což jeho kolegy z politiky moc netěšilo. Politik jen lže a zájmy lidí ho příliš neberou. Jinak by nikdy nemohla Lobby prosadit idiotské nápady v energetice, novém účtování za energii atd. Vyprat každého ekonomického muslimského vyžírku. To je v očích některých lidí "špatné".

Asi tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 15:37
avatar
Tomio me bavil, take ho znam osobne a rozhodne neni populista zalozenim. Ale je to sulda a sasula. Svym vystupovanim si to posral. Chtel jsem ho pak podporit v te nove strane, ale bohuzel je program vyrazne jiny nez kdyz zacinal a nesouhlasim. Nicmene ja pro referenda a odvolatelnost a zodpovednost politiku jsem, treba hlasovani za pomoci mikrocastky z kreditky, kor kdyz vidim jak se toho boji. Ted at udelaji, co chteji, nic jim nehrozi. A ostatnim se samozrejme hodi jak se chova, aby ho mohli lepe zesmesnit, spolu s jeho nebezpecnymi myslenkami na odvolatelnost politiku a naruseni volnosti tech 200 sasku zavedenim referend.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 24.01.16 16:00

Okamura je celkem neškodný. Jsou horší, kteří dělali nebo dělají škody.

Např. hloupé zákony nás vyjdou sakra draho. Viz. soláry, elektronická zdravotní knížka, EET, OpenCard, SKarta, Pandury, PromoPro, ZO lyžování v Liberci atd.

Až nějaký matematik spočítá kolik ze stát. rozpočtu "vysál" V.Klaus, tak se budeme divit. A to pro občany hlásal, že každý má hledat pomocnou ruku na konci své paže. Sám potom cestoval po světě za státní útraty, o platech a doživotních výhodách memluvě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 16:04

Sledoval jsem jeho blog na iDnesu od počátku. Jednou byl schopen napsat velmi inteligentní článek s rozumnými nazory a pár dní nato pak úplný blud na úrovni 14 letého pubouše. A tak se to stále střídalo. Buď je to schizofrenik, nebo některé články psal za něj někdo jiný, nebo spíš nemá žádný vlastní názor a zkouší, čím se chytne. V každém případě mu nevěřím ani slovo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 16:18
avatar

Mně se líbí, má prachů dost, nepotřebuj,e se zviditelnit, navíc procestoval svět, je inteligent a má bohužel pravdu, že tolik migrantů do Evropy je velmi zlé. Islám ej neslučitelný s Evropskou kulturou a věřte či nevěřte, ale oni se neintegrují. Rozhodně je lepší než ten patolízal Sobotka, dnes jsem poslouchala zprávy a bylo mi z něj zle.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 24.01.16 18:05

Napřed si ujasněte, kdo jde do politiky. Proč byste šel vy? Volby vyhravá ten, kdo naslibuje. Kdo co zajistil dosud pro blaho lidu?


doplněno 24.01.16 20:02:

Kdo píšete o úspěšném podnikateli, můžete to doložit? On ani nevěděl, co podat ohledně podníkání senátu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 19:08

Dusty, zatím jenom vykřikuje, ale řekl bych že nešulí. Jenom zhruba z našich demo-vlád, záhadně přišel ke sto melounům zakoupil na Floridě hnízdečko, další 200 melounů mám dojem že si poté zakoupil pruhované čutálisty, další odklonil 15 melounů pro maminku, další ozvučnění Promotro 500 melounů, zakoupení panďurů tam byl také dostatek melounů, ten dobrý chalán co obdivoval chlapy s gulama a jeho lobstýček, mimo jiné uzákonil tu pracovitou menšinu co kšeftuje nejvíce s drogama, padákový specialista nefunkčních padáků koloušek, mezitím také mistři z parlamentu na př. ten co měl zájem za 500 melounů zakoupit v Africe fabriku na kakaové boby a další specialisté. Pokud se z Okamury nestane slepička a nezačne hrabat pod sebe, tak je pravděpodobně neškodný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 21:42
avatar

Já už nevěřím nikomu, i když na mě dělá Okamura dobrý dojem a získal si moji přízeň tím, že jde proti proudu politiků a od začátku bojuje proti migrantům u nás. Jestli to dělá z populizmu? Nikomu do hlavy nevidíme, můžeme jen doufat, že ne. Bohužel, všichni politici /i ti křišťálově čistí/ se časem naučí využívat toho, že jsou u korýtek, když v tom trvale žijí, asi jim to začne připadat normální. Stará pravda je, že národ má takové politiky, jaké si zaslouží. Jinými slovy, jde o morálku celého národa. Ať vybereme kohokoliv, vždycky to dopadne podobně, po nějaké době jsme sklamaní. Vyjímky možná existují, ale jak je včas rozpoznat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 25.01.16 00:38

Myslím, že každý má svůj osud a svůj příběh.Tomio byl vynikající v pořadu, kde se hodnotily různé nápady. Tam byl skvělý. Měl přesné komentáře. Věřím, že je i dobrý podnikatel (t.j. ve smyslu se vlastní podnikavostí delší dobu uživit - to taky každý nedokáže). Ale být jim, tak bych politiku nechal těžším kalibrům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 20:14
kdo chce zmenit system, bude zesmesnen, nebo vydiran. To znamena, ze Okamura miri do cerneho stredu terce.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 23:26
avatar

Vzhledem k tomu, jaké je vystaven cenzuře v médiích, si myslím, že je stávající vládě hóóóóódně nepohodlný. Což je nadějné. Odstavit ho komplotem zevnitř se jim úplně nepovedlo. Myslím, že Úsvit půjde po volbách od válu, na rozdíl od Okamury a jeho SPD, která se dostane do parlamentu. Je to jediná strana, která se naprosto nekompromisně staví k takovým věcem jako je migrace, přímá odvolatelnost politiků, referendum apod. Já mu fandím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 20.02.16 19:17

Má odvahu, přehled a vytrvalost, i když to v podstatě nemá zapotřebí. Kazí si to někdy úporností v diskusích. Já ho sleduji pravidelně na FCB .Vypadá populisticky možná občas prezentací svého soukromí. Ale je to v mezích. Každopádně je trnem v oku mnoha politikům, kteří ho shazují. Já mu fandím. Jde mu opravdu o nás. Víc takových.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.