Jak se zbavit depresí

Od: Datum: 21.01.16 01:39 odpovědí: 7 změna: 21.01.16 17:29

Dobrý den,

už pár týdnů každý večer propadám depresím. Přes den jsem vždycky šťastná a úplně v pohodě, občas si dokonce i říkám, že jsem nejšťastnější člověk na světě a večer z ničeho nic všechna ta radost skončí a bez jakékoli příčiny upadnu do silných depresí. Vůbec nevím proč, ale např. z ničeho nic začnu mít pocit, že mě nikdo nemá rád, že mám život na nic a dost často začnu i brečet. Když někomu napíšu a on mi neodpoví do 5 min, tak se hned stresuju, že mě ten člověk ignoruje a že mě nemá rád, i když dobře vím, že třeba zrovna nemá čas mi odpovědět, tak za tím hledám jinou příčinu. Přes den jsem úplně normální a myslím si, že jsem celkem i optimista a skoro nic neberu vážně, prostě mě přes den nikdy nic nedokáže moc rozhodit. Nevíte co ty deprese večer může způsobovat a jak se jich zbavit? Děkuji předem za odpovědi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: danyss
Datum: 21.01.16 02:56
Víc večer pracujte nebo soulozte a mate po deprezi..:)
Od: dam®
Datum: 21.01.16 03:36

A co takhle se fakt dobře najíst, ale víc si myslím že chybí sluníčko, onen sex taky není k zahození. Zrovna tato doba, myslím kalendářně, je prostě taková naprt. Jó a taky jsem zapomněl - pohlazení, tak aspoň na dálku...

Datum: 21.01.16 14:42

Navštivte lékaře ( psychiatra ), deprese přicházejí pomalu plíživě. Taky se Vám může stát, že ráno nevstanete z postele. Nemáte se za co stydět, depresemi trpí dost lidí, včetně mě..;)

Datum: 21.01.16 14:48

To, co pociťujete večer není deprese. je to nějaká jiná asi blbá nálada , hormonální nerovnováha, ale rozhodně ne deprese.Pokud stačí, že vám někdo napíše a ta blbá nálada se nedostaví, opravdu to není deprese. Té se totiž nejde zbavit ani přes den.

Datum: 21.01.16 15:56

Dnes má někdo trochu splín a hned tomu říká deprese! Deprese je těžké psych. onemocnění. Depka je jen synonimum /přenesený výraz/ pro blbou náladu. Chceš -li si ji zlepšit choď ven, světlo a kyslík jsou důležité, uvař si navečer, nebo než to na Tebe sedne, uklidňující čaj /koupíš v lékárně/, nečekej jen u počítače jestli Ti někdo odepíše a něco dělěj! Třeba čti, koukej na filmy, dělej IQ testy, něco, čím zaměstnáš mysl, aby Tě to bavilo. Bude líp!

Datum: 21.01.16 16:34

Možná Vám pomůže, když si uvědomíte, že Vás NEMUSÍ mít každý rád. Nějaký virtuál, který mi neodpoví... jak by mi na tom mohlo záležet? a proč vůbec tak lpíte na elektronické komunikaci? nedivím se, že se cítíte osamělá.

Od: strakatypes
Datum: 21.01.16 17:29

Možná zkusit v bytě rozsvítit hodně světel. Kupte si mandle a zobejte, a vařte si krůtí maso, tuňák, losos, ořechy, hnědou rýži, listovou zeleninu, brokolici, banány, kvalitní čokoládu.

A asi nemáte večer co dělat. Z knihovny přinést zajímavou knihu, román a číst, nesedět jenom u počítače.

Bydlíte sama? Chtělo by to mít někoho vedle sebe, sdílet večery s nějakým spolubydlícím. Kolik let máte? Možná máte čas založit rodinu, potom již na tu prázdnotu nebudete mít ani myšlenky.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.