Magnetoterapie a platební karta

Od: Datum: 14.01.16 10:27 odpovědí: 2 změna: 14.01.16 11:46
avatar

Trpím úpornými bolestmi bederní páteře. Bez valných výsledků už na mně zkoušeli kde co. Dneska jsem absolvoval půlhodinovou terapii, při níž jsem ležel na elektromagnetické podložce. Při tomto zákroku nemáte mít u sebe pokud možno nic kovového, zvlášť pak ne elektroniku (mobil, hodinky...). Odložil jsem co se dalo, včetně mincí z kapsy. Na co jsem si ale nevzpomněl, byla platební karta v zadní kapse kalhot. Takže ona karta ležela půl hodiny přímo na magnetickém zářiči. Když jsem to po terapii zjistil, polilo mě horko a už jsem se připravoval na problémy. Jenže jak se vzápětí ukázalo, kartě se vůbec nic nestalo. Jak je to možné? Jak to, že magnetický záznam na kartě (který se dá poškodit i magnetickým uzávěrem peněženky) vydržel mnohem silnější magnetické pole, které by mělo bez problému pronikat až do těla? Vytváří snad tento rehabilitační přístroj pole tak slabé, že ani nepoškodí kartu? Jak ale potom tohle pole dokáže působit hluboko v těle? Nebo je to všechno jinak, a celá tahle léčba je podvod, tahající z pojišťoven peníze?

V čem vůbec spočívá princip magnetoterapie


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 14.01.16 10:58
avatar

Magneticke pole nema na funkcnost platebni karty zadny vliv. A ano, magnetoterapie je podvod. Pouhe placebo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: isteron
Datum: 14.01.16 11:46

Absolvoval som magnetoterapiu, 10 krát. Zvyknem nosiť mobil vo vrecku košele. Niekoľko krát som ho zabudol vo vrecku košele, ale nič sa mu po týdh procedúrach nestalo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.