Přibrala jsem hodně v pase

Od: Datum: 17.01.16 12:04 odpovědí: 7 změna: 20.01.16 22:56

ahoj potrebuji poradit posledni dobou mi hrozne narostlo bricho pribrala jsen jen 3 kila,vpase mam ale o 10 cm vic behem mesice,tet vazim 75 merim 173 a vse ma uz96 a je mi23 co myslite jak jsem na tom

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.16 12:21

Ahoj pošli fotku *smich* Jinak můžu poradit aplikaci sledování hmotnosti :) každé ríno zapíšeš hmotnost a můžeš si kontrolovat příjem tuků atd :) Dá se tam nastavit že tam budeš zadávat i někajý míry třeba v pase...

Tu fotku sem klidně dej, nezáleží ani tak na tom kolik váží jde o to jaký si somatotyp třeba máš hodně svalů atd :)

Jinak ti můžu doporučit zdravou stravu a trochu pohybu nic víc líp nefunguje ;)

Od: vjgj
Datum: 17.01.16 12:26
Jestli nejsi těhotná, tak bys měla jíst zdravejc (a víc se hýbat).
Datum: 17.01.16 12:46

A nesedět u poradte.cz. *smich*

Datum: 17.01.16 16:46

Nemlsat především.

Sníst polovinu toho co obvykle. A to opravdu funguje.

Do měsíce 6 kg dole, vydržte - do roka budete jak proutek.

Zamilovat se a vdát se. Mít děti, to je největší tělocvik,

zvlášt když mamina chodí do práce.

Jinou radu neznám. Držím palce.

Datum: 17.01.16 19:53

Petro, určitě to není deset centimetrů, když jste přibrala jenom tři kila. Asi jste měřila špatně předtím. Nerozumím tomu, že vše má už 96. 96 čeho a kde? Jako v pase? Divím se, že ostatní rozuměli. Asi budu blbá jenom já. Ale to nevadí. Já bych řekla, že to je normální jev po Vánocích. Tedy normální u mnoha lidí, existují výjimky. Jak už tady psala Wasube, snížit příjem jídla minimálně o třetinu. Vynechat jedno jídlo úplně, každý to má jinak. Zřejmě jste hřešila ve vánočních mlsotinách ;), tak uberte a ono se to zase srovná. Lehké to nebude, ale půjde to. Pokud budete důsledná...

Datum: 20.01.16 18:15

To dělá spoustu lidí že změní jídelníček tak že odeberou nějaké jídlo ze dne nebo skoro vůbec nejí... Já sem zastánce toho že hubnout se dá i s plným břichem dobrého a zdravého jídla :)

U mě to funguje, Chodím 3-4 týdně do fitka stravu nedržím nějak extrémě jen mi trvalo než sem se odnaučil jíst sladké a všechny tučné a nezdravé věci... Chce to čas se připravit na tento jídelníček... Pokud někdo začne ze dne na den bude minimálně první týden na dně unavený a bez nálady... Chce to postupně snažit se přidávat zeleninu maso ryby atd...

Datum: 20.01.16 22:56

Já jsem těch 96 taky nepochopila... Ale buďte v klidu, nejste v tom sama... Já mám ještě lepší výsledky. Našla jsem si práci, kde se jen žralo a za 4,5 měsíce, co jsem tam pracovala plus Vánoce k tomu (celkem 5 měsíců) jsem přibrala 7 kg! a to nemluvím o centimentrech. Jen přes stehno 3 cm, o pasu a bokách nemluvě... Ale dala jsem se do toho a už mám od Nového roku (resp. 4.1.) 3 kila dole. Jen jsem trochu upravila stravu a teď jsem také zařadila na 3-5 dny takový detox (hodně pít a jíst jen ovoce - dopoledne, zeleninu-kdykoliv a přílohy (rýže, pohanka, brambory, kroupy...). Má to být na šest dní, sedmý den půst, ale to bych nedala.. Tak si to většinou zkracuji a i tak je výsledek velmi slušný. ) K tomu jsem ještě začala cvičit třicetidenní výzvu na břicho. Dnes jsem u 9. dne... Nevím jak vy, ale já s váhou bojuji každoročně. Nemám pevnou vůli, takže trvalá úprava jídelníčku se u nás moc nechytila, takže pak trpím a trápím se omezováním a cvičením, místo abych se snažila jíst s rozumem celoročně... :(

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.