Prostřeno- zrežírovaná fraška?

Od: Datum: 21.01.16 18:52 odpovědí: 22 změna: 23.01.16 18:01
Viděli jste dnes Prostřeno? Myslím hlavně jak pana Bohumíra vyhodila manželka z bytu?
Mě přišlo, že vše bylo zrežírované aby nám ukázali jak hodná muslimka zachrání Bohumíra před ožralou Češkou. Vede mě k tomu např. to,jak se zúčastnění k situaci vyjadřovali. Byly to až strojové, klidné a naučené odpovědi. Navíc si Bohumír v tom stresu a překvapení po vyhazovu bere kytaru a všechny suroviny? A proč na konci jela Ekaterina autem, když se končilo u ní doma?
Také Vám to přijde jako nahraná fraška abychom viděli, jak jsou ti muslimové mírumilovní a hodní?
Děkuji za názory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.16 19:00

No, přihlašte se a dozvíte se. Ale stejně se s námi o to nebudete moci podělit... někdy je ta režie opravdu velmi patrná, ale jde o zdramatizování pořadu, aby byla zajištěna sledovanost. Já myslím, že tento pořad bude končit v okamžicích, kdy soutěžící budou u stolu nazí a zábava bude končit grupáčem v přímém přenosu. ;) Možná poteče i krev. Sledovanost stejně upadne a bude zase jiný program, který bude sledovat cokoliv jiného, ale pro lid opět lákavého. Vždyť to chceme! Proto se na to díváme, ačkoliv většina lidí vám řekne, že je to hovadina, na kterou se nedívají. *smich* Výměna manželek je nemlicht to samé.

Od: hromotluk
Datum: 21.01.16 19:03
Režie je někdy patrná, ale dnes to byl extrém. Udělali z toho film a ne zábavný pořad.
Ale výměna manželek kravina je
Datum: 21.01.16 19:46

Ano, každý si může vybrat, co ho zajímá, tak proč urážet něčí vkus. Na jakékoliv vaření se nedívám, ale uznám, že mě sice nezajímá, ale jiného může, protože má třeba k vaření blíž, než já. Výměna manželek mě zajímá, protože ráda pozoruju psychiku lidí, jejich reakce, povahové rysy. Nemám zase ráda fotbal, hokej, neříkám ale, že je to kravina, jen proto že se to nelíbí mně.

Datum: 21.01.16 19:04
Větší frašku jsem neviděl.
Holt masáž národa na jiný způsob.
Od: nick®
Datum: 21.01.16 19:26

Jasne je to vsechno zrezirovana fraska, dokonce o tom hovorili uz v minulych seriich nekteri ucinkujici, kterym se nelibilo, ze museli hrat stupidni konflikty mezi sebou a pak vypadali jako primitivni prudiči. Jinak by pry byla mala sledovanost, takze ostre strety se po nich nekompromisne vyzadovaly.

Datum: 21.01.16 19:29

Potvrzuji - jedna naše známá také byla účastna tohoto pořadu - a měla přesně stanoveno, co musí jak dělat a co musí zkazit. Prostě divadýlko. Ostatně naprosto stejně byly zrežírovány ty pořady s Pohlreichem.

Ovšem když se najde někdo, kdo se na tzo dokáže koukat - tak proč by to takhle nedělali, že?

Datum: 22.01.16 18:59

Mam dotaz, ta Vase znama je normalni nebo se rada ukazuje, je nejaka zakomplexovana, extrovert, introvert? Myslim to vazne, zajima me, jak se nekdo muze do takoveho poradu dobrovolne prihlasit, jaky to je clovek, co ho k tomu vede, ze se jde takhle predvadet.

Datum: 22.01.16 19:17

To ani ne, je to normální ženská, velmi dobře vaří a holt jim skočila na peníze.

Od: mot
Datum: 21.01.16 21:16
rad jste se nechal namasirovat,ze?
Od: strakatypes
Datum: 21.01.16 19:31

Také jsem ze zajímavosti dívala. Při představování řekl Bob, že ho do pořadu přihlásila manželka. A ta samá osoba je všechny z bytu v půlce pořadu vyhodila. To víte, že to je masáž. Dnes již nemůžeme věřit ničemu, lidé i pracovníci médií mají strach o práci a protože zaplatit nájem, služby, jídlo musíme všichni, tak mnohdy skousnou od zaměstnavatel i různé návrhy, vydírání.

