Okradený duchodce

Od: Datum: 19.01.16 20:12 odpovědí: 6 změna: 20.01.16 18:34

Dobrý večer. V televizi byl případ kdy postupně parta lidí okradla a donutila duchodce vydání částky přes milion korun,Až do doby kdy přijela zásahovka a pochytala partu lidí. Odsoudila je na 8let vězení. A co duchodce okradený kdy bude mit peníze nazpět? Přeci obvinění jak jich pustí z vězení budou postupně pracovat tak bych jim nařídil měsíční splatky poškozenému až do uplného splacení.Co to máme za soudy kdy poškozený neuvidí náhradu škody? Prosím o názory. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 19.01.16 20:26

Můj ná​zor? Je mi to jedno. Policie konala, soud soudil, určitě i přikázal náhradu škody. A teď už je to jen mezi poškozeným a odsouzenými. Nebo kdo by mu měl jiný platit? Stát, tedy i vy? To bych si mohl domluvit s někým, kdo to má za pár, že mu jako dávám miliardu, on, než ho odsoudí, zemře a stát mi ji za něj pěkně s omluvou vyplatí? Nebo jak to myslíte?

doplněno 19.01.16 20:32:

Teď jsem zprávu našel. Názor mám tentýž, jen je třeba počkat na soud, ten ještě neproběhl. A náhradu škody jistě dostanou k úhradě, pokud se jim vina prokáže.

Od: buss®
Datum: 19.01.16 20:32

A co duchodce okradený kdy bude mit peníze nazpět? To nikdo neví, třeba nikdy.
Mystíte, že budou pracovat, kdo je donutí? Víte. že není u nás povinnost pracovat? Kde nic není, ani PB či smrt nebere včetně exekutora. Pochopil?

Od: radarbrdy
Datum: 19.01.16 20:37

Chudák důchodce. Je mě ho líto. Jestli někde bude na něj sbírka, poslal bych mu pár kaček.

Datum: 19.01.16 20:46

- to je ten případ, kdy podvodníci vylákali na důchodci přes 1,6 milionů na opravu hrobky? ...

Datum: 20.01.16 18:11

Máte sice pravdu, ovšem absolutně nechápu toho důchodce, že nešel na policii dřív, přece není normální, že jim pořád platil, jsem též důchodkyně, ale někteří jsou fakt nepoučitelní

Datum: 20.01.16 18:34

Celé se mi to nezdá..ale tím neříkám že to tak není.Nebo důchodce byl mentálně slabší..Přece není normální aby mi někdo nabídl že mi opraví hrob za nějakou částku a postupně s oduvodněním že se oprava hrobu nedaří a komplikuje ze mě vytahal skoro 1,5 milionu na další a další náklady na opravu.Přece je nějaký "STOP" signál. Ale 1,5 milionu? To by snad pán už vůbec nepřemýšlel.

Tím vůbec nehájím ty vyděrače aby to tak nevyznělo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.