Dosly vody - problem - prace

Od: Datum: 07.03.16 21:30 odpovědí: 7 změna: 08.03.16 22:36
Delam recepcni na VIP bankovnictvi pro klienty v nejmenovane bance. Mam na starosti objednavky obcerstveni pro klienty, ktere zaroven vyuzivaji i zamestnanci vcetne reditele oddeleni. Dnes dosly neperlive vody a sekretarka s tim za mnou prisla jako se strasnym problemem. Nijak nejecela, ale podobiznu jejiho vyrazu jsem videla snad jen ve filmu, kdyz nekoho cekala smrt.
Ja chapu, ze v kazdem zamestnani musi vse slapat jak hodinky, ale ja na to porad dokazu koukat jen z te druhe strany - ze jde prece jen o pos** vody a nikdo se nepo**, kdyz bude par dni dni jemne bublinkatou vodu :-D
Prosim o vas nazor na to. Vim, ze je to banalita, ale behem dneska jsem to tak nejak nevypustila z hlavy. Pripomnel mi to zase pred chvili tento obrazek.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.16 21:44
avatar

Každý má v práci na starost něco. A když to něco nefunguje, je problém. Ať už je to došlá voda, nebo nedostatek toaletního papíru, nebo papíru do kopírky.

no a někteří prostě moc žerou svou práci a problémy dělají ze všeho. Jo a obrázek je fajn. Jen bez problému bychom nemohli moc fungovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 07.03.16 22:12
Udělejte srovnání kvality a ceny vody z kohoutku a balené, kde ukážete velké množství ušetřených nákladů, když začnete nabízet klientům vodu z kohoutku.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.16 23:07

Zdravím,je takový problém pro toho, kdo to má na starost je koupit? Určitě má někdo ve firmě auto a vodu koupíte dnes všude. To Vás nenapadlo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.16 16:27
avatar

Ptáte se, odpovím. Je to problém a ne banální. Vy jste za i za tohle placená. A svou práci jste neudělala. Mohlo se stát, že ředitel měl fofr a seřval sekretářku. Ta určitě nejásala. Být na vašem místě, styděla bych se a rozhodně bych to nikde nevytrubovala a nedělala ze sekretářky furii. Může se stát, že až zase něco nedomyslíte, sekretářka na patřičném místě vaše selhání připomene jako vaši neschopnost. Nepotřebuje se starat o vody, které jsou ve vaší kompetenci. Chcete výplatu? Tak si plňte to, za co jste placená a už vůbec nekomentujte tak jako ve své otázce. *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 08.03.16 17:23
avatar

Z pohledu přežití je to samozřejmě prkotina, ale jednak si někteří lidé zakládají i na maličkostech (jako že třeba mohou nabídnout klientům i neperlivou vodu) a jednak, jak napsala @babkazov, je to tvoje práce, proto co nejrychleji sežeň jinou vodu a snaž se, aby se to víckrát nestalo.

Je to podobné, jako by si uklízečka řekla, že to tam pár dní bez uklízení taky vydržíte, vždyť o nic nejde, v kuchyni by si mohli říct, že jeden den bez oběda vám jen prospěje apod. To prostě nejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: robin92
Datum: 08.03.16 18:16

Zdravím. Nechte to koňovi má větší hlavu:) Když někdo bude něco hledat vždy si něco najde:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fbsd
Datum: 08.03.16 22:36

Na jednu stranu nikdo žízní neumře, ale na druhou stranu je pravda, že to, že máte nedůležitou práci, neznamená, že ji budete flákat/budete dělat špatně. Jestli se to stalo jednou, tak na to kašlete, každý jednou zapomene, ale jestli to je každý měsíc něco, tak byste s tím asi něco měla začít dělat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.