Manželka nemusela tento výstup mít zadarmo a mohl být dobře zaplacen.

Datum: 21.01.16 19:53

Většina těchto pořadů jsou dopředu naplánované. Ta ženská, která si tam hrála na muslimku to byl vrchol. Ona je v Česku, tak co ten šátek na palici? Jednou jsme byli v Tunisku, je to už hodně let. Moje máma měla na krku křížek a to jste měli vidět, jak se u toho čertili na tržišti muslimáci když to viděli. A my jim tady v Evropě máme jejich zvyky jako trpět? Ať si táhnou odkud přišli.

Datum: 21.01.16 20:28

Co tu řešíte? Je to tel. pořad. Kdyby tomu nedali napěti, tak se na to nedá koukat vůbec. Přeci to není dokumentární film?

Datum: 22.01.16 07:28

Vadí mi, že hromotluk tuhle otázku navlékl na politiku. A vypadá to na stihomam, když do toho tahá roli muslimky. Jasně, že je to scénář a režie. A kde není? Na poklidný večer, s nezajímavými recepty, by se nikdo nedíval. A o to jde. :-D Vzpomínáte si na starší Výměnu manželek? Hezká mladá paní, starší, rozpačitý manžel a nový, ke kterému šla, kluk, ji kontroloval a ukazoval, kolik zase zvládla, vypila. Chlastala. V lednici, na mražáku, tajně i veřejně v hospodě. Nezapírala, bavila se, užívala si. A pak takle ožralica, asi za půl roku, celá pěkná, napravená, vařila v Prostřeno. *hej*Tož, asi nejsou lidi. Hromotluku, přihlaste se. Vymyslete si svou zajímavou legendu, dostanete práci. Ikdyž nevyhrajete, toto je práce, opravdu dobře placená práce. Jen musíte dodržet smlouvu, to znamená scénář podle pokynů režiséra.

Datum: 22.01.16 10:03

No já se na prostřeno dívám, protože mi pořád nešlo na rozum, co to je za lidi, kteří se tam přihlásí, protože evidentně vařit neumí a někteří ani neumí přečíst to, co "sami napíší" do menu. Věděla jsem, že je režií vybírána pouze zvláštní sorta exhibicionistických "exotů", jinak by to nebylo vůbec ke koukání, protože o vaření tam přece vůbec nejde, ale o střety stolovníků. Asi to budou mít dobře zaplacené všichni účastníci, nejenom ten, kdo vyhraje nakonec. Protože jinak si nedovedu představit, kde se u nás bere pořád tolik pitomců kteří jsou zlí, závistiví, nepořádní, úskoční a tak dále. Na denním pořádku je tam minimálně jeden, který se veřejně přizná k tomu, že má sviňský charakter a že mu jde o peníze a i kdyby tam všichni uvařili velmi dobře, tak on jim dá minimální počet bodů a ve všem se bude naschvál šťourat a všechno pomlouvat. A nejlepší na tom je, že on sám nakonec bydlí jako čuně ve chlívku, o vaření nemá ani páru, jídlo mu padá na zem, nebo ho tam klidně sám i položí a nechá kočku, aby se přes pekáče procházela. No a co předvedli včera, tak to už opravdu ukazuje i na chabého režiséra. Pořad je samozřejmě sestřihaný, takže to stěhování z místa na místo proběhlo úplně jinak, a muselo být důkladně připravené, aby na nic nezapomněl a to se by nebylo možné, kdyby se to stalo tak, jak to "zrežírovali". Tedy že by do bytu vtrhla opilá manželka a všechny je ihned vyházela z bytu a pak klidně přihlížela na kanapi, jak z bytu stěhují její nádobí a jídlo.

Muslimka, která ani mluvit nesmí o tom jaké má vlasy aby nevzbudila v mužích nestydaté představy, klidně týden dřepí před kamarama s odhalenou tváří. A navíc je známo, že oni se na televizi ani dívat nesmí a že když je u nich doma manžel přistihne sedět u televize, tak jí rozbije čumec. No prostě už je vidět že ten pořad mele z posledního. A také je to vidět na tom, že stále častěji opakují dřívější díly, asi už se jim tam hlásí méně nových adeptů na ostudu...

