Proc is utoci?

Od: Datum: 21.01.16 13:03 odpovědí: 6 změna: 22.01.16 10:05
Dobry den. Chci se zeptat proc Islamsky stat utoci? Prece z niceho nic nebude zabijet jen tak ne? Zadal jsem treba do google proc utoci a nenasel jsem odpoved tak proto pisi sem.
A druha otazka je co je co to je IS to asi vim Islamsky stat ale co to je IsIs?
Nejsem moc chytry proto bych chtel odpovedi od vas dekuji

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.16 13:20
avatar

Mají to, myslím, dané právě skrze svoji víru - vše krom své víry považují za nečisté, podřadné. K tomu pak stačí pár fanatiků typu Áda Hitler a stejně jako kdysi se dají po pohybu velké věci. Nepíše se v těch jejich textech něco ve smyslu, že jen krví očistíš (netuším co)? Mrkněte zde http://www.securitymagazin.cz…ismu-je-islam-1404048146.html

ISIS je to samé, jako IS (zkratka), jen plným zněním - Islámský Stát v Iráku a Sýrii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.01.16 13:40
avatar

Proč útočí? Protože to jsou píp píp píp píp píp píp

Křesťaně v minulém tisíciletí taky vraždili ve velkém ve jménu víry. Víra, pro kterou se vraždí a páchá zlo, není víra nýbrž fanatismus a vypatlanost. Ono většina náboženstvích jsou mírumilovná, ale vždycky přijde nějaký idiot, který si to vyloží po svém a už to jede.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: david98
Datum: 21.01.16 18:38
Tak pokud bych ja byl terorista tak bych bych to udelal jednoduse utocil bych na nemocnice a tam kde je dost lidi. Pokud si vzpomenu na ten listopad v te Francii tak zabily pres 100 lidi pritom jich mohli zabit mnohem vice... Ale i tak dekuji za vysvetleni
Od: radarbrdy*
Datum: 21.01.16 17:19

wikipedie:
ISIL, ISIS
alternatively translated as Islamic State of Iraq and Syria or Islamic State of Iraq and al-Sham

Vemte chudé lidi bez vzdělání, naočkujte jim propagandu, kupte zbraně a lijte do konfliktu peníze. Tak vzniká válka.

Stačí zastavit přítok zbraní a peněz, bojovníkům nabídnout rekvalifikační programy na snadný přechod do civilu a je po válce.

Jo a pokud se nějaký stát chová agresivně, stačí vybombardovat hlavní město, viz. Jugoslávie..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miro®
Datum: 21.01.16 17:37

Chceme-li či nikoliv, veškeré počínání - následek, má vždy svoji příčinu - svůj důvod.Tedy si myslím, že každé počínání je zpravidla odplatou a vždy má svůj důvod - svojí příčinu. Má -li se to řešit, musí se problém řešit systematicky. Odstranit příčiny - důvody. Problém se zpravidla nevyřeší sankcemi ani silou. To plodí i pro budoucnost, eskalaci a příčinu další odplaty .

Zdravím -miro

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.01.16 10:05

Ono totiž muslimů je několik větví, a ti se mezi sebou jebou. Hlavně teda Šiíté a Sunnité. To taky každý neví. Tam je to boj na život a smrt. A ještě je proti sobě štvou docela mocné státy (Saudská Arábie proti Iránu). A máte na válku hned zaděláno. V každém případě, když se podíváte na mapu, tak vidíte, kde žijí snášenliví lidé a kde ne. A koho se kdo má varovat. A žádný aktivista mě o tom nemusí přesvědčovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.