Na kolikatem rande prinest kvetinu?

Od: Datum: 12.01.16 22:37 odpovědí: 18 změna: 13.01.16 21:46

Ahoj, ma kolikatem rande donest květinu? Na prvnim jsem ji nedonesl aby holka nebyla moc domysliva, druhe mi prijde idealni.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: eioj
Datum: 12.01.16 22:44

me osobne by to na kazdem rande potesilo na prvnim, druhem, ...desatem

Datum: 13.01.16 06:58

Myslím si, že když bys ji přinesl i na prvním, tak tím vůbec nic nezkazíš. Nemusí to být maxi kytka, stačí nějaka malá. Ale asi jsem ze starý školy, nějak mi nebere, proč by malá kytička měla mít vliv na domýšlivost holky.

Datum: 13.01.16 07:29

Dívku květina vždycky potěší a jak už rádce psal, klidně třeba na každé schůzce. Nemusí to být veliké křoví, ale třeba sněženky...

Já jsem jednou dostala kytičku fialek. Měla jsem z nich velkou radost. Ten chlapec později tragicky zemřel, přesto si na ty fialky od něho dodnes občas vzpomenu. Jaga.

Datum: 13.01.16 07:39

měl jsi ji donést hned na první, abys ukázal jak jsi skvělej.

Od: jezevec
Datum: 13.01.16 08:28

Na žádném! Tedy pokud tvému děvčeti není 60 a víc! Je rok 2016 !

Namísto do květinářství zamiř třeba ke Swarovskimu. Nebo vem děvče do luxusní restaurace! Láska prochází žaludkem, nikoliv vázou...

A teď do mě !

Datum: 13.01.16 21:00

To si piš *smich*. Jsem ještě mladá, ale kytku bych fakt neodmítla ;).

Od: axus®
Datum: 13.01.16 09:41

Kytka na rande je podle mne naprosto neprakticka. To se jako nekde sejdete a pak se cely vecer budete tahat s kytkou?

Nebo ji vyzvednes doma, ona hodi kytku do vazy a jdete pryc? Co pak z te kytky?

Od: jezevec
Datum: 13.01.16 10:21

Má pravdu, předsedo! :-D

Datum: 13.01.16 09:59

klidně na první, to není nijak stanovený

Od: lola®
Datum: 13.01.16 10:07

Myslím si, že každé rande je důvodem k potěšení toho druhého..=) Květina udělá dívce vždy radost..=);)

Datum: 13.01.16 12:10
No prvni je treba odhadnout divku, to ze kvetina potesi kazdou divku neni davno pravda, pise se rok 2016. U nekterych tim dokonce vyrazne uspisite nasledny rozchod :)
doplněno 13.01.16 12:56:

musim vas zklamat, ale nemate pravdu :)

doplněno 13.01.16 13:06:

naopak na vas jde videt, ze to berete prilis podle sebe a nepripoustite, ze to muze mit nekdo naopak, a ze jich je :)

Od: lola®
Datum: 13.01.16 12:20

Málo která žena nemá ráda romantiku..=P TAková rudá růže nebo rovnou celý pugét růži potěší snad 99,9% žen..=))

doplněno 13.01.16 12:59:

Jde vidět, že ženy neznáte moc dobře..=);)

doplněno 13.01.16 13:16:

Neříkám, že je vhodná v každé situaci..=) Ale téměř každá žena uvítá květinu..=) Čokoládu, či jinou maličkost..=) Dárek od srdce..=)) Aby věděla, že ji má někdo rad..=))

Datum: 13.01.16 13:07

já bych uvítala kytku "od srdce" - tím myslím tehdy, když vám na té dívce začne záležet, a je jedno, kolikáté rande to je... a chce to zamyslet se nad programem, který vás čeká - jak píše Axus, někdy je fakt nepraktické tahat všude s sebou kytku, která to ve výsledku ani nepřežije...*bzum*

Datum: 13.01.16 13:58

Na prvním..! Tak to je bez debat...

Samozřejmě taky záleží, jaké máte s onou dámou záměry.. :-D

Líbí, nelíbí... sedí..nesedí..

Je to vlastně taková genetická chemie...

Máte společné zájmy..? +++

Máte společné grify... +++

Máte společné cítění,,? +++

ATD.. Co víc na to říct.

Musíte naprosto sám a podle vlastního přesvědčení uvážit, kam vede Vaše cesta.

Od: jofa®
Datum: 13.01.16 18:33

Kytku jsem přinesl (budoucí manželce) dávno před prvním rande na její svátek či narozeniny. Na rande jsem už nic nenosil. Zašli do cukrárny a pod. Jinak první rande určitě. Ale doba je jiná a časy se mění.

Datum: 13.01.16 19:54

lola na to kápla ;) taková malá čokoládka hezky zabalená, nějaká fajnovější kterou člověk nejídá moc často..mňam..to je něco! Takhle jsem taky dával vždy holce, když jsem veděl že je na mls..a to většina je. A určitě jí to víc potěší než nějaká blbá kytka..

Datum: 13.01.16 20:58

Pokud není diabetička*smich*

Datum: 13.01.16 21:46

Nebo alergička *sok* (může obsahovat stopy...) Teď jsme to ti měli. Cukroví + záchranka

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.