Max Pene - o 7 cm delší

Od: Datum: 02.02.13 23:01 odpovědí: 17 změna: 03.02.13 21:50

Zdarec kolegové.

Přišel mi reklamní mejl s názvem 7 kapslí - 7 dnů - o 7 cm delší

Další "zázračné" tobolky s výtažkem z rostliny Muira Puama neboli "ztopořené dřevo", které zvýší množství látky Cyklický guanosin monofosfát (cGMP) díky čemuž se stane, že:

Po skončení pouhé 7 denní kúry pomocí přípravku Max Pene se váš penis prodlouží o 7 cm.

Nebo

7. den léčby se váš penis prodlouží o 7 cm.

A taky

Pokud si budete přát, aby byl ještě delší, budete moci zahájit druhou 7 denní kúru. Váš penis bude dále růst a zvětší se o 14 cm oproti počáteční délce.

...

A dotaz? On této pohádce fakt někdo může věřit? *sok*

Vždyť i ten zoufalý majitel minipřirození musí uznat, že toto by se rovnalo zázraku pohádkové víly.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.13 23:07

Je to blbost, ale myslím si, že se najdou troubové, který na to skočí.

Od: krkovicka*
Datum: 02.02.13 23:09
Kecy,prdy,beďary...To je jak zhubnout za týden o šest kilo.Jo shodím,ale leda tak někoho ze schodů...Jen malý pošklebek-proč to přišlo zrovna Vám:-D? Více zde a opakuji pro tý ostatní http://www.sexus.cz/o-velikosti-penisu kdyby náhodou chtěl dle Pepra objednat.Nesmysl... ;)
doplněno 02.02.13 23:17: Matematika předškolního vzdělávání: mě růst něco o 1cm za 1den tak to nevím jak by to dopadlo.Jaká je cena zázračných kapslich?Připomíná mi to pohádku o Jackovi a kouzelný fazoli.Na tom ale Jack neprohlopil :-D
doplněno 02.02.13 23:21: Pobavil mě článek /A to ještě není Všechno! Váš penis se stává OBROVSKÝ! *haha*
Od: pepr®
Datum: 02.02.13 23:14

..."Proč to přišli zovna vám?"...

No to by mě taky zajímalo *smich*

Problémy s délkou nemám :D, na pohádky jsem už trochu starý, no nevím *nevi*

Ale za pár dní mipřistál v poště další,na podobné téma.

To by mě zajímalo, kde na mě přišli *smich*

doplněno 02.02.13 23:24:

Je to za hubičku 1099 za jednu kůru, což je asi těch 7 tobolek a pak majímnožstevní slevy

Upozornění od sys clayman 03. 02. 2013 08:52:24
tyhle odkazy se nelíbí antivirům - prosím nevkládat, Google by nás neměl rád.
Od: krkovicka*
Datum: 02.02.13 23:28
No tak to je jen jako jednorázová akce.Poté by jim to tam tím obřím penisem rozdupal.Druhý email je zajímavý.Oni prý číňani co se týče velikosti jsou na tom opravdu nejhůř.
Od: pepr®
Datum: 03.02.13 19:07

Clyman: Tak pardon. Netušil jsem, že antiviry a gůgl mají problémy s podpůrnýma prostředkama.

Sem si říkal, co to strážce blekotá o virech. ;)

Datum: 02.02.13 23:11

U nás se říká:"Každý den se narodí blbec." No a existence takovéto a jí podobných reklam je na tom založena.

Od: mowla*
Datum: 02.02.13 23:14

Tohle ještě není tak strašné - ale kdysi něco podobného přišlo přítelkyni - a když si představím, že by uvěřila, koupila a snědla - co by jí vyrostlo!

*smich**ee**uf*

Datum: 02.02.13 23:15

I když zase...? 10x kůra = 70 cm = světovej rekord. Asi o tom začnu přemýšlet, ale zase pak... Kam s ním!

Od: mowla*
Datum: 02.02.13 23:16

Pražská ZOO má pár nových slonic...

;) :-D

Od: ben®
Datum: 02.02.13 23:22

Dobrý den, obecně - nejvíc se dá vydělat na lidské blbosti. Poradím všem nezištně bezplatnou metodu. Jako pubescenti jsme se bavili krátkou básní, kterou uvedu - snad se nikdo nepohorší.

Zdravím!

"Máš-li ho malého, tak nezoufej - strč si ho do úlu a pak silně zabouchej."

Datum: 02.02.13 23:31

"stačí vám, abyste pomysleli na milování nebo abyste se svého údu dotkli a okamžitě se stane tvrdým jako ze železa"

ve spojení s tím když bude mít třeba 30 čísel... no to abych si pořídil pořádnou zásobu novejch kalhot, když budou všechny jen při pomyšlení v rozkroku rozervaný *smich*

doplněno 02.02.13 23:32:

no co pomyslet na milování, ale jen takové běžné vykonání malé potřeby by se stalo docela hororem! *haha*

Od: tomasgulas
Datum: 03.02.13 02:21

Moje nová čínská přítelkyně mi tvrdila, že by menší penis neměl být ve vztahu překážkou...

... ale já bych byl stejně raději, kdyby žádný neměla ;)

Datum: 03.02.13 02:39

Tohle je populární spíš u thajek (thajců?), ne? :)

Datum: 03.02.13 04:22

Ty penisi, rozesíláš tady viry, dej si pozor!

Datum: 03.02.13 08:58

Po přečtení nadpisu jsem si už myslel,že je tu někdo kdo tomu věří a chce se zeptat jak jsou spokojení ti co si to už koupili.Uf to se mi ulevilo ,že to tak není.*palec*

Datum: 03.02.13 10:34

Kdyby tohle tak fungovalo v peněžence!;) Občas zatřepu mincemi v naději, že se spáří a budou mít mladé. Ale nic, nic. Třeba po zázračném přípravku by z mincí byly papírové. *modla*

Od: olinlitomericko
Datum: 03.02.13 21:50

...to mi připomělo vtip o žábě- když se ji chlap zeptá, jestli mu dá žába pusu a ona řekne ne, tak se chlapovi prodlouží penis o centimetr. Když za žábou přišel už čtvrtej chlap s otázkou, jestli mu dá pusu, žába odsekne: Ne a ne a stokrát ne...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.