Zrušení směny v agentuře nabrigadu

Od: Datum: 14.01.16 12:38 odpovědí: 1 změna: 14.01.16 13:41

Dobrý den,

Včera jsem po asi 10 letech znovu zavítala do agentury nabrigadu a domluvila si pár směn na příští týden. Ptala jsem se paní, zda lze brigádu zrušit v nenadálé situaci, třeba nejdéle den předem a dostalo se mi odpovědi, že domluvené směny platí na 100%. Pak mi řekla, že v případě nemoci apod. ať zavolám co nejdřív..Tak jak to tedy je? Pokud si budu muset vymyslet zdravotní indispozici (budu muset nečekaně na pohovor a jiný termín mi nenabídnou), budou chtít potvrzení od doktora..Před 10 lety vím, že nebyl problém brigádu zrušit, mám pocit, že nejdéle den předem, a to bez nějaké pokuty, potvrzení od doktora, nebo schánění náhrady za sebe.

Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jenda2
Datum: 14.01.16 13:41

Když s váma počítají,není možné si dělat co chcete. Platí zákoník práce, ať jste na brigádě nebo nastálo. Jedině uznání práce neschopna je omluvenka, popř. návštěva lékaře v řádech 3 hodin. Jinak nic. K čemu by poskytovatel práce pak někoho najímal?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.