Takže docela dobře rozumím hromotlukovi, který o tom mluví a kterého to zřejmě nadzvedlo ze židle.

Od: mp
Datum: 22.01.16 10:21

Plně dávám Suzymon za pravdu. Ale řekněte, není to zábava, když vidíte lidí, o kterých si myslíte, že jsou blbější, než Vy sami. Mě to osobně vždy potěší a pozdvihne mě to sebevědomí. Proto taky miluju tento typ pořadů (manželky, prostřeno, pošta, Pohlreich, vyvolení, farma a další).

Datum: 22.01.16 11:00

Tohle mi včera vůbec nedošlo. Je pravda že z Muslimky se udělala světice. Překvapivě. A teď kdo v tom má ty své prsty.

Datum: 22.01.16 19:26

Ovčani potřebují kvalitní zábavu, dostatek levného žvance a poté dají pokoj

Datum: 22.01.16 19:35

Dívám se málokdy, ale tohle jsem kus viděla. Máte pravdu, normální masáž, abychom viděli, jak se dá "vše" při dobré vůli zvládnout. To bylo jasné hned, co si máme jako ovčané myslet!

Datum: 23.01.16 15:40

Mně se nelíbila ta masáž, se kterou rusanda masírovala ostatní účastníky: Já nepiju alkohol a chtěla bych proto, aby byl tento týden nealkoholický. Aby ALKOHOL NEBYL ANI NIKDE NA STOLE.

A všichni kývali jako ovce. Řekla bych jí: V /např./ pátek to bude večer můj. Na svůj stůl ve svém bytě si mohu dát, co uznám za vhodné. Když alkohol nepiješ, dostaneš limonádu, ale ostatním budu servírovat jako přípitek šampáňo /například/. Já Ti také nezakazuji např. mít na Tvém stole kuře. Nebo brambory. Proto Ty mi nebudeš rozkazovat, a diktovat, co na mém stole nesmí být.*ee* Tečka.

Kdyby nám řekla, že pod svým hábitem nenosí kalhotky, přišli by i ostatní účastníci s holým pozadím? Pochybuju. Zůstala jsem koukat, jak zmasírovala 4 lidi. A přesně tohle nás asi čeká, že nám budou muslimáci diktovat.

Zažili jsme v pořadu už různé lidi. Cikány, Makedonce, Egypťana, Řeka, Itala, Ukrajinku bez ledničky... teď i muslimačku. Pořad musí mít spád, aby se lidé dívali. Když se bude jen vařit, servírovat, chválit a děkovat, víc diváků to nepřinese.

Čekám, kdy bude vařit yetti, Obama, Zeman nebo Kája Schwarzenbeg. Možná i Merkelová. Když to začalo muslimy, kdo jiný by mohl vhodně pokračovat? :-D Jaga.

Datum: 23.01.16 15:59

A že jí nikdo nedokázal říct, "a já nenosím hábit a nehalím si vlasy, tak bych si přála, abys tento týden tu maškarádu sundala". Jenomže i kdyby to tam někoho napadlo, tak by to režie nedovolila. Docela jsem byla překvapená, že se téhle komedii propůjčil i syn Dany Medřické. Ta by asi chudák koukala, kam to její syn dopracoval.

Datum: 23.01.16 16:03

A vo to tady jde. Abychom koukali, diskutovali, psali, aby ti, kdo se nedívali se příště také podívali. Já chytám Prostřeno jen na konci,protože koukám na jiný ,,hodnotnější pořad", kterým je Soudkyně Barbara a Súdna sieň. A o tom by se také dalo diskutovat. Ale je to moje zábava, stejná, jako když chlapi čučí na hokej nebo fotbal a pak o to diskutují. Jinak fotbal je také zrežírovaný, ale sofistikovaně a za jiné peníze. Ale je dobře, když jako ovce nevěříme, ale jsme si schopni říci, ,,tak tahle by to ve skutečnosti být nemohlo".

Od: ju®
Datum: 23.01.16 18:01

Jak jsem to přepnul a uviděl tam tu čarodějnici - tak jsem šel jinam.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.