Chci být milionář

Od: Datum: 13.01.16 21:59 odpovědí: 23 změna: 16.01.16 15:46

Dobrý den mé přání je být milionářem už od dětství chtěl bych mít vilu a limuzínu s řidičem jak dosáhnout toho že budu brzo milionář je to těžké a asi to nepude protože jsem blbej.Ps je mi 20 let. Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 13.01.16 22:04

Vždyť jste si odpověděl sám. Nemám co dodat.

Datum: 13.01.16 22:07
Muzes vyhrat sportku.
Pujcit si miliony a hodit to na sazeni. Bud to vyjde a jsi milionar , nebo budes dluzit miliony.
Budes mit dobry napad a neco vymyslis a zacnes podnikat.
Nebo nikdy milionar nebudes.
Od: buss®
Datum: 13.01.16 22:10

Nastuduj si, jak se jiní jimi stali. Kopíruj, pokud na to v hlavě máš. Vstávej a usínej s tím. Internet je plný rad, jak si přání splnit, jen chtíít. Ztrácíš tady čas, jedině, kdyby tě miliardář adoptoval.

Od: vilik
Datum: 13.01.16 22:11

Kdyby se platilo italskou lirou, žádný problém. Dnes v Evropě snad Maďarsko, tam je člověk milionář i s 85ti tisíci. Vilu dodá společnost Lego, řada friends, auto s řidičem plastikové modelářství pana Pecky.

Datum: 13.01.16 22:17

To jestli je někdo blbej neznamená že nemůže být milionář.Jdi do politiky...

Datum: 13.01.16 23:01

To že si myslíš , že jsi hloupý neznamená , že nemůžeš být milionářem. Udělej si v práci pár přesčasů , zajdi ještě někam na brigádu a vše může být. Ale vážně. Peníze dneska nic neznamenají. Když to řeknu trošku blbě i miliardáři umírají na rakovinu. Za svůj život jsem poznal lidi co mají peníze a jsou nešťastní a mám kamaráda co žije se dvouma dětma v 1+kk a mají s manželkou nádhernej život a úplně z nich číší pohoda a spokojenost. Já jsem a štěstí mi to nepřineslo. Většinu jsem toho rozdal a dělám jako dřív. Nechtěj být bohatý - chtěj být šťastný a dobrý člověk , to je daleko vzácnější a cenější.

Datum: 13.01.16 23:08

Tenhle nápad je nejlepší rozchlastat.

Od: ju®
Datum: 14.01.16 12:36

Souhlas jenyk@ , nebo *zed**zed*

Datum: 14.01.16 12:17

Proč chcete být milionářem?

Datum: 14.01.16 16:39

Asi bych také chtěla být po celý život milionářem. Bez limuzíny a šoféra se klidně minu. :-D Pipku, domluvme se, kdo z nás na to příjde dřív, tomu druhémui poradí. Za mírnou úplatu. Jo?

Datum: 14.01.16 16:51
Tohle je otázka hodná 10leteho jedince. Ve 20 je už poněkud hloupá.
Od: radarbrdy
Datum: 14.01.16 21:29

Kuponová privatizace je pryč, solární boom je pryč, snad nějaké bussinesy napojené na EU dotace by mohli něco vynést...

Datum: 15.01.16 15:16

Myslím si, že největší boom je teprve před námi..a dočkáme se ho všichni *smich*

Datum: 14.01.16 23:02

Vzhledem k tomu, že všichni ostatní chtějí být žebráky a bydlet pod mostem, budete to mít snadné ...

Datum: 15.01.16 13:15

Podle mého ex zetě je to snadné, hrát na internetu ruletu, sice je zatím s miliony dluhů hodně v mínusu ale systém prý už má vychytaný a brzy nám všem ukáže.

Vážně si myslíte, že jako lidstvo máme na tomto světě úděl nashromáždit majetek, vážně si myslíte, že s miliony budete šťastnější? Určil jste si sám diagnozu "jsem blbej", souhlasím, blbější dotaz 20ti letého dospělého muže jsem už dlouho neslyšela.

Od: vernon
Datum: 15.01.16 15:05
Nevěřím že by tento příspěvek byl schopný napsat dvacetiletý jedinec, i vzhledem k psanému projevu zcela bez úrovně. Takže buď ti je tak polovic, nebo máš mozku polovic...
Nebo si z nás děláš srandu.
Od: jmlc®
Datum: 15.01.16 15:22

Je to velmi jednoduché - stačí být miliardář a hodně utrácet !

doplněno 15.01.16 16:51:

@foo - a dotace dostanou všichni? A kde seženu peníze na ten pozemek, zvířata a stavby (chlív...)? Ta moje varianta je jistější

Od: foo
Datum: 15.01.16 16:19
Zacni v zemedelstvi. Sezen pozemek, hod na nej kravu a dve kozy, pozadej o dotaci na traktor a za 5 let ho muzes prodat. Mezi tim pozadas o dotace na veskerou zemedelskou techniku a za par let to cely prodas. Milionar je na svete ;) Pro rejpaly, vazne to tak je a bohuzel je to smutna vec.
Od: uska®
Datum: 15.01.16 22:00

foo - prvaděpodobně jste krávu viděl z rychlíku a ješte k tomu byla fialová. Jinak byste takovou ptákovinu nemohl napsat.

Pokud je to tak jednoduché, proč toho nevyužijete vy? Vy nechcete být milionářem? Raději neodpovídejte.

doplněno 16.01.16 15:41:

sandičky, srandičky. Na krávu a dvě kozy žádnou dotaci nedostaneš atd atd. Schválně napiš jaký poměr musí být mezi pastvinou a dobytkem, aby jsi mohl žádat o dotaci?

Od: foo
Datum: 15.01.16 22:39
Co myslite ze delam? .. Presne to co pisu.
Datum: 15.01.16 22:09

- no to já taky a taky jsem blbá, takže mám zatím jenom ten důchod - ale teď jsem dostala dopis z důchoďáku o jeho zvýšení - takže přece jenom se k tomu milionu pomalu dohrabu ...

doplněno 16.01.16 09:46:

- i když - dneska má milion skoro každej - alespoň já znám asi pět milionářů - ale limuzíny se šoférem nemají.

Od: trampacak
Datum: 15.01.16 22:19

Já už jsem, ale neřeknu jak. Přišlo to tak nějak samo.

Od: jezevec
Datum: 16.01.16 15:46

Chceš být milionář? Podarím ti!

Staň se napřed miliardářem a pak se ožeň... :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.