Poptávkové weby - využíváte?

Od: Datum: 12.01.16 12:05 odpovědí: 8 změna: 12.01.16 20:51
avatar

K otázce mne inspirovala diskuse pod jednou z žádostí o radu.
Moje otázka
Využíváte poptávkové weby (typicky třeba www.aaapoptavka.cz a další?
Prosím o odpověď - pokud ano, tak proč / pokud ne, tak proč
A) jako zákazník (zadavatel zakázky)?
B) jako poskytovatel služby (řemeslník, firma)?
Předem děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.16 12:48
avatar
Ne, ale neustale otravuji telefonem jestli se nechci zaregistrovat za prachy jako firma
doplněno 12.01.16 21:54:

nakonec vlastne jo, ale je to trochu neco jineho, ikdyz v principu to same. Honzovahypoteka, tak to bylo super :) Prisly nabidky, nikdo me nijak neotravoval, ja si vklidu i podle referenci a uroku a celkove ceny za praci vybral a jsem nadmiru spokojen, zaplatil jsem 2700 za cele sjednani hypoteky a neplatil jsem za odhad domu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 12:55
avatar

Manželka před lety používala myslím epoptavka.cz (jako firma), několik málo zakázek z toho přišlo, ale dá se říct, že efekt nebyl nijak oslnivý. Běžná reklama přes googlovské AdWords vypadá, že je stejně (nebo více) efektivní a v porovnání s počtem zakázek, které přináší a které přinesla epoptavka.cz, je v konečném důsledku i levnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 12.01.16 13:46
avatar

Ne, protože o nich nějak ani nevím. Ačkoliv i kdybych věděl, ... jedna ze zmíněných má velmi málo obsahu, druhá má víc, ale podobá se spíš obyčejnému inzertnímu serveru. Když něco sháním, obvykle hledám obecným vyhledávačem. Takže ze mě nemají nic ani tyto weby, ale ani ty spoléhající na googlovské AdCokoliv.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 14:16
avatar

Ano, využívám aaapoptavky jako zákazník a jsem s nima nadmíru spokojen...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 18:11
avatar

Jednou jsem to udělala, hledala jsem technika na elektrokotel v blízkosti mého bydliště. Bylo to k ničemu. Poslali mi spoustu adres a i takové, které byly strašně daleko. A nikdo se mi neozval. Ale zkus to. Třeba budeš mít větší štěstí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 18:21

Sháněla jsem výrobce plastových oken přes web epoptavka.cz, zadala jsem i rozměry a přišlo mi dost nabídek, ze kterých jsem mohla vybírat, takže já jsem spokojená.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: scv®
Datum: 12.01.16 18:28
avatar

Coby možný poskytovatel jsem na ně už alergický.. u jedné společnosti jsem zkoušel jakousi prezentaci zdarma a nic to nepřineslo. Nabídek málo, z daleka, částečně na něco jiného a když už byly nějaké v mém regionu, tak to bylo za podmínek (a cen), které vždy mohla splnit jen některá z největších firem v oboru. Na zdržování, otravování po telefonu a tahání peněz z lidí je to dobrý. Upřímně - taky by se mi líbilo, kdyby mi na účtě rok vydělávaly cizí peníze..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 12.01.16 20:51

Používala jsem hodně při stavbě RD a fakt hodně ušetřila za okna, dveře na míru, za fasádu, za elektro. I když jsem vše nevyužila, ale nabídku z poptávky s cenou jsem předložila místní firmě a hned od místní firmy byla kalkulace o 30% levnější. Vždy jsem odstřihla hlavičku, aby nebylo poznat, kdo mi tak dobře nacenil. Zadat poptávku na prkotinu nemá smysl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.