Alza nebo okay

Od: Datum: 15.01.16 13:12 odpovědí: 6 změna: 15.01.16 15:01

na okay i alze je telefon za stejnou cenu. Jsou nějaké výhody při nákupu? či při záruce? Děkuji za rady, nejsem v tom zrovna zběhlá

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.16 13:18

Jsem pro Okay, velmi slušné jednání a prodejnu mám kousek od domu. Elektroniku nakupuji pouze v Okay, objednám v e schopu a ¨vyzvednu na prodejně kde mi reklamuji pokud je třeba..

doplněno 15.01.16 13:51:

Okay má možnost pojištění také, možnost tzv. rychlé výměny ale jelikož trochu počítat umím, nikdy bych připojištění neplatila. Telefon je za 2 roky starý krám, nač patit pojistku na 5 nebo i více let.

Od: jmlc®
Datum: 15.01.16 13:21

Jsem pro ALZA - mají možnost připojištění "proti pádu, odcizení" - jestli to má i OKAY nevím... ale v každém případě bych si to pořídil s pojištěním - za rok-18 měsíců vám to najednou spadne a dostanete nový nebo peníze zpět.

doplněno 15.01.16 14:38:

Nejen vlastní zkušenost - připojištění elektroniky (tablet, telefon) - je nejlepší věc, co může rozumný člověk udělat.

Brácha tak "zreklamoval" dva velmi drahé telefony, které bohužel spadly na zem cca. 2 měsíce před koncem záruky.

Od: bmbx®
Datum: 15.01.16 13:56

Připojištění, prodloužená záruka a jiné 3,14čoviny jsou vynikající finta jak z lidí tahat další peníze *haha*

Datum: 15.01.16 14:19

taky to tak vidím...*smich*

Od: bour
Datum: 15.01.16 14:25

Spíš to znamená, že jinde bude levnější, protože okay je neskutečně předražený, ale záleží na tajný model od tajného modelu.

Datum: 15.01.16 15:01

Alza i okey jsou poměrně drahé obchody. Pokud zboží není vysloveně v nějaké extra zajímavé akci, takže doporučil bych zkusit se porozhlédnout ještě jinde. Co se týká otázky, je to asi jedno, záleží co máte blíže.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.